Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Prodaja polovnih guma i alu felni

Recommended Posts

Evo nešto za Alfe i 500L-ovce.

 

Alessio 15" 5x98 7Jx15H2 ET 35 - Made in Italy

 

 

2012_09_14_1611.jpg 2013_06_10_402.jpg 2013_09_14_1597.jpg 2013_09_14_1604.jpg

2013_09_14_1605.jpg 2013_09_14_1608.jpg 2013_09_14_1610.jpg

 

Nisu krive, ispravljane i slično. Jedna ima malo po rubu (vidi se na slici), ali nije zaprana felna tako da kome smeta može da se zatačka bojom da se ne primećuje toliko. Ostale tri skroz ok. 

Nisam ih čistio. Bez guma, neki protekti su tako da to bacam u đubre.

 

Cena: 150€

 

Edited by Sreten91

Share this post


Link to post
Share on other sites

@aleksandarbud, za sad imam samo jedan set koji je rezervisao jedan kolega sa foruma. Pa, ako odustane bićeš obavešten. Ali, biće toga još. Njemu sam rekao 90€.  :thumbup:

 

@Kejd, čekam da mi stignu. Imam naručeno već nekoliko setova, ali pošto si sa foruma, popećeš se na vrh liste čim stignu. Oko 70€ za forumaše.  :thumbup:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani, prvi put se raspitujem za felne, pa ako pitam nesto glupo, nema ljutnje...

Zanima me, da li postoje alu-felne za Punto Classica, s'tim da bih ja zadrzao moje gume jer su nove.Znam da moze da se uvek nesto nabudzi, ali bez toga, da ni felna, ni guma ne budu stariji...

Gume ne bih menjao ili prodavao, jer nisam taj tip coveka, niti imam vremena za takve akcije a auto mi skoro svakodnevno treba...Ako ih nemate, mogu da cekam, nista hitno nije, dajte neku okvirnu cenu i molio bih kakva je oznaka takvih felni (ovo pitam da bih naucio)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bane, pogledaću danas da li imam nešto od toga.

 

@pedjabj, postoje, naravno. Pretpostavljam da su ti sad na autu 14-ice, ali pogledaj za svaki slučaj dimenziju. Trenutno nemam ništa u ponudi, a što se cene tiče sve zavisi od nabavne cene, modela i stanja felni. Može biti od 100€ pa naviše Prati temu pa kad mi nalete neke postaviću ih ovde.

 

A, što se tiče oznaka. 4x98 raspon rupa, 58.1 mm centralna rupa i ET 35, 37.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sretene, sta imas od zimskih guma u dimenziji 195/65/R15, malo ocuvanije, trebaju mi za pogonske tockove? Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zion, samo 2 kom ti treba? Javim ti sutra.

 

@Ticma, za sad, samo čelične. Možda mi stignu neke lepe 14-ice za koji dan, ali ne znam koja će biti cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar, da li imas celicne felne za stila 15"  4 komada i 4 zimske gume 195/65/15 da su u dobrom stanju i cena naravno za to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ih trenutno. Ako mi veruješ da imam jedno 10-ak ljudi na čekanju za njih. Baš se traže, a slabo ko ih ima.

 

Imam jedino 15-ice 4x98 ET 31.5 za novi Bravo, Multiplu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebaju mi 16'' za Fiat 4x98 rupe. Po mogućstvu čelične, ali na kraju krajeva i Alu dolazi u obzir, ali ne skuplje od 150-160e..

Takođe mi trebaju i zimske gume 205 55 16. Samo da nisu Goodyear TIgar ili neke rumunske... 2008. godište i mlađe, i šara 7mm. (skoro nove ;) ). Takođe ne skuplje od 4000 din po komadu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

16-ica 4x98 nemam, a i prilično su retke jer su išle samo uz novog Brava. Ako baš insistiraš na 16-ica, bolje pojuri alu felne, lakše ćeš ih naći od ovih. 

Trenutno se slabo angažujem oko guma, više sam se preorijentisao na felne, ali pogledaću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

15-ice 4x98 da na njih pase guma 185/55 ne znam sad koja je to jotaza, da li imas i koja je cena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

15-ice 4x98 da na njih pase guma 185/55 ne znam sad koja je to jotaza, da li imas i koja je cena?

Neces valjda da menjas tvoje felne???

Share this post


Link to post
Share on other sites

15-ice 4x98 da na njih pase guma 185/55 ne znam sad koja je to jotaza, da li imas i koja je cena?

Neces valjda da menjas tvojeq felne???

Zaboravio sam da napisem da mi trebaju celicare :-) Ne bih menjao nema sanse nego da spremim zimski set :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

15-ice 4x98 da na njih pase guma 185/55 ne znam sad koja je to jotaza, da li imas i koja je cena?

Neces valjda da menjas tvojeq felne???

Zaboravio sam da napisem da mi trebaju celicare :-) Ne bih menjao nema sanse nego da spremim zimski set :-D

 

Dobro je, reko nije valjda da ih prodajes!?!?!?  I to sad kad ja nemam kesa :D

Salim se, dobro je da ne menjas te tvoje, izuvaju, offujem malo, ali to je jace od mene  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...