Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Dzoni_m

P/M: Punto Classic 2010

Recommended Posts

Posto se priblizio dolazak u Srbiju red je da okacim oglas i ovde:

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas3379741/fiat_punto_classic/

 

cxca16904.jpg

 

Dakle, kao sto sam napisao u oglasu, auto je moj od prvog dana, redovno servisiran, bez ulaganja, plin atestiran naravno, jer je kupljen takav. Sledeci servis na 60 000 km. na kilometrazu iz oglasa dodati oko 1600 km za put do Srbije. Oko zamena: moze i u obzir odlaze svi veci automobili (karavani, minivan moze i neka limuzina). Mogu i vozila do 2500 cm3. Moze i uz moju doplatu. Naravno, prednost ima Fiat program: Stilo karavan (samo restyling), Nova Croma, Ulysse, 156 SW (samo Giugiaro restyling), 159.......... mogu i drugi proizvodajci (pre svega PSA grupacija ili Reno) nemce vec ne bih. 

 

 

Od dodatnih stvari na autu je alarm, korube oko zadnjih tockova i zastitna plastika ispod motora. Auto prodajem/menjam samo zato sto mi treba veliki auto (beba, dug put, mnogo stvari). Vozilo je na prodaju do isteka registracije (3.7.2013), posle toga nista jer i da ga prodam nemam vremena da kupim drugi auto i na vreme registrujem pre polaska. 

 

Dok ne dodjem u Srb (nadam se vec sledeceg vikenda) kontakt moze preko PM ili dodajte ovaj broj na  +375 44 542 45 07 u Viber ili Whats-up, ili mail: nikmkv@gmail.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je sitaucija takva da prodaja jako lose ide, auto je na ozbiljnom popustu za kes. Zamene i dalje igraju ulogu ali da je auto dobar, Lade, Moskvici, Astre iz 90-tih nisu ozbiljna ponuda. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^  I mene zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...