Jump to content
FAS Goran
chikavili

Armster - naslon za ruku > Naslon za ruku za Fiat 500L

Recommended Posts

Ako se ne varam acikota/erdelja su ga platili 95evra u mađarskoj, to je oko 11k, tako da ne vidim da je baš neka drastična razlika?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

9200din , ali kupis jos po nesto suhomesnato i karavan i (ja bih uzeo neke ribice) isplatis put


Dobre su fotke kada se otvore a i ove manje okolo :w00t:

 

otvaram slike samo da bih chetovao sa ovima sto iskacu sa strane.

 

daj jos jednu sliku sa otvorenim armresterom :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je meni put u Budimpestu bio samo povod za voznju novog automobila, iskreno se ne secam tacnih cena (sve je zena organizovala), ali mislim da nas je Armster kostao nekih 8000din. Acikota ih je nutkala za 1000-1500 dinzi vise ovde na forumu, da bi pokrili barem vinjetu. Sve u svemu, kako god okrenes, odlazak u Budimpestu ne moze nikako da se isplati. Nas je barem skupo ispalo i prilicno me je izmorilo... ali vozio sam svog novog zucka :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba zaboraviti na povraćaj PDV, u Mađarskoj je čak 27%.

 

I jedno pitanje, šta drži ona senila na C staklu/plastici? Ako bi mogli da dobijeme mere ili kroj, znaš ono preslikaš na papir na isečeš po meri. Možda se nešto može napravi u domaćoj copy-paste industriji. Kad mogu da prave patosnice možda mogu i nešto ovako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da kod ovih nije postojala mogucnost povracaja AFA-e. Treba proveriti, ne daju svi tu mogucnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@suzuki

Ima neki ram od jake i debele žice. Ne znam kako bih ti uzeo mere s obzirom da je skroz nepravilnog oblika, a to mozes i sam da uradiš na staklu, uzmes papir i precrtas po ovoj crnoj ivici

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jedno pitanje, šta drži ona senila na C staklu/plastici? Ako bi mogli da dobijeme mere ili kroj, znaš ono preslikaš na papir na isečeš po meri. Možda se nešto može napravi u domaćoj copy-paste industriji. Kad mogu da prave patosnice možda mogu i nešto ovako.

 

A ovo ima veze sa temom "Armster"?!  :huh:

 

Molim vas ljudi, drzite se tema, kako bi i drugima bilo lakse da pronadju zeljenu informaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,stigao je Armster 2 kod subotickog lokalnog Fiat dilera i to po ceni od 9990din.Trebalo bi samo videti da li salju kurirskom sluzbom ali ne vidim razlog zasto ne bi.Poslacu vam link

024/4155366, lokal 116 ili 063/1091362 Kris ili 063/1091960 Filip

Radi se o auto kuci Anuš.Trenutno je u ponudi crni model...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno...bice to sve dostupnije i povoljnije.

Cim dodjem do viska love porucujem.

Edited by sale nacionale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bar je sa 2 "N" ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

deda mraz mi nije doneo naslon, mozda ce dan zaljubljenih proci bogatije  :help:

 

ima li negde po Beogradu da se uzme "original"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej bre ljudi, ja pazario još pre novaka u subotickoj kuci annuš, tamo je 9990. Skroz su korektni i profesionalni. Poslali su aksom to je još nekih 500 dindzi i stiglo je za dan.

Nego nikako ne stižem da ga ugradim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno!


Imaju i verziju sa sivom bojom pa ko šta voli nek izvoli. Ja sam uzeo ipak crni.

 

CAM05320.jpg unnamed.jpg unnamed_1.jpg
 
unnamed_2.jpg unnamed_3.jpg unnamed_4.jpg
 
unnamed_5.jpg unnamed_6.jpg unnamed_7.jpg
 
unnamed_8.jpg unnamed_9.jpg 

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeee,onda ces se nacekati  :p (barem sto se tice Armstera-oni prave samo ove dve varijante)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

samo jedna primedba,ako mogu da vam pomognem..

Armster nasloni su dostupni i za dosta manje para.Na sajtu uvoznika moze da se prati stalna akcija na neke modele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...