Jump to content
FAS Goran
chikavili

Armster - naslon za ruku > Naslon za ruku za Fiat 500L

Recommended Posts

20130927_104152.jpg

 

To ti je jedna od slika a ostatak mozes da vidis u predstavljanju jednog Trekkinga i to na trecoj strani.Inace,nasloni su zaista extra kvaliteta i mislim da vrede svaku paru.

Chikavili,drago nam je da si zadovoljan.Jedva cekamo slike montaze:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, na brzaka telefonom posle montiranja

 

armster01.thumb.jpg.98a4c24867eb4227fe39f024c4664d47.jpg armster02.thumb.jpg.d2e4b6519ed5046b4243cdfbec65b600.jpg armster03.thumb.jpg.335668212773571d4e15034aad4ee4eb.jpg armster04.thumb.jpg.103dba269d4d1e5efa9284d6268510e1.jpg

 

armster05.thumb.jpg.e5f8ce382924cf60e9d6e4671f8721b4.jpg armster06.thumb.jpg.e04c3848a69da98925e081b7cfae7762.jpg armster07.thumb.jpg.a50ea5955dc8f86b5fd04ba51d29aa25.jpg

 
Mnogo mi je nedostajao taj naslon ovih nekoliko meseci. Prosto ne mogu vise da zamislim duza putovanja bez njega, bas mnogo znaci.
 
Edited by Ivan
Slike prebacene na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vizuelno je super leglo. Da li ti odgovara visina? U mom postu sam malo kukao da mi je nisko.

Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, napisah ti tamo:

 

 

 

Ajde da budem malo kritican prema naslonu. Voleo bi da je malo vislji, barem kod modela za moj auto. Nekako bi tada imao vecu potporu. Nizak mi je i kada je sediste skroz spusteno.

 

Pa imas ona tri zupca pri dizanju naslona (lagano ga dizes i cuje se kliktanje 2-3 puta), da mu podesis malo visinu. I meni je malo nizak kad je skroz spusten, ali ga dignem za ta 2-3 zupca i onda mi je skroz ok.

 

A evo i slike iz kataloga:

 

armster_features.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erdlja, da li na L-a ide samo armrest 2 ili ste vi hteli njega? Ili u prevodu da li može da se montira i "obični" armrest?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu i ja da odgovorim :-) Samo dvojka ide na 500L (potvrdjeno od strane proizvodjaca sa kojim sam imala poduzu korespondenciju)

 

Pismo sa pocetka septembra:

We are in the final stage of developing an adapter for Armster2 for Fiat 500L, which we will finish this week. From that point, our exclusive distributor can order it from us any time and you can order the product from them.

There will be no solution for Armster1 for Fiat 500L

Share this post


Link to post
Share on other sites

@chikavili

 

Na zalost, znam za to i opet mi nisko  :blushing: Verovatno stvar navike.

 

Vezano za visinu naslona... Danas sam seo u drugarevu Mecku C klase, koja je inace sa 100000km kupljena u Srbiji, jeftinija od mog auta. E kada sam seo u njega, a ono: levi naslon - idealan, desni naslon (centralna konzola) - idealan i ko da sedim u svemirsokm brodu. Uf... ali ga nikada ne bi menjao za mog zucka  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo posle mesec i kusur, sto se naslona tice, sve je "leglo na mesto", tj. lepo sam se namestio, i sada je naslon bas kako treba. Tada ni sam nisam znao koji mi je najbolji polozaj i prilicno sam visoko sedeo, pa mi je naslon bio suvise nizak. Ko sto rekoh, sad je sve OK  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što niže sediš više ti naslon odgovara :) Ja na autoputu volim da podignem naslon što više pa onda da lepo zalegnem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne verujem da postoji veća šansa da ti obiju auto baš zbog njega. Ipak se on šrafi na par mesta. Ako je tako onda postoji šansa i da nam obiju auto i izvade sedišta, rezervni tocak, skinu volan,...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imas garazu nece ako nemas mozda ce...za svakakve gluposti se danas obijaju kola tako da me ne bi cudio da ce i za naslon za ruku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se armrest krade, tj da li montiranjem istog znacajno povecavas sansu da auto bude obijen?

 

Ja bih rekao da se ne isplati. Ako hoće da ga proda treba sve lepo da skine što je opet dosta posla, a što bi to radio kada može radio da iščupa, uzme neku navigaciju, uzme 4 gume za 10min i slično..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem sta je smesno? Nov kosta 12K rsd. Moze da se skine za 2 minuta verovatno i za 6k proda za isto toliko vremena.

Bivsi ponosni vlasnik dobija razbijen prozor, obijena vrata....

Pa kradu se ratkapne i prodaju od 1000 do 5000.

Ne ljutim se, zajebavajte se na moj racun samo bih zamolio za objasnjenje,.sta je tu smesno?

Sve se krade danas, ljudima bre kradu sadnice iz vocnjaka, ili ukrasne ispred zgrade...tockove, poklopce felni, ventile, gorivo. zasto bi skupa, lepa i NAKNADNO a ne fabricki montirana stvar kao Armster bila izuzetak?

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa tom logikom sve se ukrade, nemoj da kupujes auto a kamoli armrester......lupio si ostao ziv , idemo dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto bi neko rizikovao i pokusavao nesto tako kad kod kineza ima kopija za 2000 dinara


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pored parkiranja na ulici godinama nikada mi nista nije bilo ukradeno niti auto obijen. Nije mi cak ni ogreban auto na parkingu (a svakakve kradje se desvaju na tom istom mestu).

Zasto je to tako? Moje misljenje je da sam imao srece..ali ima i puno u tome sto sam uvek vodio racuna da ne provociram.

 

Vodim racuna gde i kako parkiram auto, koristim zastitu, ne ostavljam vredne stvari u autu da se mogu videti pa cak ni praznu torbu jer lopov ne zna da li je prazna ili ne, ranije sam koristio radio cd sa plocicom i slicno. Kada mi je gepek pun neke robe nikada je ne prepakujem tu gde ce auto ostati parkiran.

 

Nisam lupio, pitao sam jednostavno pitanje na koje je nekoliko ljudi iznelo korektno misljenje.

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su na proslom autu obili auto,ukrali kompet muziku koja je pre 7 godina vredela mnogo jer je bila zaista dobra i kvalitetna...Ali nisam imao alarm...Zakljucak je da su to uradili neki narkomani,sto se na kraju ispostavilo kao tacno jer sam ga video na sudu. A posle toga sam vozio mazdu pa sad stila ali ima alarm i nikada mi se nista nije dogodilo,hvala bogu. Za narkomane koji ce da uzmu nesto,da prodaju za dzabe da bi se nadrogirali dovoljan je alarm...a za profesionalce nije dovoljno ni lava da imas u autu. Zato se treba zastitit koliko god moze,pa da se auto sacuva bar od narkomana,ako nista drugo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...