Jump to content
FAS Goran
chikavili

Armster - naslon za ruku > Naslon za ruku za Fiat 500L

Recommended Posts

mnogo mi nedostaje taj naslon, za potpuno uzivanje, pogotovo na duzim relacijama. dok sam isao ove godine na more, ne znam gde cu sa rukama,jer i levu ruku nemam gde, mnogo daleko sediste od vrata :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni vrata nisu predaleko, ali jesu previsoko. Da bih video cajgere kako treba sedište mora da bude u najnižem položaju.

 

 

mnogo mi nedostaje taj naslon, za potpuno uzivanje, pogotovo na duzim relacijama. dok sam isao ove godine na more, ne znam gde cu sa rukama,jer i levu ruku nemam gde, mnogo daleko sediste od vrata :smoke:

Probaj da malo izvučeš volan ka sebi. Moglo bi da pomogne levoj ruci da se lakše druži sa vratima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odgovorili su mi ovi iz Spider auta, kazu da je crne boje. bilo bi dobro da neko ko je iz BGa, a zainteresovan je za kupovinu ovoga, ode do njih i vidi na licu mesta kako to izgleda, kako bi bilo kad se namontira,itd.  mogla bi i neka slika da padne :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekam da mi jave kad će armster da napravi nosač za L-a. Ako to ne bude uskoro, otići ću ja da vidim ovaj u Spyder-u, a verovatno ga i kupiti ako se stilski uklapa pa će biti i slika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo dobila odgovor od Armstera,u zavrsnoj su fazi izrade naslona i to samo varijanta Armster 2 tako da vec sledece nedelje moze da se ocekuje pustanje u prodaju preko ovlascenih distributera (za Srbiju-Spider auto) :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad bas malo gledam cene ovih Armster 2 naslona i Spider auto ih prodaje (za razne modele) po 12000 dinara, a cena istih tih naslona u Madjarskoj su 21000 ft. (oko 8000 din), cak i manje. Pa preterase ga malo...  :veryangry:, a direktni su uvoznici!?!? Ako neko iz pomenute firme cita ovo, bilo bi lepo da se urazume. Za iste pare cu provesti lep dan u Budimpesti i kupiti naslon...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam kupovao. Ne znam ni da li posluju. Argep.hu je nesto kao nas eponuda.

Nadji nekog Madjara da ti pomogne, pa ih nazovi ili napisi mail. Obicno ne govore engleski.

kontakt

via tt4

Edited by JLZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vam direktan link proizvodjaca pa vidite u kojim zemljama u okruzenju imate sve u ponudi.http://www.rati.hu/

A za malo detaljnije podatke i aktuelnog prodavca u Budimpesti

http://www.nefelejts.hu/nagyker/en/contact/map.html

Ako vas interesuje nesto-pitajte.Ne znam bas madjarski,ali mogu da se snadjem

PS.Odnos euro-forinta je otprilike za 100 eura-29500 forinti

Edited by acikota

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecao sam lepsoj polovini (ispostavice se i jacoj) Ikeu u Budimpesti...pa sam mislio da svratim i za sebe pazarim naslon...Zato trazim pomoc, kako da se snadjem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

iGo prilično dobro obavlja posao, samo mu postavi neke checkpoint-e da te na bi vodio kući preko Hrvatske kao što je mene pokušao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adresa predstavnika Armstera Kunigunda útja 60

Ikea Örs vezér tere 22.

Nista bez navigacije 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I... Zna li neko sa sigurnoscu gde u Srbiji ima da se kupi Armster ili Armster2 (i po kojoj ceni)?

 

Pisao sam mail svim firmama koje se hvale da ih imaju i niko mi nije odgovorio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz mog iskustva slanje mailova domacim firmama u potrazi za necim je gubljenje vremena.  Ako se udostoje i odgovore za to im treba bar nedelju dana!

Zovi ih telefonom, druge nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio u Spider-u, meni se naslon ne dopada, plastika ne odgovara nijednoj plastici na 500L, ni onoj grubljoj ni onoj finijoj na pr. oko instrument table. Pakovanje u kartonskoj  kutiji bez ijedne oznake, tako da sve deluje kao da je neka kopija. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li pomoc?Ikea provereno radi i nedeljom.A da li radi i ova radnja ili sta je vec za naslon za ruku?Mislim na Budimpestu i prethodne postove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sledece nedelje (u cetvrtak) planiram put za Budimpestu,mogla bih da donesem par komada Armster 2(imaju cak i za 500L-po narudzbini) ili Armster naslona za ruku.Ja sam uvek na relaciji Bg-Su tako da isporuka na tim relacijama ne bi bila problem.Javite mi se na pm oko dogovora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog potpune neozbiljnosti, nesposobnosti, neposlovnosti i neprofesionalnosti domacih uvoznika i dilera Armstera, nabavljen je Armster2 iz Madjarske zahvaljujuci acikoti i erdelji i ovom prilikom im se jos jednom zahvaljujem.

 

Armster2 izgleda jako lepo i kvalitetno uradjen, cak bolje nego sto sam ocekivao. Vec na prvi pogled je ocigledna razlika izmedju njega i jeftinih kineskih koji se uglavnom prodaju kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chikavili drago mi je sto smo se upoznali i drago mi je sto si zadovoljan. Moram da priznam da ja nemam nikakve zasluge za celu akciju. Ja sam samo vozio :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko kupio naslon za ruku i da li postoji mogucnost da okaci par slika da vidimo kako izgleda? Hvala unapred.

 

P.S. Jako me nervira sto nemam naslon za ruku, osecam se kao da mi nesto fali i da cu u svakoj krivini da se prevrnem na desnu stranu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...