Jump to content
FAS Goran
chikavili

Armster - naslon za ruku > Naslon za ruku za Fiat 500L

Recommended Posts

Planirao sam da kupim "Armster - Arm Rest" naslon za ruku posto kazu da je stvarno dobar i kvalitetan, a i ima adaptere za razne modele automobila, pa izmedju ostalih i za SX4.

 

Medjutim, vec dva meseca ne mogu nigde da ga nadjem.

 

U prodavnici "Auto Style" koja ga najduze prodaje kazu da vec neko vreme pokusavaju da ga naruce, ali ne mogu posto u Srbiji postoji ovlasceni zastupnik, a ovlasceni zastupnik nema nameru da ih uveze posto nemaju para... sta reci!!?? :whip:

 

Takodje, interesuje me da li je neko imao Armster i kako mu se pokazao, koliko je zadovoljan kvalitetom. Vidim da daju 3 godine garancije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo je moj drugar uz novu Fabiu taj naslon. Prešao sa rukom na njemu oko 70 000km za 3,5god i naslon je bio kao nov stalno. Sad je auto otišao i novi kupac se oduševio kada je video naslon.

Jedino mi se ne dopada što nema šanse da se dve ruke odmaraju na njemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chikavili, rekoh ti vec na drugoj temi za "Auto Style" za koji si i ti znao...

Nego, sad se setih, jesi li proveravao u "Gang Land"-u, cini mi se da su ih i oni imali u prodaji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ga vec 3 godine a u medju vremenu sam nabavio i orginalni naslon za Grandea i nisam uopste razmisljao da stavljam orginalni koji je daleko robusniji!

Izmedju orginala i Armstera sam izabrao Armster.

Evo kako kod mene izgleda:

 

6.thumb.jpg.ee9923289dac77547389e27bf1d85c65.jpg

 

Sto se tice dve ruke za to treba i siri auto, Kod mene Armster ne bi stao da je siri.

Ima ga Gang Land a ja sam ga kupio od neke Slovenske firme sto prodaje delove za Fiata u BGu bili su malo jeftiniji! Izguglaj i naci ces.

 

Edited by Ivan
Slike prebacene na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu zvezdo kako ti je dobar Grande iznutra brukaaaaa-place mi se kada sednem u mog posle ovoga. gde ima jos slika??

 

Edited by Ivan
Ne citiraj prethodni post

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Diskusija

Nisam nikada predstavio svoj auto pa slika ima svuda razbacano po forumu. Zadnje su ovde: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=37322&page=2

Nesho tu premestio moje pitanje pa sam ih tu i stavio.

Chikavili izvini sto ovde odgovaram! :D

Edited by Zvezdo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovi ove. Nalaze se u Vojvode Stepe, imaju za punta i mislim da je cena oko 90 EUR sad za SX4 nisam siguran al mozda imaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Armster je univerzalni. Samo nosac je za svaki auto razlicit. Kupuje se posebno naslon + nosac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da iskoristim ovu temu a vezano za armster ali za 500L, krajem jula dobijaju u www.autostyle.co.rs

9900dinara ce kostati

vec sam imao dogovor sa nekim italijanima da mi posalju za 130e, tako da ce ovo biti i jeftinije i bolje ja mislim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes' mnogo, ali je stvarno kvalitetan i stoji k'o da je fabricki. I ne mogu da ti objasnim koliko znaci!

 

@Zhorz: da li je to "krajem jula" sigurno? Posto su meni u istoj prodavnici vec par puta govorili krajem ovog i krajem onog meseca, a nikako da im stigne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

otkud znam, ja sam vec dogovarao sa italijanima 137.7 evra na kucnu adresu :-) i reko ajd da zovnem i pitam, tako mi rece zena....A znaci mnogo!!! Ne mogu da se odviknem sto nemam u 500L. Navika jedna muka a odvika dve

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci znaci!

i ja na Bravu imam fabricki i na Stilu sam stavio fabricki!

jedina razlika je sto na AStilovom moze i suvozac da ga koristi a na bravu ne.

tako da vas potpuno razumem kad kazete da je uzak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav... I ja sam narucio 500L... Zanima me da li je nekom stigao naslon za ruku i kako je zadovoljan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oba su ista. Spyder uvozi iz Kine. Ljudi su kupovali i bili zadovoljni (govorim o drugim vozilima). Za sada je ovo jedina opcija, ali ovo nije ni blizu originalu. Original je bez ostave i ovo je bolje rešenje.

Armster mislim da je kvalitetniji, ali ga nema u proizvodnom programu za 500L za sada. Zamoliću druga koji je u Turskoj da ih kontaktira i sazna da li će uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako izgledaju nasloni za ruku za americko trziste a za evropsko suone slim varijante koje izlaze iz sedista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači da amerima ne nude aparat za espreso. :D U salonu su mi objasnli da je naslon tanak da bi ispod njega mogao da stane aparat.

 

Ovo je svakako bolje. Treba ga videti uživo. Mene plaši što je na slici siv, a plastika u L-u je crna, pa se bojim da će mnogo bosti oči.

 

Poslao sam drugu poruku. Javljam kad dobijem info za armster.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...