Jump to content
FAS Goran
chikavili

Armster - naslon za ruku > Naslon za ruku za Fiat 500L

Recommended Posts

Imaju akciju za sve armster2 modele, oko 85 eura je cena.Zvao sam ih juče,planiram da pazarim i ja.Ranije sam imao u puntu,i sad mi baš fali naslon.

evo sajt njihov  www.spiderauto.co.rs


Koliko ja znam gang land više ne radi,samo im radi stari sajt sa starim cenama,ali kako god sam pokušao,ne postoji mogućnost kupovine.Zatvorili su radnju pre 2 god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Armster nasloni su dostupni i za dosta manje para.Na sajtu uvoznika moze da se prati stalna akcija na neke modele.

 

Eeeee, ja kad sam trazio nisu znali da mi kazu ni kada ce ih imati, a kamoli po kojoj ceni ;)

 

 

Inace, volim sto GL ima uvek najnize cene armstera, ali ih nikada nisu imali na lageru kad sam ja trazio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju akciju za sve armster2 modele, oko 85 eura je cena.Zvao sam ih juče,planiram da pazarim i ja.Ranije sam imao u puntu,i sad mi baš fali naslon.

evo sajt njihov  www.spiderauto.co.rs

 

taj od 8500 nije armster

armster je 12,000  :thumbdown:

 

8500

NAZIV PROIZVODA: TIPSKI NASLON ZA RUKU KLIZNI.
MATERIJAL: VISOKO-KVALITENA EKO KOŽA + PLASTIKA. 
BOJA: CRNA. 
ZEMLJA POREKLA / PROIZVEDENO: EU. 
UVOZNIK ZA SRBIJU: SPIDER AUTO D.O.O. BEOGRAD
 
12000
NAZIV PROIZVODA: NASLON ZA RUKU ARMSTER 2
MATERIJAL: VISOKO-KVALITENA EKO KOŽA + PLASTIKA + METAL.
BOJA: SIVA i CRNA.
ZEMLJA POREKLA / PROIZVEDENO: EU.
UVOZNIK ZA SRBIJU: SPIDER AUTO D.O.O. BEOGRAD

--------------

P.S pricam o naslonu za 500L

Share this post


Link to post
Share on other sites

Armster (1) je 8500, a Armster 2 je 12000, samo sto Armster (1) nema za 500L

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam spider i zvao annus autokucu.

U spider autu je trenutno akcija. Armster 2 za 500L kosta 10200 snizen sa 12.000. Kretenska politika firme je da rade od 9-16h i ne rade vikendom. Takodje, kartice ne primaju. Odlicno je sto salju proizvode brzom postom sto je super za sve koji zive par km od radnje a rade u isto vreme kada i radnja! Lol! :D Akcija traje do kraja marta. U annus-u standardna cena bez akcije je 9900. Salju brzom postom. Dodje mu na isto kao kada odes u spider i sam kupis, ako ne racunas slobodan dan na poslu. Gangland nisam zvao....

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo u annus-u. Poručio, stiglo sledeći dan, danas ugradio. Super je, samo da je malo viši. Podigao sam ga malo, ali fali mi samo koji santimetar.
Sivi mi se odlično uklopio u enterijer, kao da je fabrički.

Evo i fotke.
 

cxcb36069.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podigao sam ga malo, ali fali mi samo koji santimetar.

I meni, koliko god spustio sedište i posigao zubac na naslonu. Čim budem imao malo vremena napraviću mu nekakve distancere.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja uzeo danas. Bio do Spydera. Ono nije radnja. Više je šupa. Mislim, nije tako strašno, al bi od uvoznika očekivao ipak normaliniji prodajni objekat.

 

Btw i meni je nizak i mislim se da ga podignem tako što bih između nasača i samog naslona ubacio nešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je bio niži i planirao sam da nešto budžim. Ali probaj da spustiš sedište maximalno, da podigneš naslon na poslednji zub i da izvučeš kolko možeš prema menjaču. Meni u tom položaju odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otprilike sam i ja to uradio da se smestim na naslon, ali.... glupo mi je sto se ja njemu prilagodjavam, a ne on meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je bio niži i planirao sam da nešto budžim. Ali probaj da spustiš sedište maximalno, da podigneš naslon na poslednji zub i da izvučeš kolko možeš prema menjaču. Meni u tom položaju odgovara.

Sve je namešteno kako si napisao. Jedino šta bih mogao da uradim je da malo zavalim naslon, al to ne dolazi u obzir zbog mojih problema sa vratnom kičmom i ramenim pojasom. Naslon mi u gradu ne treba. Treba mi na dugim vožnjama na kojima desnu ruku držim na menjaču pa desno rame nije zalepljeno za sedište što za posledicu ima bol u ramenu.

 

Imam neke ideje kako da podignem naslon. Slikaću kad budem radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga moje rešenje.

Za distancere sam izkoristio neke koji su mi višak, a koji su stigli uz zidni nosač LCD tv-a. Imao sam tri veća i tri manja, pa sam se odlučio da koristim veće, a da četvrti napravim od dva manja. Sve sam ih obmotao crnom izolir trakom pre montaže. Kad sam ih montirao rupa je ipak bila vidljiva pa sam je maskirao izolir trakom. Kad se montira u auto ne primećuje se ništa, tj provaliće samo onaj ko zna.

Sve u svemu naslon je viši 20mm i sad mi odgovara. Šrafovi su naravno promenjeni pa su umesto originalnih 4x25 stavljeni 4x45. Za svaki slučaj sam iscrtao dimenzije kontaktne površine na papiru pa ću vudeti da napravim neku ispunu od vrstog materijala.

IMG_4151.jpg

IMG_4152.jpg

IMG_4153.jpg

 

IMG-4154.thumb.jpg.1189929bd6c757de8cc1f4d057d3b4c2.jpg

 

IMG_4156.jpg

 

Edited by Ivan
Slika prebacena na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elegantno rešenje. Nego jel sad gubi na stabilnosti tj da li možeš da se nalegneš laktom ko domaćin na astal ili samo da ruku osloniš. Nešto mi i ovako deluje nesigurno a sad još kad si ga odigao....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pratiću razvoj događaja. Nisam vozio samo sam sedeo i probao. Ako bude radio ići će distancer preko cele kontaktne površine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provozao sam auto i evo zapažanja.

Naslon je stabilan dok je ruka na njemu, al se ne bih usudio da se oslonim na njega svom težinom - ono stavim ruku na njega i tom rukom se odgurnem da izađem iz kola, mada mislim da to nema veze sa modifikacijom.

U gradu mi je zgodnije da klizni deo gurnem skroz pozadi tako da samo lakat bude oslonjen, a mislim da ću ga van grada izvlačiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svima preporučujem da  kupe ukoliko mogu Kamei naslon za ruku. To je resenje od koga je bolje jedino fabricki ugradjen naslon. Montaža traje 5 minuta isto tako i demontaža. Bez bojazni se možete nasloniti (bez obzira na gabarite). Ne ostecuje se automobil i plastika u njemu.

http://www.kamei.co.uk/car-styling/kamei-car-styling-armrests.php

Pozdrav Svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...