Jump to content
FAS Goran
robert94

FLCS okupljanje u Novom Sadu

Recommended Posts

Bilo nas je petorica, fino druzenje. Kada skupimo ekipu od proslog puta i ovog dobije skoro pa deset clanova foruma sto je ok za mali NS :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican! :)

A vidi bruku moju, mog krsa prljavog, ako neko nadje neciju sliku prljavijeg auta na okupljanjima, castim ga.. :(

Inace, bilo je fino danas, nije bilo radno, vise paradno, pili smo i dobro domace vino, a sledeci put cemo valjda ostati i duze, i u vecem broju :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to je siva mat, ako te neko pita. :D
Bitno da je unutra apoteka. A, vince je melem za nepce kako je dobro bilo. Čis' hamburg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzaba, odaje me soferka.. :( nemo's stici, jedva sam i na okupljanje stigao, a i posle sam morao da zurim.. Ma cutite, sto kasnije operem auto, kasnije ce pasti kisa :) Jeste bili kod alfista?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfisti kad su videli ekipu koja dolazi, spakovali se i otisli  :laughing:

Hvala za vino, drago mi je da vam se svidelo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa vidi ti moje sugradjanine, zao mi sto nisam bio tu...ali eto nam vec za vikend prilike ;)

Jel ste se dogovarali za BG - Kosutnjak, oko polaska ili tako nesto?

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo jos nista tacno definisali jer par njih ne zna da li ce ici. Ja znam da idem svojim kolima i ko hoce moze sa mnom. Ne zelim samo da budem vezan za vreme vracanja jer idem bez obaveza da uzivam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene,probudio se posle smorne smene na poslu :) pohvale za vino,krivo mi je sto sam ga samo liznuo,sledeci put cu ga usisati :) Odlicno druzenje i razmena iskustva,radujem se sledecem skupu.

Bumblebee,hvala na plavim kapicama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala tebi na crnim, plave mi vise ne cuce od kada je "pijani" gusar poslao skorpiju O.O Tebi su bas legle uz grandea. Predstavi auto pa stavi na prodaju mozda se neko javi, malo je takvih masina medju nama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam postavio pitanje kolegama alfistima koji je razlog jucerasnjeg ignorisanja i onakvog ponasanja ,dobio sam jako licemeran odgovor da nisu stekli utisak da su ikoga od NS ekipe iskulirali.Evo nek se jave ljudi koji su juce bili i neka kazu,i da u pitanju su alfisti srbije.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je sto sam odustao od odlaska kod njih.. Brate, oni da hoce da se druze i mesaju, druzili bi se i sa clanovima alfa romeo kluba Srbija, ne bi se medjusobno delili..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno utisak je bio krajnje jadan. Zunto bi isto otisao da ga nisam zaustavio x) Neka me Zoran ispravi ako gresim. Realno ne pada mi na pamet vise da odem do tamo i mogu vam reci da ovo ekipe sto sam upoznao na ova dva skupa meni dosta da kazem da smo opusteni a ne opsednuti kolima i nelim ubedjenjima kakav sam utisak stekao iz sekundnog iskustva sa njima (izuzev zunta).

Nidje zareza x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne nisi me ti uopste sprecio da odem,da sam hteo otisao bih, no nije ni bitno, mislim da se posle ovoga ni ja vise necu tamo pojavljivati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...