Jump to content
FAS Goran
robert94

FLCS okupljanje u Novom Sadu

Recommended Posts

9 hours ago, ChobbyNS said:

Rade unazad jedno 3 meseca, sad mi žena kaže, ona je opčinjena tim lokalom :)

 

Rade odavno. Vise od 3 meseca. Znam posto sam svaki dan znao i tacan minut kada pale i tacan minut kada gase ventilaciju/aspirator jer mi je njihov kanal za vent. prolazio izmedju spavace i decije sobe. Malo je falilo na sudu da zavrsimo. Bilo svega i svacega

Pre 10-ak dana su izmestili...pa konacno imamo mir

 

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi smo se skupili,al od hladnoće. :lol:

Božićni vikend je bio par excellence za par sati vani,ali...Biće još lepih vikenda, pa ćemo da ubodemo neki. 

Ja sam ovaj vikend svakako bio van NSa,pa i nisam mogao da dolazim. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
Rade odavno. Vise od 3 meseca. Znam posto sam svaki dan znao i tacan minut kada pale i tacan minut kada gase ventilaciju/aspirator jer mi je njihov kanal za vent. prolazio izmedju spavace i decije sobe. Malo je falilo na sudu da zavrsimo. Bilo svega i svacega
Pre 10-ak dana su izmestili...pa konacno imamo mir
 
Ja ti onda dao predlog, pur-pena, al jok ti hoces sve na finjaka, ne bi sad uzivao 10-ak dana nego vec par meseci

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bio najbolji predlog od svih predloga. Drugi je bio bruslica, a treci ubodna...mada mu princip dodje na isto :)

 

Ali u to neko vreme je gazda zbog resenja inspekcije da je postavljeno nelegalno i da mora da se rusi - rekao da ce resiti to...pa ajd nisam hteo da zatezem, kao sacekacemo malo, i eto resilo se stvarno...

 

9 hours ago, ChobbyNS said:

Vidim da ti nisi opčinjen vidom kao moja gospođa emoji23.png

 

Samo cu ti reci - niko iz zgrade (170 stanova) ne ide u Vidu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hihhihi... nije tako jednostavno :) i pored resenja inspekcije da mora da se rusi - ne mozes mu nista.

Inspekcija nema firmu koja bi izvela rusenje, i u principu nikom nista. Tuzba jedino bi imala smisla uz resenje neuropsihijatra da imam neki poremecaj koji je prouzrokovan time.

Merenje buke bilo radjeno, izmerili manje od dozvoljenog. Posle par dana od merenja - dosao majstor i gore nakacio novi motor koji se cuo duplo jace...

I tako...

 

Stvarno kad budete gledali/ kupovali stanove sve moguce ispitajte i pregledajte, kafic, podstanica, kuda idu cije cevi, ko su komsije, kakvi su zidovi. SVE ali SVE! moguce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ima svoje prednosti i mane. Što je neko lepo rekao - Da je jedno idealno, drugo ne bi ni postojalo. Kuća zahteva više brige i održavanja, po tom pitanju stan je bolji, ali si u kući svoj na svome. Nažalost, svugde postoje komšije, tako da je najbolje birati dobre komšije.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Milutin-NS said:

To je do navike. Evo zivim 31 godinu u stanu i isto tako ne bih mogao da se zamislim da zivim u kuci.

U stanu stanuješ, a u  kući živiš. NE BRKAJ POJMOVE!!:lol:

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol:

 

Siri covek biznis, ima celu kucu sa svim prostorijama i ucionicom :D

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 15.1.2018. at 8:34 AM, Milutin-NS said:

Hihhihi... nije tako jednostavno :) i pored resenja inspekcije da mora da se rusi - ne mozes mu nista.

Inspekcija nema firmu koja bi izvela rusenje, i u principu nikom nista. Tuzba jedino bi imala smisla uz resenje neuropsihijatra da imam neki poremecaj koji je prouzrokovan time.

Merenje buke bilo radjeno, izmerili manje od dozvoljenog. Posle par dana od merenja - dosao majstor i gore nakacio novi motor koji se cuo duplo jace...

I tako...

 

Stvarno kad budete gledali/ kupovali stanove sve moguce ispitajte i pregledajte, kafic, podstanica, kuda idu cije cevi, ko su komsije, kakvi su zidovi. SVE ali SVE! moguce

Milutine ,skroz te razumemNazalost znam iz iskustva..Ko nije prosao kroz tako nesto ne veruje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...