Jump to content
FAS Goran
robert94

FLCS okupljanje u Novom Sadu

Recommended Posts

Bice, bice, bilo je 12 kola po ovoj zimoci, samo tako da nastavimo, april-maj kad nam dodje da napunimo i drugu stranu parkinga ;)


biiip su fotke, svaka cast i puntic ti je prva liga

 

 Sad hoces da se iskupis sto si me zezao a? :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricali smo bas o tome...
Moramo da vidimo za prolecno okupljanje, okupljanje citavog foruma (ne samo Ns i okolina), pa ako bude reseno da bude kod nas, imacemo okupljanje i rostilj i sve svakako. Ako ipak bude prolecno okupljanje standardno u Kosutnjaku, onda cemo mi da organizujemo nas rostilj...

Moj neki predlog je Strazilovo, ima velik parking, nije daleko, za rostilj cemo definitivno da vidimo jel moze "legalno" da se zafurnja...i tako...o tom potom


PS - ne bi bilo lose da oni koji nisu kliknu gore desno na FOLLOW THIS TOPIC...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da Milutine preteram ja nekada :)

Samo da dodje proleće da vratiš one felge.

Inače uslikao si makinu u početku drifta - cromabees drifting a ona sledeća je konsultacija sa glavnim inzenjerom tima Cromabee :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooo kolege, svaka cast. Konacno i vi da se skupite, dobra ekipa! :fun:  Ajte dogovorite se sve lepo pa da banemo i mi tu nekad....
Je l' onaj sivi Stilo do VladaNS?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dezurni - Svega mislis? Nemam nameru da vracam zimske onda ponovo za Vrbas, tamo menjam na licinom mestu, a kocnice...moze sledeci vikend :D bice sve prikupljeno sa svih kontinenata

 

Da, da, sivi stilo je Vladin...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto do tamo boga ti poljubim.

Još ja dežurni nisam pitao čijij je jugić, ali samo bih ga cepao.7Nema bojleg osećaja od cepanja jugića :)

Uzdravlje ti bio da poteraš neku kiju :) onu što troši ko upaljač :)

Gledam fotke i baš su dobre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooo lepo ste se skupili, odlicno je, samo tako nastavite ;) dobre vam masine breee :D

Yaguar je mogo da zakotrlja one copavce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bilo super danas, samo sam se baš baš smrzo! Jes' da nisam progovorio dva sata ali je to zato što sam duduk i neznalica oko automobila. Ali mi je bilo super da slušam druge i saznam zanimljive stvari. A za roštilj na Stražilovu sam uvek za! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Stražilovu ima mesta i može da se raspali roštilj na divljaka jer ja to radim bar jednom godišnje :) a i vozam i bajs od Bukovca do tamo i nazad tako da je lokacija pun pogodak, jedino nam neće dati toliko kola da parkiramo i gazimo travu a i biće sigurno dosta ljudi sa strane pa možda bude gužva. Sami nećemo biti niti će nam aftići biti pored nas dok klopamo :)

Mislim da je bolje sa Iriškog venca kada nastavimo pravo pored onog spomenika ima betona a pored i za roštilj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima na Strazilovu jedno mesto gde mogu lepo da se poredjaju automobili i da se rostilja.ja idem svake godine tamo.Cim ude malo lepse vreme oticicu da uslikam pa cete videti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yaguar je mogo da zakotrlja one copavce :D

 

One Aluett 16-ice? Na to mislis? E nisam smeo da ti kazem...ali dobices ih sa 3mm sare, obrati se dezurnom, nemam ja nista s tim :laughing:

 

 

Sto do tamo boga ti poljubim.

 

Ovako, blize nam je nego Fruska Gora, a isto mu dodje...mislim priroda, zelenila, cist vazduh i to...znam da nekada za paljenje rostilja na F. Gori hoce da zezaju, i da imaju neke likove koji obilaze i ne dozvoljavaju da se purnja...za Karlovce bih mogao da proverim kakva je situacija i da li je dozvoljeno, sta, kad, kako...Trece, Karlovci i neke eventualne prodavnice, mesare, pekare, pijace i tako to su nam na 5 minuta...ti upalis svog Cromabee-ja, napusnis pun gepek i potrosis 1,5 dl gore - dole :p:D

 

Meni je bilo super danas, samo sam se baš baš smrzo! Jes' da nisam progovorio dva sata ali je to zato što sam duduk i neznalica oko automobila. Ali mi je bilo super da slušam druge i saznam zanimljive stvari. A za roštilj na Stražilovu sam uvek za! :D

 

Bitno je da si i bio i da smo se upoznali...kada dodje lepse vreme bice mnogo bolje i za druzenje a i za fotkanje :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...