Jump to content
FAS Goran
robert94

FLCS okupljanje u Novom Sadu

Recommended Posts

A kade je to?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subota...a za tacno vreme cemo se jos dogovorimo...oko 3, 4...ili ranije, to cemo jos da vidimo...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro svi smo novosadjani pa nema problema i ako padne kisa, blizu je kafana ili kuca :) Moze 3 sata sto se mene tice. Od 3do5, taman posle rucka.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi se razdvajali, alfisti se skupljaju na Ribarcu, sta fali dva brenda, nedelja od pet

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde u subotu da se skupimo pa se dogovorimo svi zajedno da li cemp taj termin ili cemo subotom. Ja generalno mogu sa alfistima jedino mi ne odgovara nedelja. Da ne spamujemo, mislim da je ok da se nadjemo u subotu kao prvi pit a lako cemo doci u nedelju ako se tako dogovorimo. Mozda alfistima mi smetamo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih potegao iz Sapca posto sam cesto u NS,samo me smene zezaju pa ne znam kakav sam sa vremenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 za subotu - kad god, ili za nedelju posle 14h.

Bilo bi dobro obavestiti na mail I ostale iz NS... ja sam sasvim slucajno video ovu temu, mogla je lako I da mi promakne.

Predlazem i lokaciju - Indexova tribina, pored je i parking solidne velicine - preko puta ekonomskog, kod kantine, sale za fizicko... zgodno jer je u gradu, pa se moze I peske/busom u slucaju da kola moraju da se ostave... ;)

Mada ni Boza nije losa opcija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To na mail mogu samo moderatori da salju. Ovaj parking kos domova je bolji jer je prazan vecito i ima vise prostora za paradu, mada mi je svejedno, bitno da se skupimo pa mozemo menjati lokaciju kada nam se cefne.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indexova 3bina je isto lep predlog, kao i tvrdjava ali ako parkiramo tu negde vrlo lako je da ako budemo hteli na pice da necemo imati gde...tribina ce biti puna mama sa decom (milfači) ako vreme bude i malo pristojno. Zato sam ja licno vise ovako za neki otvoreniji prostor da se malo upoznamo, parkiramo kolica i to..za prvi put, a tu za pice nam je blizu i beza kod stranda i macchiato npr

Videcu posle sta moze da se uradi po pitanju "reklamiranja" hepeninga na druge nacine :)

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne budem radio dolazim i ja! 

Radna nedelja koja traje od ponedeljka do petka se prosiruje na subotu i nedelju :thumbdown: , tako da od mog doska nema nista :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je :)

Ponesi jednu nalepnicu flc da je metnem, dam ti novce. Naravno ako imas kod sebe.
Nikako da vam platim kiriju x)
 

Edited by neshaoct
TT potpis sredjen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci...sutra onda u 3 sata kod domova...samo bacimo pogled na temu prepodne/popodne, cisto da vidimo zbog vremena ;)

Za quasi novosadjane iz Smedereva to je gde tacno, kolega Milutine?

 

Taman na skupu da zamenim kablove i svecice. Da bude radni skup, kako inace i preferiram.  :thumbsup:

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde ovako, silazis sa mosta slobode i na tom prvom semaforu levo...ides Narodnog Fronta ulicom, prva levo opet i picis do kraja i tu su domovi i tu cemo biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...