Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Euroauto info

Recommended Posts

konacno, mislio sam da sam lud jer nisam uspevao da nadjem pretragu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto traži logovanje? To ranije nije bilo potrebno
Zar nije ideja olakšati upotrebu i izbaciti nepotrebno postavljanje pitanja u ovoj temi a ne komplikovati. Čemu registracija?

 

cxcv130530.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto se ne snalazim. Otvorio sam link i na pocetku ima akcija termostat Vernet, ali kad udjem sve postepeno, cena je 3900. Zanima me da li jos uvek traje akcija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledao sam za Stila 1.9 JTD 115KS.
- Termostat:
Vernet 3.900 RSD
Gates 9.400
 
- Filter ulja:
UFI 859 RSD
Muller 412 RSD
Feb 529 RSD
 
- Seleniu nisam pronašao. Nazovi ih telefonom i pitaj, ali očekuj da je kantica od 2L Selenie WR negde oko 15 evra.
 
euro_01.jpg  euro_02.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

i opet su stavili akciju za termostate ali za sada ne moze da se udje u sliku.. i koliko treba da se uzme termostata da bi dobili po veleprodajnoj ceni? (za sada nas ima 4 sto nam treba termostat)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...i koliko treba da se uzme termostata da bi dobili po veleprodajnoj ceni? (za sada nas ima 4 sto nam treba termostat)

 

Pitaćemo mail-om, pa ću preneti odgovor ovde... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Info oko termostata:
 
Akcija za termostate je namenjena isključivo profesionalnim kupcima (servisima i drugim prodavcima delova po SRB).
Ako pogledate maloprodajne cene i uporedite ih sa konkurencijom, videćete da su termostati Vernet i/ili Facet kod Euroauta već jeftiniji nego kod drugih, plus na te cene imate Klupski popust, pa bude još jeftinije :thumbup: , a deo konkurencije uopšte i nema te termostate u ponudi. Eventualno, neko može da pošalje svog majstora da kupi termostat po toj akcijskoj ceni za profesionalne kupce, a serviser je slobodan da proda dalje taj termostat po istoj ceni ako želi, u to se kompanija EuroAuto ne meša.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, ficoman said:

Pozdrav.

 

Potrebni su mi zadnji paknovi za zastavu 10, 2006 god. bez ABS-a

 

Unapred hvala.

Poštovani,

 

Sigmauto - 2,416 Dinara
Delphi - 4,162 Dinara

Valeo - 4,848 Dinara

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani, potrebni su mi sledeći delovi za Fiat Stilo Multijet 2005. 88 KW:

filter ulja, filter goriva, filter vazduha i filter klime, kao i ulje Selenia 5W-40 5l.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

@atiladj

 

Možeš sam da saznaš cene preko online kataloga, klik ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/68872-online-katalog-euroauto/

 

Npr. filteri goriva za tvoj auto:

UFI >>> 6,166.80    
MULLER >>> 4,422.96        
FEB >>> 8,077.19        
KRAFTVOLL >>> 2,426.98    

ea01.jpg

 

Filter ulja:   
UFI >>> 878.32        
MULLER >>> 443.36        
SOF >>> 1,007.51    


Filter vazduha:  
UFI >>> 1,248.72        
MULLER >>> 1,067.29    
MULLER >>> 682.67    
FEB >>> 1,907.88        
SOF >>> 1,432.75    

 

Filter klime / kabinski filter:

od 525 do 2.468 RSD, primer nekih iz ponude:

UFI >>> 1,482.85        
FRAM >>> 1,126.94    
DELPHI >>> 1,031.93
DELPHI >>> 1,460.56
MULLER >>> 749.44
DENSO >>> 727.18    
UFI >>> 2,468.95
MULLER >>> 1,026.97
FEB >>> 797.36

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da pohvalim ekipu iz Euro Auta. Maksimalno profesionalni , uvek ispoštuju ono što se telefonom dogovorimo. Nikad problemi, reklamacije i slično. 

 

1.jpg2.jpg4.jpg

5.jpg6.jpg7.jpg9 c.jpg

8.jpg9 a.jpg9 b.jpg9 d.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provereno ziv, nego indirektno hoce da nam kaze da je uradio veliki servis :stuart: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko sta se desava sa "EuroAutom"?

Hteo sam da pazarim komplet za mali servis za matorog, radnja u Vojvode Stepe zakatancena, radni dan u radno vreme?

Na telefon se niko ne javlja, zvah i radnju u Zemunu, oba telefona iskljucena. Online katalog linkovan sa naseg foruma takodje ne radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Euroauto je nazalost zatvoren. Prosle godine su nekolicinu poslovnica prodali/prepustili Ciak-u, a ove godine izgleda i definitivno zavrsili pricu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Ivan said:

Zna li neko sta se desava sa "EuroAutom"?

Hteo sam da pazarim komplet za mali servis za matorog, radnja u Vojvode Stepe zakatancena, radni dan u radno vreme?

Na telefon se niko ne javlja, zvah i radnju u Zemunu, oba telefona iskljucena. Online katalog linkovan sa naseg foruma takodje ne radi...

U Zemunu rade, kod njih sam kupio prednje kočione pločice. Proveriću ti za broj telefona pa ću ti javiti ili mi pusti u PM šta treba da ti se raspitam. 

 

Inače su i kod mene na Vidikovcu zatvorili radnju, znam za tu u Zemunu da radi još uvek i ona na Autokomandi je radila, za ostale nemam info.

 

Možda @neshaoct da nam napiše šta se dešava. 

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...