Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Euroauto info

Recommended Posts

Postovani,

 

Da li imate i koliko kostaju delovi za komplet generalnu popravku motora (automobil mi je u jako dobrom stanju. pu-pu, da ga ne ureknem :)

Cisto informativno me zanima...A da, automobil je Fiat Punto 1,2 16V Sporting (benzinac)

 

P.S.

Da li bi mogli makar ovde na forumu da okacite neku listu delova sa sve cenama u PDF ili nesto slicno?

 

Hvala Vam najlepse!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlazem da se ova tema lepo obrise.

Kada vec ne mogu dve nedelje da odgovore onda nam i ne trebaju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sami su napisali u prvom postu ove teme:

 

Tema ostaje otvorena za Vaša pitanja na koja će odgovarati zaposleni iz kompanije Euroauto preko korisničkog naloga na forumu Euroauto

 

Ako neće da odgovaraju neka zatvore temu ili neka napišu : Za sva pitanja pozovite telefonom....

 

Ovako je neozbiljno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel i mate za Stila 1,8 16v 2002 god :

 

-Prednje plocice

-Prednji levi stabilizator

 

i cena

 

Hvala pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ danko

 

Polako. Kako to odmah preko kolena, odmah dža ili bu... :D

Biće odgovoreno na sve.

Pa nije bas dza ili bu. Njih je pitati i dza i ba tj. dzaba. Dok oni odgovore za Brembo diskove i plocice prestace da se proizvode...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li imate u ponudi neki malo ozbiljniji set zadnjih diskova i pločica za AR 159 JTDm 16v, '06? Neka viša klasa sa zaštitom od rđe, poželjno sa zarezima za čišćenje pločica.

Može informacija i za prednji, sve, čisto informativno, pošto je skoro zamenjen. Tnx.

Tapatalk 4

Poštovani, uz izvinjenje zbog kašnjenja, odgovor je:

 

Pločice prednje Brembo za modele do 12/2007 - 5,145 dinara

Diskove prednje sa zaštitom od rdje na vidljivim delovima nemamo na stanju. Imamo obične brembo diskove za modele do sasije 7026206, koji kostaju 6,346 din/kom.

 

Brembo zadnje kočione diskove nemamo, a pločice imamo i cena je 3,290 dinara.

 

Ako ste zainteresovani, možemo vam dostaviti informaciju o Delphi kočionim diskovima delovima, mislim da ih imamo sve na stanju.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Zanima me da li imate Brembo ili Ferodo prednje diskove i pločice za Fiat Punto 1.3MJT 2004g.

Ako nemate ove-koje imate i po kojoj ceni?

 

Pozdrav!

Poštovani, 

 

kasnimo sa odgovorom, ima puno razloga, ali nema opravdanja :) , jedino možemo da zamolimo za izvinjenje.

Dakle, Ferodo ne radimo, pa ga i nemamo na stanju. Što se tiče kočionog programa, kompletan kočioni program pokrivamo potpuno Delphi proizvodima (već 12 godina!), dok smo Brembo, kao i neke druge proizvode uveli od skorije, iako se puno traže zbog kvaliteta, a relativno malo prodaju , zbog cena. 

 

Konkretno:

 

Prednje pločice:

Icer - 2,241 dinar - Imamo

Trusting - 2,365 Dinara - Imamo

Delphi - 2,932 Dinara imamo

Brembo - 4,426 dinara - nemamo

 

Prednji Diskovi:

 

Brembo - 3,535 din/ KOMADU - Imamo (samo u centralnom magacinu)

Delphi - 3,829 din/ PAR - imamo u svim poslovnicama

 

Pozdrav,

 

Euroauto

Postovani,

 

Da li imate i koliko kostaju delovi za komplet generalnu popravku motora (automobil mi je u jako dobrom stanju. pu-pu, da ga ne ureknem :)

Cisto informativno me zanima...A da, automobil je Fiat Punto 1,2 16V Sporting (benzinac)

 

P.S.

Da li bi mogli makar ovde na forumu da okacite neku listu delova sa sve cenama u PDF ili nesto slicno?

 

Hvala Vam najlepse!

Poštovani, 

 

Delove za generalnu motora ne držimo, tako da Vam tu za sada ne možemo pomoći.

Što se tiče cenovnika, jedino što imamo za štampu je spisak kataloških brojeva sa cenama, kojih ima u našem cenovniku preko 100,000, a na stanju nekoliko desetina hiljada, tako da za sada tu ne ostaje ništa drugo nego da odgovaramo na postavljena pitanja, ili da kontaktirate neke od naših prodajnih mesta. 

 

Nadam se da ćemo u roku  od 5-6 meseci imati funkcionalan pretraživač delova vezan za vozilo koji lemo moći da ponudimo i krajnjim kupcima, o čemu ćemo Vas blagovremeno obavestiti.

 

Pozdrav,

 

Euroauto

Jel i mate za Stila 1,8 16v 2002 god :

 

-Prednje plocice

-Prednji levi stabilizator

 

i cena

 

Hvala pozdrav

Poštovani, 

 

Prednje pločice:

 

Icer - 2,492 din - Imamo 

Trusting - 2,690 din - Imamo

Delphi - 2,746 din - Imamo

Brembo - 4,242 din - Nemamo

 

Stabilizator:

 

Monroe - 920 dinara - Imamo

Delphi - 1,016 dinara - imamo

 

Pozdrav

 

Euroauto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je moguće poručiti nešto iz performans Brembo paketa? Delphi me ne interesuje zasad.

Tapatalk 4

Poštovani, 

 

 

Brembo ne vodi performans paket kao deo standardne ponude za rezervne delove. Kada smo pitali za performans program, tražili su od nas da popunimo upitnike sa podacima o tome tipa kakvi su nam planovi za performans, potencijal tržišta, itd, da ne dužim. Pošto, pošteno govoreći, nismo imali nikakve planove za ovaj deo, već smo želeli da onima koji su zainteresovani ponudimo i tu mogućnost, jednostavno smo stopirali aktivnosti po tom pitanju. 

 

U ponudi za vaš automobil, koliko sam video, od performans segmenta, postoje samo prednji bušeni diskovi, čija bi cena bila (okvirno) oko 365 Eur po komadu.

Ukoliko ste zainteresovani, javite se službi nabavke u centrali na Voždovcu (3971-285) da se dogovorimo.

 

Pozdrav,

 

Euroauto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ove cene koje navodite ovde su vec sa uracunatim popustom za chlanove flcsa ili su full cene ?

 

Posto sam danas bio kod vas u radnji i od plocica za Fiat stilo imaju samo neke od 3500 delfijeve,a vi ste ovde napisali 2700?

 

Hvala pozdrav

 

U pitanju je radnja na Vozdovcu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ove cene koje navodite ovde su vec sa uracunatim popustom za chlanove flcsa ili su full cene ?

 

Posto sam danas bio kod vas u radnji i od plocica za Fiat stilo imaju samo neke od 3500 delfijeve,a vi ste ovde napisali 2700?

 

Hvala pozdrav

 

U pitanju je radnja na Vozdovcu

Poštovani, sve cene koje navodimo su pune maloprodajne cene.

Definitivna informacija , barem što se tiče Delphi-jevih prednjih kočionih pločica je:

 

LP1720 ( motori 2,4 i 1,9JTD(relativno retko - ako su original diskovi prečnika 281 mm, debljine 22mm)  ) - 3,751 dinar

LP1721 ( motori 1,8 i 1,9JTD(najčešće, ako su original diskovi od 284 mm, debljine 26mm) ) - 2,791 dinar

LP1722 ( motori 1,2 1,4 i 1,6) - 3,227 dinara

 

Cene su malo korigovane na gore u odnosu na prvobitne informacije usled klizanja kursa. 

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li imate stabilizator prednjeg tocka, kocione diskove i plocice za prednje plocice, kao i plocice za zadnje tockove i koje su cene? Po mogucstvu Delphi.

 

Fiat Stilo 1.9 JTD, 115 ks, 2003 god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li imate stabilizator prednjeg tocka, kocione diskove i plocice za prednje plocice, kao i plocice za zadnje tockove i koje su cene? Po mogucstvu Delphi.

 

Fiat Stilo 1.9 JTD, 115 ks, 2003 god.

 

 

Na ovo imas odgovor na predhodnim stranicama posto sam ja isto trazio :)

 

Ja sam uzeo Monroe stabilizatore kod njih bili su oko 800-900 junti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li imate stabilizator prednjeg tocka, kocione diskove i plocice za prednje plocice, kao i plocice za zadnje tockove i koje su cene? Po mogucstvu Delphi.

 

Fiat Stilo 1.9 JTD, 115 ks, 2003 god.

Poštovani, 

 

Prednji stabilizatori:

Monroe - 935 dinara / kom

Delphi - 1033 dinara / kom

 

Kocioni diskovi napred:

Delphi - 7,709 dinara za par

 

Kočione pločice napred:

Icer - 2,533 dinara

Trusting - 2,735 dinara

Delphi - 2791 dinar

 

Kočione pločice pozadi:

Icer - 1,666 dinara

Trusting - 1,692 dinara

Delphi - 2,397 dinara

Brembo - 3,953

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Amortizeri petih vrata za lybru limuzinu?

Poštovani, 

 

Amortizer petih vrata košta 1601 dinar.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. 

 

Zanima me, za fiat Stilo 5v 1.9 mjet 88kw, prednji diskovi i kocione plocice. Koja je ponuda i koja je cena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desna viljuska, neko kaze desno rame ("ispred suvozaca") za Z10 i Punto Classic 1.2 8v?

Ne znam, mada predpostavljam da je to isto...

Donji nosac motora, obe solje amortizera, zadnji amortizeri i levi homokineticki zglob...Sve za Z10. (Kvalitetniji delovi)

 

Kablovi i svecice za Punto Classic (Kvalitetniji delovi, auto ima ugradjen tng)...

 

Hvala unapred...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. 

 

Zanima me, za fiat Stilo 5v 1.9 mjet 88kw, prednji diskovi i kocione plocice. Koja je ponuda i koja je cena?

Poštovani, postoje 2 kombinacije, u yavisnosti od originalnih diskova:

 

1) Za original diskove od 284 mm - Diskovi su 7.700, plocice 2790 

2) Za original diskove od 281 mm - Diskovi su 8.835, a pločice 3790

 

Date cene su za Delphi brend. Iz iskustva, prva kombinacija je značajno češća od druge, ali se mora proveriti.

 

Pozdrav,

 

Euroauto

Desna viljuska, neko kaze desno rame ("ispred suvozaca") za Z10 i Punto Classic 1.2 8v?

Ne znam, mada predpostavljam da je to isto...

Donji nosac motora, obe solje amortizera, zadnji amortizeri i levi homokineticki zglob...Sve za Z10. (Kvalitetniji delovi)

 

Kablovi i svecice za Punto Classic (Kvalitetniji delovi, auto ima ugradjen tng)...

 

Hvala unapred...

Poštovani, 

 

Prednja desna viljuška:

 

Monroe - 6.085

Delphi - 6.315

 

Donji nosač motora nemamo.

 

Prednja šolja amortizera - 2.400 din po komadu - Monroe.

 

Amortizeri - 4.340 po komadu - Monroe.

 

Zglob - 2.230 dinara - GSP.

 

Kablovi - 1.983 dinara - ProSpark.

 

Svecice 156 dinara po komadu - Denso.

 

Pozdrav,

 

Euroauto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani, 

 

PK Kaiš za vozila bez klima uredjaja:

SKF - 1,105 dinara (nema trenutno)

Gates - 1,420  dinara

 

PK Kaiš za vozila sa klima uredjajem:

SKF - 1,738 dinara

Gates - 2,329 dinara

 

Španer:

SKF - 2,862 dinara

Gates - 3,573 dinara

 

Roler:

SKF - 1,840 dinara

Gates - 2,031 dinar

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani,

 

interesuje me da li imate i koja je cena za sledece delove za AR 147 1.6ts sa 88kw iz 2001 godine:

 

-gumice prednje balans stangle

-prednje gornje viljuske-obe

-sipke koje povezuju patos i zadnji rukavac uzduzno,imaju silen blokovi na oba kraja...ne znam ime,leva i desna

 

Takodje , da li imate set za reparaciju varijatora faze i koja mu je cena?

 

Unapred zahvalan,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...