Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Euroauto info

Recommended Posts

Solja prednjeg amortizera fiat brava 1.2 16v 01god?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solja prednjeg amortizera fiat brava 1.2 16v 01god?

Poštovani,

 

Imamo u Monroe-u, 4,331 dinara po komadu.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Svećice, zastava 10 2007god 1.2 60ks br.šas. ZFA188000-00994305

Poštovani,

 

Denso

 

235 dinara klasicna, ili 325 TT verzija, po komadu.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto od ngk?

Ima, ali su cene znacajno vise - 504 dinara po komadu.

Smatram da ne bi ste pogresiti sa Denso svecicom, pa nisam htepo da forsiram NGK zbog toga.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uredu, vidim da svi potenciraju ngk, pa sam zbog toga smatrao da su bolje. Da li u Boru sarađujete sa nekim prodajnim mestom? I da li ngk ili denso?

Share this post


Link to post
Share on other sites

NGK je takodje vrhunska svećica, duže je pristuna na tržištu, pa nije čudo da je preporučuju. Mi takodje imamo samo reči hvale za NGK. Ali, sigurno nećete pogrešiti ako uzmete Denso. 

 

U Boru saradjujemo sa firmom Euroauto Bor (nije nasa firma) - ali one ne uzimaju od nas svećice.

Možda da se javite u neku od naših poslovica ( http://euroauto.rs/kontakt/ ) i poručite brzom poštom ?

 

Pozdrav

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vodena pumpa za Seicento 900S (899 ccm i 29 kw), 2002 godište, imate li?

Poštovani,

 

Na žalost, trenutno nemamo na stanju.

Ako je imaju u Febi-ju na stanju, mogli bi da je nabavimo brzo, cena bi bila 4.725 dinara.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na brzom odgovoru. Molim vas ako možete, proverite prvi radni dan da li je imaju na stanju i možete li je dobiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na brzom odgovoru. Molim vas ako možete, proverite prvi radni dan da li je imaju na stanju i možete li je dobiti.

Postovani,

 

Dostupna je samo jedna, molim Vas da se javite u neku od nasih prodavnica da potvrdite i ostavite nesto para za kaparu.

Javite mi sta ste odlucili.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za Euroauto.

Mene zanima da li imate CAURU letve volana za Fiat punto 2001 god., 1.2 16v? Ako nemate,da li mozda mozete da nabavite?

Hvala unapred...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za Euroauto.

Mene zanima da li imate CAURU letve volana za Fiat punto 2001 god., 1.2 16v? Ako nemate,da li mozda mozete da nabavite?

Hvala unapred...

Poštovani,

 

Na žalost nemamo taj deo u asortimanu, niti ga neko od naših dobavljača radi.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da Vam se ponovo obratim, naime u prethodnim postovima sam dobio informacije o ceni svećica za moj automobil, i poslao prijatelja koji zivi u Kragujevcu da ih kupi i tamo ga je zatekla druga viša cena, pa Vas molim da mi obrazložite zašto je to tako? Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da Vam se ponovo obratim, naime u prethodnim postovima sam dobio informacije o ceni svećica za moj automobil, i poslao prijatelja koji zivi u Kragujevcu da ih kupi i tamo ga je zatekla druga viša cena, pa Vas molim da mi obrazložite zašto je to tako? Hvala

Poštovani,

 

Izvinjavam se zbog neprijatnosti. Razlozi mogu biti ili da sam ja pogresio pri gledanju u katalog, ili da su pogresile kolege u poslovnici Kragujevac.

 

Evo, razgovarah sa kolegama iz Kragujevca: za Denso opciju su mi rekli istu cenu kao i sto sam ja vama rekao, a za NGK sam Vam ja izgleda dao ponudu za model do 2004 - dakle moja greska.

 

Izvinjavam se.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me da li imate opruge za Punto Mk1 1998. godište, 1.2 44kW i koja bi cena bila? Zanimaju me obične opruge a ne sportske.

Takođe me interesuje set kvačila i komplet za veliki servis za isti auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me da li imate opruge za Punto Mk1 1998. godište, 1.2 44kW i koja bi cena bila? Zanimaju me obične opruge a ne sportske.

Takođe me interesuje set kvačila i komplet za veliki servis za isti auto.

Poštovani,

 

Prednje opruge imamo i koštaju 3,400 dinara po komadu od priozvodjača Kilen. Zadnje nemamo trenutno, a cena je 2,318 dinara.

Set kvačila imamo u brendovima:

 

Borg & Beck - 6,940 dinara  

Luk - 8,353 dinara.

 

Što se tiče zupčenja, situacija je sledeća.

 

Automobili do broja motora 9042883 - imamo u Gates-u set od 5,118 dinara.

Automobili od broja motora 9042884 - imamo 2 varijante:

 

Set u Gates-u košta 3499 dinara, a set u SKF-u 3,146 dinara.

 

Najpovoljnija kombinacija za taj automobil kod nas je: španer u SKF-u od 898 dinara i zupčasti kaiš u Gatesu:

 

a ) Za automobile do motora 9042883 - 1,361 dinara.

b ) Za automobile od motora 9042884 - 1,167 dinara.

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Edited by Euroauto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno na informacijama. Meni bi trebale prevashodno zadnje opruge jer su u malo lošijem stanju. Da li ćete dobijati ili treba da se poruči?

Da li u ove setove za veliki servis spada i vodena pumpa ili se ona posebno plaća i koliko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno na informacijama. Meni bi trebale prevashodno zadnje opruge jer su u malo lošijem stanju. Da li ćete dobijati ili treba da se poruči?

Da li u ove setove za veliki servis spada i vodena pumpa ili se ona posebno plaća i koliko?

Poštovani,

 

Zadnje opruge ne pamtimo kada smo prodali, mislim da smo svojevremeno vratili neke dobavljaču, tako da ih nismo skoro nabavljali, a po svoj prilici i nećemo skoro, osim ako neko baš specijalno ne poruči. Pričam sada sa kolegom koji sedi pored mene, kaže mi da bi cena ipak bila 2,760 dinara po komadu, pošto ova cena stoji ko zna od kada, izvinjavam se zbog greške.

 

Cene delova za zupčenje su date bez pumpe za vodu. Pošto je vaš automobil 1998 godište, za njega važe sledeći parametri:

 

do motora 9042883 ,pumpa ima  24  zuba:

 

Graf - 2,386 dinara

Saleri SIL - 2,942 dinara

SKF - 3,693 dinara

 

Pozdrav,

 

EuroAuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan,

 

U svetlu servisne akcije i popusta na delove, da li mozete da mi kazete koliko kostaju delovi za veliki servis (kompletno sa vodenom pumpom i svim rolerima i spanerima) i mali servis (takodje sve sa filterom goriva) za Fiat Stilo JTD 1.9, 115 KS, godiste 2003. 

Ako imate predlog za servis i cenu majstora, mozete i to da mi posaljete.

 

Hvala unapred.

 

Pozdrav,

Nebojsa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...