Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

ma stavio bih ja sve na nosace ali se plasim da mi potrosnja ne predje 5,8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez paprike u pavlaci ne kreći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

-j.ebeš kolegu, pa posle nastrada u famoznoj temi bez dna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam jos 3 godine, ja sam zadovoljan sa AK Kole skroz.....ovi ostali hoce da postanu kao oni ali izgleda da osoblje ne moze 

 

Ja sam stekao utisak da su samo pare problem.

Koliko platiš radnu snagu, takvu i stručnost dobijaš. Jednostavno nijedan dobar radnik neće raditi za male pare jer zna da može više da dobije. Mislim da je to problem i u ovlašćenim servisima. A da ne pominjem što javašluk može vrlo lako da se prikrije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxcv9910.jpg

Crkla sijalica levo stop svetla....5min posla....al debeli prsti i upade mi onaj deo sto steze ceo "far"..nema sanse da izvadim......gde to da nadjem sad u pm.....

Da se upišem u klub tih kojima je osovina upala u krilo.

Srećom žena ima usku šaku pa je uspela da izvuče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vrnuh se sa puta tj letovanja u Grckoj, L je sluzio kao i sto treba, da nas cetvoro prebaci iz BG do Dionisisa i nazad bez zamora i znojenja.
slike mog auta nisam pravio jel.....nebitno....
sa krovnim koferom do 150kmh ide lepo, posle toga jedino nizbrdica moze da ga potera i do 180kmh
 
cxcv130501.jpg
 
prosecno sam ga vozio autoputevima 130-150 a ovamo gde nema AP oko 80kmh...

po km satu presli 1618km, sipao 129.44lit sto izadje okruglo 8lit. S obzirom da pri 150kmh trenutna potrosnja pokazuje 9.6lit/100 ja i zadovoljan...mozda su me izvukle deonice gde nije bilo AP pa se krstarilo 70-80 a tada potrosnja pokazuje i 5-5.5.
 
levo izracunato desno sta bord pokazuje 
 
cxcv130502.jpg
 
i da ne bude da je sve bajno do samog kraja....negde oko Smedereva mi crkla sijalica dnevnog svetla....napokon :whistle: koliko sam je platio extra je izdrzala, nadam se da cu bar malo skuplje platiti sledecu :welcome:
 
cxcv130503.jpg
 
a ispred kuce nisam uspeo da zatvorim suvozacev prozor...pregledao osigurace, nisu, cuje se da nesto klikce u vratima kada pokusam da zatvorim...ujutru do radulovica pa ce videti sta je.
 
trenutna potrosnja sa koferom
 
cxcv130504.jpg
 
Jutro kada smo kretali 20og, negde oko Prokuplja....
 
cxcv130506.jpg
 
Pun mesec u Solunu jutros kada odlazismo
 
cxcv130507.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel znaš ti da ima kazna za maltretiranje bubamara? :D


Vi ste baš ozbiljnu količinu stvari nosili kada ti je trebao krovni kofer na 500L-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe igore...jos si mlad (deja vu  :laughing:  )

u gepek stane jedan kofer i 3 kese, iza sedista dva frizidera i jedan kofer, u krovni kofer 2 kofera par kesa, 2 trotineta, i brdo duseka, peraja,

 

ima vremena shvatices sta su stvari za more


a evo ga igor u buducnosti:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/33594-da-li-je-ovo-neko-od-na%C5%A1ih/page-68#entry1255761

:harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zhorz se ozbiljno kandidovao za nagradu "najteža noga na forumu".

Alal vera, ne znam samo kako bi bilo da si terao nešto jače :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa manje bi trošilo jače :harhar:

 

Neću valjda Stila voziti kada bude vreme za decu, više sam za neku 159sw :)

 

Inače, shvatio sam ja i ovde godine :) Nas dvoje u kolima, a nigde mesta + od hrane smo imali 2 redbull-a i 2-3 sendviča pa ti vidi šta je pakovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta zena moze da spakuje to ni dva kofera ne mogu da pokriju...sad kaze pa ti nisi nosio ni petinu majica sto sam ti ponela  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  zene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da se ukljucim da podrzim klub koferasa.  ;) Ko ima dvoje dece nema sanse da se spakuje bez kofera.

 

Pola gepeka su mi odnela kolica za dete, celu zadnju klupu grickalice i sokice i igracke za usput, prekrivaci, presvlaka za usput... a pola krovnog kofera otislo je na igracke za plazu (kofice, kantice, lopatice), peskire za kupanje za decu, za plazu... sve moje stvari su stale u jednu S sportsku torbu, koju bih mogao da stavim malte ne ispod svojih nogu... 

 

p.s. zao mi je sto trujem i tvoju temu, ali ne mogu da izdrzim - moja potrosnja je 6.5 litara sa krovnim koferom i 150 km/h po GPS-u (sto odgovara 165 po brzinomeru) ...koju usput dostizem kad god pozelim - sa oko pola gasa. Brze nisam smeo zbog kofera, ali  mogao sam kad god pozelim! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...