Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Odlicno izgleda sa folijama.

 

A sto se tice air horn-a, ja se ozbiljno razmisljam da instaliram jednu kamionsku  ;)

(najvise zbog ovih sto se prestrojavaju bez gledanja i migavca)

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvestavacu o potrosnji i nekim novinama koje cu dodati  :construction:

 

Vreme je za prvi update :) Nakon pola meseca, kako se kreće potrošnja? Jesi li zadovoljan kako vuče i troši 1.4?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nigde ne izadjoh iz BG tako da potrosnja 8.8 po bordu a ne stigoh da drugi put natankiram do cepa :-( tek sam na 550km

kako vuce.....isti odgovro , po BG kako moze kreni stani....kad sve saberemo (i zaboravimo 2 meseca cekanja) zadovoljan sam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tek ces biti zadovoljan kad podjes na duzi neki put,veruj mi,inace ekstra su mu cucnule folije,nek je sa srecom

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvih 550-600km potrosnja bila 8.7

evo sada gazim 1000km i po bordu je vec 7.7....isto samo cist Beograd.

da li se noga opustila :-) ili se malo razradile karike :laughing:  ali sam prezadovoljan sa do 8l/100km po BG

 

nabavio H7 od 100W , nisam ih jos namestio, ne znam da li da stavim na oboreno ili dugo.....

sledece nedelje mi stizu i LED svetla za kabinu i gepek pa cu uslikati razlike u boji unutrasnjosti :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da istopiš instalacije sa 100W sijalicama. To ti je velika glupost ako instalacije nisu predviđene za više od 55W. Ili stavi Xenone ili idi sa pojačanim 55W sijalicama.

Ja u svakom slučaju NE BIH stavljao 100W sijalice na svoj auto.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslušaj Nidžu, jedino ako hoćeš sa tim grejalicama da sve živo spržiš u faru i oko njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i to sto kazete, za sada necu xenone, stavicu NB sve 4 pa se nadam kasnije nekim doradama na farovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgorela bi insatalacija za svetla, istopila. 100W može, ali moraš prvo da staviš releje. Tako neće izgoreti instalacija. Ali će i dalje izgoreti unutrašnjost fara. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se na nekadasnjem Peugeotu kao klinac zezao sa 100W sijalicama (davno bese, kakvi ksenoni) sa relejima.

Farovima nista nije smetalo, posto je to bila stara skola izrade, a ne ovi danasnji plastikaneri od farova. Ali je relej crkavao, tako da batali tu operaciju kao sto ti ljudi vec rekose. Pogotovo na ovim nasim danasnjim igrackama od automobila.

Ako se stavi xenon set, utice li to mozda na garanciju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi li zadovoljan kako ti je uradjen onaj mali plasticni prozor, ja se dvoumim da li da zatamnim stakla samo zbog njega, da li ti  smeta sto ga nemas,... :ouch: nisi nam napisao koliko ti je procentualno zatamnjenje

Edited by bojan dimitrijevic

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kazem moze da ti uradi, pitanje sta ako ga skalpelom malo ...recne......nemozes da trazis "odstetu" , a sto se tice da li mi smeta sto ga nemam seti se i gledaj da li ga ti koristis? toliko je visok da gledam drvece kroz njega a retrovizori su ko kod kamiona tako da i ne gledam kroz prozore. zatamnjenje je napred 15, pozadi 75%, taj plasticni 100 :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

smem da se kladim da moze da se uradi folija i na tom plasticnom .skrojis makazicama pa probas,pa ako treba opet i opet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam pojma, ja sam pitao u glass servisu, isto su mi rekli da ce taj plasticni tesko da se odradi, jer ima ono ispupcenje uz ivicu sa unutrasnje strane, tako da cu verovatno da sacekam jos neko iskustvo

Edited by bojan dimitrijevic

Share this post


Link to post
Share on other sites

natankao ga do cepa, bord 8.0, cep-cep 8lit, sve po BG. 450km (22km/h prosek)

E sada odo malo na produzeni vikend pa cemo videti kako ide po otvorenom putu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

560km , 6.5lit/100,  77km/h prosek, mislim da ne moze vise :-) ganjao sam ga bas  :whip:

na tempomatu na 150km/h pise trenutna 9.5 :-P sreca pa sam samo 60km isao auto putem  :laughing:

170 niz begaljicko brdo  :fun:  i morao sam da kocim jer me neki renault usporavao 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al si podivljo  :welcome:

 

morao sam da ga ganjam, dvoje dece pozadi spava, ako se probude nema vise ni voznje ni udobnosti.... :2guns:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ni ja sta je ali evo ga opet:

cist grad 390km,

prosecna 27km/h

bord 7.7 l/100

po kalkulatoru 8.5l/100

racun 5000din~33.3lit

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da update potrosnju

cist BG 411km,

prosek 24km/h

bord 8.6l/100km

cep-cep 9.4l/100km------uzas-----

------------------------------------

sledeci update posle grcke, bar ce potrosnja pasti :harhar:

evo za one koji nisu bili na nedeljnom Sastanku i videli sto sam stavio lajsnice da mi se ne ogrebu krajevi vrata o zid pa mi se svidelo pa sam svuda stavio , ne vidi se na ovoj slici ali imam i na haubi :laughing:

 

Slika0180.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dizajneri pokusavaju na sve nacine da "sakriju" vrata a ti ih istiches. :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jbga nisam dizajner. A i da jesam opet bih stavio jer mi se svidja.

 

elem

 

vratih se iz Grcke. Nesrecne okolnosti nisu dozvolile da se upoznam sa nasim clanom ata  ali sam ga pretekao na auto putu, i sklonio se kao sto sam mu i rekao da uradi

xaxaxaxa.

sta reci, sa krovnim koferom osecao sam se kao da idem sa dignutim jedrom uz vetar...

na 140 kad ubacim u 6tu i gas do daske nece da pipne vise, cak ako malo dune vetar eto mene na 130km/h, vatao sam nizbrdice pa do 160 je isao i tada odrzava 6ta , ali je tada vec na 4-4.4

ali sam ga ganjao mnogo...za 1760km prosecna potrosnja 8lit prosecna brzina 75km./h

 

folije su odradile extra posao narocito na 2x po 1h MK i 30min nasoj granici gde smo danas mileli a jos vise su mi se svidele kada vidim kako ljudi izlaze i kace peskire na vrata, prozore da ne bije sunce klincima.

Preporuka svima sa decom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...