Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

eto kako je moj sin 2.5 godisnji Ogi nazvao novi auto. Mada sve sto je crveno je buba mara (tacnije maja)

posle nepunih 2 meseca stigao i Fiat 500L

1.4 1.paket opreme

presao 30km tako da nemam ni prve utiske :-O

 

lep je....prelep.....mesta ima i za vece od 190cm....svidja se nasoj 4clanoj porodici

do avgusta ga vozam po bgdu pa cemo vidtei posle do grcke

izvestavacu o potrosnji i nekim novinama koje cu dodati  :construction:

 

neke slicice dok je bila pauza u padanju kise

A i pored mog namigivanja radnici na tablicama da dobijem moje inicijale i njenog trazenja, ŽS danas nije bilo u ponudi :-(

 

cxca16500.jpg  cxca16501.jpg  cxca16502.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, prosto mirise na novo. Sve cestitke na kupovini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da te lepo sluzi i da se navozate a kad izadje kredit da imate ponovo za novi! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volan mi se mnogo sviđa na 500L, pored toga što sve miriše na novo :)

Neka je sa srećom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci konacno si ga docekao Zorz... Cestitke!!! Priznaj da se isplatilo cekati. Da li si ugradio alarm ili si se odlucio za kasko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi mi na privatnu poruku koga si i koliko potplatio za tablice :lol:

 

 

 

Nek' je sa srecom  :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:-) malo na sarm sam pokusao da dobijem ŽS ali nije bilo, preturala po svim tablicama redom i dodje od ŽR....i onda reko ajd daj ŽO pa cu drugi auto da nadjem RŽ

 

dok je prebirala od ŽI, ŽJ.....ŽR ispadose joj na pod .....reko sad ce me zadavi i da mi da ŽČ, ali moj tužan pogled nije mogla da odbije   :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogao bih i ovaj od 140l da naguram pozadi :-) ali onda ove moje pirane nemaju mesta za igracke :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci konacno si ga docekao Zorz... Cestitke!!! Priznaj da se isplatilo cekati. Da li si ugradio alarm ili si se odlucio za kasko?

 

alarm nisam ni ti cu....kasko cekam platu pa da vidim koje cu, nesto mi se ne svidjaju ovi sa mojim ucescem od 50 ili 100e ........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, neka te sluzi pet godina besprekorno, pa onda novi... :D Kao sto radi razvijena Evropa... :D

 

Unutrasnjost je uzasna. Super je sto je novo i zbog toga bih mogao da uzivam u ovakvom autu, ali nikako ne bih mogao da uzivam u ovakvoj kabini... :[
A mozda je i problem sto sam navikao na Nemce i odgovara mi ta jednostavnost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, neka te sluzi pet godina besprekorno, pa onda novi... :D Kao sto radi razvijena Evropa... :D

 

Uh, posedovanje i vozenje novog automobila je stvarno poseban osecaj.

Drago mi je sto vidim da se i u srbiji konacno to malo cesce desava. Do skoro nisam znao maltene nikoga da je kupio nov auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem! :)

Ne treba mnogo misliti kada je menjan kais, da li ga treba menjati, da li ce matora creva za kocnice puci, da li ce Bosch pumpa da rikne, da li treba srediti limariju, da li cu proci tehnicki, soferka nije izgrebana od godina koriscenja, auspuh nije progoreo, nije busan, nista od enterijera jos nije osteceno pa i ne skripi, struju nisu dirali majstori fuseri, ne razmisljas da li je auto udaran ili ne, da li je farban i zbog cega.... I milion takvih sitnica koje muce vozace starijih polovnjaka... :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve cestitke na novom autu,da te sluzi mnogo godina i sa uzivanjem da ga vozis,a to vazi i za sve novopecene vozace modela 500L :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, neka te sluzi pet godina besprekorno, pa onda novi... :D Kao sto radi razvijena Evropa... :D

 

Unutrasnjost je uzasna. Super je sto je novo i zbog toga bih mogao da uzivam u ovakvom autu, ali nikako ne bih mogao da uzivam u ovakvoj kabini... :[

A mozda je i problem sto sam navikao na Nemce i odgovara mi ta jednostavnost...

 

ni mojoj zeni se ne svidja ova crvena unutra.....da li zato sto je non-stop suvozac ili zato sto je bik ili ......meni je ......svejedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem! :)

Ne treba mnogo misliti kada je menjan kais, da li ga treba menjati, da li ce matora creva za kocnice puci, da li ce Bosch pumpa da rikne, da li treba srediti limariju, da li cu proci tehnicki, soferka nije izgrebana od godina koriscenja, auspuh nije progoreo, nije busan, nista od enterijera jos nije osteceno pa i ne skripi, struju nisu dirali majstori fuseri, ne razmisljas da li je auto udaran ili ne, da li je farban i zbog cega.... I milion takvih sitnica koje muce vozace starijih polovnjaka... :) :) :)

1000% tacno. E znas sta je nesreca kada prodajes auto koji nema manu jer je kod tebe od prvog dana i iskren si a dodje "kupac" pa te pravi budalom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

gle isti kao moj samo sto su meni tablice LL.  :thumbsup:  idi za kasko u DDOR, ja sam kod njih uzeo full kasko za 33000, mislim da poviljnije ne moze

Share this post


Link to post
Share on other sites

najverovatnije cu i ja kod njih. Nego ima li negde spisak ovlascenih Fiat servisera u Beogradu , ne mogu za svaku sitnicu ili sta vec bude da idem kod Koleta u Zemun (i jos malo dalje) i to sa karaburme......

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas Radulovica, u Visnjickoj ulici! On ti je najblizi ovlasceni serviser! Pozdrav sa Mirijeva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kliknite gore na baner FAS-a i eto spiska svih ovlašćenih servisera... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono cega sam se plasio pre kupovine 500L je pocelo da se desava :thumbdown:  a presao 150km

juce otvorih haubu i na jednom crevu malo curka ulje

Videcu danas da zategnem selnu ali sta je sa stvarim koje ne mozemo videti.......

Sta se desava da npr auto izgubi ulje skroz i rikne motor ili sta vec moze ....da li onda garancija vazi, da li se veca da li i ko je kriv.....

i za to vreme opet sam bez auta.......ufff ne mogu ni da mislim...

 

cxca16900.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...