Jump to content
FAS Goran
Djole_M

FLCS Okupljanje Kragujevac

Recommended Posts

Ja se za vikend vraćam u Ts, tako da do oktobra neću moći nikako da se organizujem da dođem opet..

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bilo loše lokalnog tipa,sledeći put da se organizujemo ozbiljnije da bude više ljudi iz više gradova......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada nisam bio na kosidbi i ne znam da kosim :), ali ako nas puste da sisamo travu kolima sto da ne :)

Salu na stranu...

bane000 objasni nam malo opsirnije kakva je organizacija sta se radi...



osim kosenja naravno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se vidimo sledeći put , Fiat Brava 1,6 16v ? Kako da probudimo FLCS ljude iz Kg-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ne bi bilo lose da se razmisli o mogucnosti,da se nesto organizuje uz posetu fabrici,ljudi svakako dolaze i verovatno su odvojili dan za to...To je jos jedna opcija

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa nije losa ideja da posle posete fabrici se organizuje neki road trip npr. do jezera ili neke druge lokacije poput kosutnjaka ili parka u ilicevu, bubanjskog jezera itd da se malo podruzimo i ispricamo nesto o svojim ljubimcima... ipak se u fabrici malo pricalo o drugim stvarima oslim o 500l modelu sto je sasvim logicno :D



Kad se vidimo sledeći put , Fiat Brava 1,6 16v ? Kako da probudimo FLCS ljude iz Kg-a?

E pa koliko znam ima dosta ljudi iz Kragujevca i okoline koji su zaljubljenici u fiat-lancia modele, ne znam tacno koliko ih ima na forumu i koliko su aktivni :(...

Bilo bi lepo kada bi mogli nekako da dobijemo informaciju sa spiskom clanova koji su iz kg-a i okoline pa da se posalje mejl tim ljudima i bilo bi dosta lakse da se okupimo kako treba :)

A npr, bi mogao da se odredi datum pa da jednom mesecno bude redovnog okupljanja sto bi bilo super... ja bi mogao i nedeljno :) nego ne znam koliko to ljudima odgovara tako da mislim da je mesecno redovno okupljane skroz ok... samo da utvrdimo datum i lokaciju za sastajanje i to bi bilo vrh :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je sezona godišnjih odmora ali mogli bi mi iz Kg i okoline malo da se skupimo pored neke vode uz neki roštilj :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam za. Nedelja je dobar dan za mene. Dovodim jos dve lybre i vlasnike. Svi smo iz Race.

Edited by brdaus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam bio u toku, ali kada bude bilo opet neko okupljanje u KG, navraticu :-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko bude mogao ko bude hteo u nedelju u 18h kod muzeja u Šumaricama za sada smo tamo sigurno :Fanste,Djolee95 i Matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko bude mogao ko bude hteo u nedelju u 18h kod muzeja u Šumaricama za sada smo tamo sigurno :Fanste,Djolee95 i Matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa možemo da se organizujemo neki vikend do 29.09. taman da se dogovorimo za Bg.Lepo bi bilo da se Kragujevčani (sa okolinom)malo aktiviraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi, od danas sam ja i zvanično Kragujevčanin :rolleyes: prebacih upravo ličnu kartu na KG, od nedelje sam tamo, ali imaću vremena jedino radnim danima posle 17h, jer ću vikendom da idem za Ts naredne tri nedelje, pa ako ste voljni da se posedi malo negde i proćaska radnim danom, možemo da se dogovorimo :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

znači svi članovi FLCS-a iz Kg-a i okoline, planirajte da se vidimo ovih dana, sad nam je prilika, ide loše vreme pa vi vidite..... :)

p.s.Sikter dobro ti nama došao

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...