Jump to content
FAS Goran
Djole_M

FLCS Okupljanje Kragujevac

Recommended Posts

Ko god je dobre volje, što se mene tiče ne mora to da bude nešto gala, bitno je da se skupimo, malo izblejimo za početak, pa ako to zaživi posle možemo da se dogovaramo za sve ostalo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sikterBre ,da bre da se malo izbleji da se malo okupimo e za kasnije može i prase :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obaveza nemam, samo mi to kasno noću ne odgovara, pošto ne mogu da ostavim devojku samu kući zbog ovih gancija iz komšiluka, pošto su pre neko veče zvonili kasno noću, već bi 17-18 bilo idealno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako sutra 15.06. od 17 do 18 h se nalazimo kod npr.muzeja u Šumaricama svi su dobrodosli ,pa cemo tu ili dalje ,imamo brojeve mob.pa se cujemo ako ima izmena. Long live FLCS !

p.s.nema roštilja :)

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nema rostilja onda posle muzeja idemo do obale :)

obavezno ogladnim kada pricam o automobilima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, ja stizem ako uspem da se organizujem, posto sam sutra ceo dan u tazbini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači da ne bude zabune, to je danas, od 17 do 18 pa ko kad stigne tamo kod muzeja... Samo trebam da uhvatim negde da operem auto usput..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoči čas do Mol-a,100 kinti žeton,ja uzmem 2,imaju dobru masinu,ne četke nego top sa toplom vodom+šampon i nakraju ispiranje sa voskom... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ponesi jelensku kožicu-krpu,ili ako imas neku mikrofiber krpu...ma kulturno čisto.Ima 4 operacije voda,voda+sampon,ispiranje i ispiranje sa voskiranjem,mada sam ga danas kući sam prao......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skupismo se nas petorica, družismo se 2-3 sata i rastadosmo se, za prvi put je dobro, atmosfera je bila dobra, ne možemo da dođemo jedan od drugog do reči, ali da ne pričam mnogo, slike kažu više od reči..

 

 

 

IMG_4515.jpg IMG_4516.jpg IMG_4517.jpg IMG_4518.jpg IMG_4519.jpg IMG_4520.jpg IMG_4521.jpg IMG_4522.jpg IMG_4523.jpg IMG_4524.jpg IMG_4526.jpg IMG_4527.jpg IMG_4528.jpg IMG_4529.jpg IMG_4530.jpg IMG_4531.jpg IMG_4532.jpg IMG_4533.jpg IMG_4535.jpg IMG_4537.jpg IMG_4539.jpg IMG_4540.jpg IMG_4541.jpg IMG_4545.jpg IMG_4547.jpg 

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep dan, dobra ekipica, lepa kolca :D

Upoznali smo masine uzivo, imalo je sta i da se vidi :)

Dobro je sto smo se aktivirali i zapoceli pricu... Lepo vreme konacno krece, prikljucice se jos ljudi koji danas nisu mogli da dodju...

Sve u svemu jedva cekam ponovno okupljanje, nadam se jos u vecem broju... Sve pohvale za dragan7777 sto je dosao i dao dobar primer drugima iz okoline...

Sledeci put mora neko prasence ili cevapcici i mozda gruzansko jezero :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast Draganu 7777 i svaka čast Sikteru na vrh slikama,ponovićemo ,biće bolje i biće nas više  :thumbsup:

Bilo je super a to   da smo pričali uhhh kao navijeni :gathering:

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte toliko da me hvalite,pocrvenecu :blushing:

Ako nekoga treba da hvalimo to je Sikter,posto je nekako napravio da i mi licimo na nesto pored kola :smoke:

Da smo pricali dosta jesmo,ali nismo se ni okupljali da cutimo,to je mogao svako za sebe

Ponovicemo svakako,nadam se u vecem broju,a po meni,trebalo bi ici na varijantu sto cesce ili redovno,da ne ispadne da smo se salili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jezero je odlično mesto za skup, ima čak i mesta gde je dozvoljeno roštiljanje, krivo mi je što nismo odveli ekipu iz Bg-a tamo kada je bila poseta FAS-u, jedina mana je parking prostor kada je lepo vreme, eno juče je čak imalo i kupača.. 

 

Nadam se da si se snašao za dalje kada sam ja skrenuo levo na onom semaforu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...