Jump to content
FAS Goran
Djole_M

FLCS Okupljanje Kragujevac

Recommended Posts

a u koje vreme?tj u koliko casova

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, SikterBre said:

Tačno ne napisah :rolleyes: u 13h se skupljamo :thumbup:

uh ,ja radim do 13h..pre 15h ne bih stigao do Kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde je lokalnog karaktera, uglavnom su ljudi iz Kg i okoline, naravno svi su dobrodosli. Ne placa se nista, cisto da se skupimo da prozborimo koju. Samo da posluzi vreme. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se nadam da ce vas biti do 15casova na okupu..tada bih ja trebao da stignem..i ako me neko moze uputiti kako se dolazi do tamo..iz pravca topole bih dolazio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh i ja sa prva smena do 2, moracu da vidim da se organizujem da izadjem ranije i da dodjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Dimitrijus said:

OK... ja sam na proslom skupu u Niš-u upoznao dobre ljude... nadam se da će se to ponoviti... emoji6.png

 

Svi sa kojima si tamo imao kontakt, biće i ovde, svrati obavezno, nećeš da se pokaješ :thumbup:

5 hours ago, bane17 said:

ja se nadam da ce vas biti do 15casova na okupu..tada bih ja trebao da stignem..i ako me neko moze uputiti kako se dolazi do tamo..iz pravca topole bih dolazio

 

Ne znam kojim si putem išao u V. Banju kada si svraćao skoro, ali uglavnom nalazi se na putu od servisa gde radim, ka Banji.. evo mape

 

https://www.google.rs/maps/place/Trg+Topolivaca,+Kragujevac/@44.0104395,20.9068158,15z/data=!4m2!3m1!1s0x4757211fa27b1993:0xd973de3a172eb201?hl=sr

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, SikterBre said:

 

Svi sa kojima si tamo imao kontakt, biće i ovde, svrati obavezno, nećeš da se pokaješ :thumbup:

 

Ne znam kojim si putem išao u V. Banju kada si svraćao skoro, ali uglavnom nalazi se na putu od servisa gde radim, ka Banji.. evo mape

 

https://www.google.rs/maps/place/Trg+Topolivaca,+Kragujevac/@44.0104395,20.9068158,15z/data=!4m2!3m1!1s0x4757211fa27b1993:0xd973de3a172eb201?hl=sr

kad idem iz topole,idem kroz kragujevac pored eko pumpe,i idem samo pravo,prolazim Kragujevac Plazu i idem dalje pravo ka  Euro Gaju,mestu Vitkovac itd,itd

Edited by bane17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo bi morao da skreneš kod velikog parka levo i skroz pravo do kraja ulice dok ne dođeš na semafor gde ima samo levo i desno, ti desno i samo pravo, preko mosta i tu si..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači od velikog parka levo, pa se spušta nizbrdo, a posle Pionira na semaforu desno. Pa onda na semaforu umesto levo ka Bg ide pravo preko Lepenice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totti nepogrešiv, baš tako :thumbup:  tu se skreće odmah desno, malo je uvučena i pusta ulica koja vodi do tamo, ali dok se dođe do kraja sokačeta desno se vidi ogroman parking i dimnjak... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stigoh u kg... ulica ..tj deo ulice kod velikog parka je zatvoren... guzva .. strasna.... preporucujem drugu putanju do odredišta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druzismo se danas. Drustvo za svaku pohvalu. :)

Evo da okacim koju amatersku dok ne stignu profi fotografi. :)

  20160403_140405.jpg   20160403_140432.jpg   20160403_140509.jpg   20160403_140541.jpg   20160403_140821.jpg   20160403_140829.jpg   20160403_140905.jpg   20160403_140928.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...