Jump to content
FAS Goran
Djole_M

FLCS Okupljanje Kragujevac

Recommended Posts

nije tema al aj da kažem,Djole mu danas stavio streight pipe a ima i pečurku filter,auto se čuje aaaaaa kao avion ,nagovorio sam ga da baci neku sliku na forum

...poslato iz Grande Punta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I 20"

Jel se secas one felne 18' od Nuova Bravo Sport sto sam prodavao? Te su bile bas za tebe a za smesne pare su otisle :)

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle video kod vulkanizera dve perfektne Michelin za 70e obe!

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao za okupljanje, došao bih i ja.

 

Vidim da je bilo lepo druženje! :clap::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@smeker

 

Moja je greska, nisam stigao da te okrenem na vreme. :blushing:  :blushing:  :blushing:  Iduci put ispravljamo gresku.... :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:

Edited by Dusan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam radio kod svike i veruj mi decko radi bez greske pravi je majstor a znam jos desetak ljudi koji su radili kod njega i extra su zadovoljni

 

Done! :)

20140410180503.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao sam preko kolege iz firme koji dobro poznaje Sviku - 50e.
Napred je 35%, pozadi 55%... razmisljao da metnem 75% na zadnji box stakala, al bilo bi previse, ovako je bas potaman.

Tmurno nebo i dan, nisam stigao lepo da uslikam, bice slika za vikend.

Edited by bravo_suite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sad kad smo već na temi da zakažemo neki lokalni skup koji će da se isprati u većem broju, sada su aktivniji i bravo_suite i sale, evo ja sam organizovao i onog Punto Abartha :turned: ... Moj predlog je da to bude pre skupa u Beogradu, kako bi smo mogli da napravimo dogovor ko bude hteo da ide, kada i odakle se kreće, da se pokupe i kolege iz Aranđelovca, Topole, Mladenovca ako budu i oni voljni da idu i da svi zajedno otputujemo do tamo...

 

Moj predlog za datum je 27.04 jer je to vikend posle Uskrsa i taman nedelju dana pred skup, tada će nadam se svi bar delimično znati da li im se ide ili ne...

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapamtio sam da matdjo tad ima rodjendan u porodici. :) (27.04)
Sto se tice nas iz Ar, tj Sedla i ja, planiramo da idemo na skup u Bg, tako da mozemo da se dogovorimo da napravimo neku kolonu.
A za sad mini skup u Kg, znacu tacno da kazem kad se malo priblizi datum, ali velike su sanse da opet banem/o. Samo bi mi odgovaralo malo ranije, da bih se vratio u Ar do 20h, jer uvece posle idem za Bg. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se vas tiče, kontam da vam je to trošak pred put u Bg i nije frka i da ne dođete, u svakom slučaju ćemo da se dogovorimo sve na temi o skupu koja je trebala da se otvori još juče-prekjuče.. Đoletu i da je slava, on bi pobegao da dođe na skup  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

On ce da izbegne taman da ne kupi poklon. :ph34r: Bez Djoleta nista, on je glavni pokretac na ''nasoj'' strani. :smoke:
Videcemo za ovo, ja volem da dodjem uvek, samo ako budem imao ''vremena''. :laughing:  Ako nista, sto kazes, na temi cemo se organizovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da treba sada da odredimo neki datum da bi se svi lepo organizovali i dosli u sto vecem broju a za BG bi bilo lepo da organizujemo jednu veliku kolonu iz Sumadije

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma i ja sam za kolonu,al neću moći 27.04 da je dan pre....a čini mi se da i Duletu više odgovara jbg....

Stiliša svaka čast,pamtiš sve:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može onda i dan ranije.. Ja možda budem i u koloni, a možda kao i prošli put odem dan ranije da se ulogorim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...