Jump to content
FAS Goran
Axic

Punto 1.2 16v HLX (nemac)

Recommended Posts

Ce cistis? Gasi djubre kod Gorana.

Sta si se stiso bre, doso si iz SweCke i stiskas se tu nesto!

Sutra cemo da raskopusamo klapnu i tako da je ostavimo ;)

Da se naviknes na novi punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za gašenje EGR-a o tom-potom. ;) Totalni sam duduk za nove dizele pa moram za početak da vidim šta se gde nalazi i šta može da se čisti u kućnoj varijanti. :)

 

Klapnu jedva čekam da očistimo i da vidim kakva je. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahah, nismo ni pipnuli fabričku šelnu i definitivno prvo moram da nabavim novu šelnu pa tek onda da se upustim u čišćenje klapne. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi srce preskakalo pa te nismo dirali jer ti beogradski vazduh nikako nije prijao. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče nisam stigao pa danas ubacih fabrički vufer kome je mesto u gepeku. Pošto je već postojala instalacija za njega kao i nosač bilo je kako bi totti rekao "plug and play". :)  Kolega Rile je bio u pravu kad mi reče da će zvuk biti kompletniji sa tim vuferom. Sada je zvuk sa 6 zvučnika i vuferom za moje potrebe zadovoljavajući. Ostaje mi još samo da nađem kod za Radio CD i zamenim ga fabričkim radio kasetofonom. CD changer takođe imam ali njega ne mislim da ubacujem jer bih onda morao da jurim i menjam centralnu konzolu a pritom bih izgubio ostavu za 2 flašice i manje prostora za ostavljanje sitnica.

 

01062015816.jpg 01062015819.jpg
 

Takođe u skorije vreme razmišljam da postojeći volan zamenim kožom presvučenim volanom koji sam dobio uz Multijeta.

 

01062015820.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, volan je extra, nisam znao da su imale kozne varijante a da nije sporting. A taj woofer deluje onako, slabasno, ali jako lepo radi i ja ne bih mogao zamisliti sada da ga nemam, lepo popuni "donje lage"  :guitar:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo fabricki kozni volan ili je mozda naknadno nesto presvucen? Sigurno ima fabrickih, ali na punticima ih uzivo jos nisam vidjao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi, sad je što Rile reče kompletan HLX. :)

 

@Angell  Presvučen je, takvog sam ga dobio i mogu da kažem da se neko baš potrudio jer je kvalitetno odrađen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne bih stavio HLX felne, nisu mi nešto na oko. :) Za Sportingove bih razmislio mada su postale previše česte kao što je slučaj kod Stila sa Blade felnama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu felne ceste nego vozis kola kojih ima na svakom cosku! Razdvojite konacno te dve stvari. Felna je fabricka koja god i ide uz taj auto. Ne vidim da bi bilo ni lepse ni bolje da se ide na neke aftermarket felne ili bilo koje delove. Fabrika je fabrika, najlepse je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je recimo na puntu sa 5 vrata hlx felna savrsena, isto tako sporting felna na 3 vrata. Obrnuto mi nikako ne ide. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam i ja taj vufer :D bas ume da gruva ako neki dobar bit, nekad mi ide i na zivce kad krene da udara :D

Nisi valjda stvarno stavio ovaj novi volan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam još uvek ali staviću ga, bezveze da stoji kad je već presvučen i bolji od ovog što je trenutno na autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali znakovi se razlikuju zato mi bzvze inace je dobar ovako lepo deluje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlikuju se ali mogu samo zameniti volan i vratiti stari Air bag i neće biti razlike osim što će obloga volana biti presvučena kožom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...