Jump to content
FAS Goran
Djole_M

Fiat Grande Punto by Djole

Recommended Posts

pa AP sport imam u Kg za Kit komerc ne znam, nacicu fakturu sa cenom u ovl.servisu pa cu tacnu cifru da napisem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kit komerc je tu negde oko AP sporta, valjda kroz onaj prolaz sa zadnje strane, isto onde oko Ozona negde..

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se apsolutno slazem da je suludo dati 13 000 za mali servis ako auto izlazi iz garancije.

Isti OEM delovi mogu da se nadju prilicno jeftinije, e sad ko kakve informacije, kanale, mogucnosti ima.

Kao sto ste i sami videli, razlicite klase delova razlicito kostaju. Nema sanse da OEM deo bude u rangu sa nekom malom privredom. Imam Stila vec 6 godina i iz loseg pocetnog iskustva, znam koje stvari nikad nece ici na njega ma koliko bile povoljne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kit komerc je tu negde oko AP sporta, valjda kroz onaj prolaz sa zadnje strane, isto onde oko Ozona negde..

nisam imao pojma pogledaću :)

nadjoh racun od prosle godine znaci: 3litra ulja filter klime,vazuha i ulja 10 .500,00 dinara, i to kao da limi neki popust ,eto nije 13000 nego toliko i to je bre preskupo

I na prošlom Puntu a i na ovom isključivo sam servis radio sa delovima preporučenim za Fiat i ulje Selenia

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to jos, koliko vidim, nisi menjao filter goriva za koji znaju (kao i za filter klime) dobro da osasave musteriju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ sikter,znaš sa čim se igra, sa autićima najviše sa maketom 500 L :)

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_20130729_195944_1.jpg

razmisljao sam da im ispoliram rub a srce ovako kako je ili u belo, ako se predomislim za zimu spremne :)

očišćene ,odmašćene malo ošmirglane (treba na jednoj još malo) i to sve na 40'

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne su po mom ukusu najlepse moguce!

Obozavam takve!!!

Imao sam iste takve ali 13" na Mk1 za Gp nisam nasao takve ali sam uzeo najpribliznije moguce.

Moje su polirano i lakirano srce a crni rub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Zvezdo,ovo su 15" od 6 jota sasvim slučajno sam ih uzeo i to vrlo povoljno nisu za 10 ali za 8 jesu ima malo posla,poliranje i farbanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako ce stajati na GP, ali na novim automobilima ove klasicne felne ne stoje nikako ... sve su male, uske ... pre neki dan vidim Scenica novog, sa nekim 15 felnama, klasicna petokraka, izgleda ocajno, mala, uska ...  kao da na mog Punta stavim 12, novim automobilima leze neke crno bele velike felne ... 



jednostavno auto izlgeda mnogo savremenije u odnosu na felnu 



kao stvorena za stojadina ... :D 

 

1005327_670810719613179_491905120_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

:( e jbg prodao sam 128 skoro...... :)

videću razmišljam šta ću....

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vidim tog Scenica opet slikacu ga i videces na sta lici sa onim felnama ... a ima jos jedan na CH table sa modernim felnama i njega cu da slikam i videces razliku, kao du*e i oko 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tek sad ukacio tvoju temu...

Moram da se slozim sa vise stvari

- auto ti je exxtra

- felne na njemu odlicne

- auspuh tj zavrsetak perfektan

- mali servis od 13000????????

- ove felne nove, sredi - preprodaj!

- ako nisi siguran, montiraj na auto, isprobaj.

Tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ofarbaj felne i ostavi za zimski set guma,meni su generalno te stare tj sto su na kolima lepse i njih bi ostavio za leto a te nove za zimu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...