Jump to content
FAS Goran
Djole_M

Fiat Grande Punto by Djole

Recommended Posts

Odlican Grande...lepe felne, a zar neces srce felne da farbas u boju slicnu kolima kao na onoj slici koju si ti okacio negde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mr.Alex,hvala,nisam mogao da nadjem tu boju a nisam baš nešto ni hteo da se puno trošim,malo experimentišem pa kako bude,a ovo za belu mi sinulo kad smo bili u poseti Fiatu pa sam tamo video kombinaciju belo/alu, nije baš isto ali liči :)

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro izgleda. Mislim da će i na kolima biti dobro :) Svaka čast za trud, pa čak i ako nije visoki sjaj  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno kradem ideju za sređivanje, odlično su ispale :) Čime si ih farbao? I jesi lakirao posle farbanja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

peskarenje,dobro šmirglanje rubova(možda je moglo u bolje),poliranje pastom +scoch,obavezno ženska najlon čarapa na kraju završno poliranje,boja u spreju i na kraju lak, sve ručno bez ikakve mašine ,rezultat na skali od 1 do 10 po meni jaka 7.

hvala Vlado Ns

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno kradem ideju za sređivanje, odlično su ispale :) Čime si ih farbao? I jesi lakirao posle farbanja?

samo napred i hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na objašnjenju :) Probaću u semptebru da odradim sve to pa će valja ličiti na nešto. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na objašnjenju :) Probaću u semptebru da odradim sve to pa će valja ličiti na nešto. 

imas u temi URADI SAMhttp://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=60609

 

  pokusao sam da objasnim ne previse detaljno ali moze da posluzi,mada imas na mnogim forumima kako :thumbsup:

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_20130807_185856_1.jpg

stavljen logo FIAT sutra montaža ako mi se ne svidi idu za zimu :)

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da će to da legne bolje nego ove što su ti trenutno na autu, skroz mi zanimljivo deluju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam zadovoljan rubovima posle lakiranja imaju manji sjaj ali su komplet odradjene a logo je čučnuo sa radkapne fes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_20130808_141656.jpg

to je to da menjam više ne mogu a pošteno ni para nemam

IMG_20130808_141639_1.jpg

kvalitet slike je očajan :(

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

felne su izbačene malo kao da sam stavio distancere ,gume su mesnate ali sve u svemu je ok e sad imam one alu felne pa ako nekom treba.....

Slikaćemo ga kad ja dođem :turned: Zanimljivo deluje, više mi se dopada od starih felni :thumbup:

hvala brate!

meni su extra, skroz drugacije, lepo i originalno :thumbsup:

hvala cane! Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo izgleda ali mi sad nekako nesto hvali na autu?

možda jedan motor 1.4 biturbo :) šalim se možda neki beli detalj retrovizori ili krov ali t€$ko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaću samo malu zamerku, više žal, što nisu veće felne.

 

Povlačim reč, menjam mišljenje, ovaj model ovako lepo uradjen stoji extra na GP, mnogo bolje nego prethodne felne! i daleko bolje nego sto sam mislio da ce biti!!!!

 

E sad preteče me matdjo! Samo belu foliju preko retrovizora u to je to!

 

Još jednom svaka cast na trudu, istrajnosti i pedantnosti!

 

Skloni pesak-ne ovako na sred dvorišta  :fun:  :fun:  :fun:

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaću samo malu zamerku, više žal, što nisu veće felne.

hvala kolega!

16" slažem se i niže gume

za pesak si u pravu stalno neki poslovi oko kuće

:) :) :)

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi se svidja tvoj GP , boja , felne .... sve lepo uklopljeno :D i daj neke normalne slike sa ovim felnama :thumbsup:

hvala

slike su mi ...... a jbg na forumu sam preko telefona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Axicu, a kupio sam sa 5 vrata,žena,dete,kolica...... :)

dugo sam tražio polovnog ali u tom trenutku nisam baš bio oduševljen izborom i onda aj kao da uzmem nov

A matori ima mk2 1,2 16v Hlx 80hp 2002.god ,ide ubija...

Lep Grande!! Ja sam ga namirisao kao buduci auto,( i to 1.4 16v, mislim da ima taj motor)  samo me brine prostor. je l stanu kolica za bebu u gepek? Trenutno teram isti kao tvoj matori sa 3 vrata(i isto ide i ubija! srne i tako.... :laughing: .) i cesto sam se nervirao oko pakovanja. plus me zeza rez tocak jer imam plin. I koliko je zaista Grande grande u odnosu na mk2? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa posteno da ti kažem Gile ako stavim kolica u gepek mogu da se slikam za prostor a veći unutra jeste ne nešto preterano veliki deo zauzima instrument tabla sedišta su robusnija ,u suštini je taman kao porodični auto,kolica napred i imaš ceo gepek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...