Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

meni ovo jedna od drazih tema na forumu :thumbsup:  zaista nema razloga za svadju, dejica je skroz ok lik, e sad dal se sprda ili stvarno odvaljuje nije ni bitno, al je itekako zanimljivo i zabavno :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ultra Boban (leskovachki Rap)

 

DobrovecCHe zelim svim gostima...
Jedinica shestnaest.. Nadam se da me nikoj ne poznaje ovde
Hehe..hehe haha...
Samo za mene: hehe.
da liod gibanicu, ili od ribanjke, Kad vidi kriminalca iznabuta mu ga majke.
da liod gibanicu, ili pod ribanjke, Kad vidi kriminalca IZNABUTA MU GA MAJKE.
Ultra boban je zastitnik na slabe, on energiju crpe od pitu svoje babe.
Kad izrucha banichku energiju dobije, i odmah moze sa svakog da se bije.
On na svet gleda sa drugu perspektivu, i njegovo se gledishte zasniva na RAKIJU.
On se oduzme i sve se iscepi, i onda misli da je cool, ete ti...
Svi ga njega cenjaju i svi ga obozavav, jer najjeftinu papriku na pijac on prodava.
I cigare, laki 40 dinara krade, 33.33 al neje toj za svi wink.gif
On na veresiju ne dava bilo kome, vec samo kog poznaje, to_care.gif dabome.
On pred zadrugu voli pivo da sobuje, ali posle truje, gorushicu najebuje.
On mahom radi shverc sa pileci bataci, al valja i papriku u NAJLONSKIJEM DZACIMA... (echo najlonsk...
(tihi glas: da lije to butanje po kafane, ali kriminalci gi iskrshi od tepanje)
da lije to butanje po kafane, ali kriminalci gi iskrshi od tepanje.
Jer Ultra Boban je karate treniraja, i Ramba i Konana sve gi iscepaja.
I Flesh Gordona ga jednom shamarao, jer mu letecim tanjirom papriku pre****o.
On je Dzaci sa cementom za batulovo dizao, i na istom nachinom dosta ojachao wink.gif
Jer on se u Vijentam tri godine tepaja, pa gi tamo na svima krshtenice iscepaja.
On u Batulovo zanat je ispek-ija, i tomo kinezima odmah gi je rekija.
Jednoga dana, mislim sreda da je bila, na Micu iz Stublu se kola zaglavila.
Mica se chovek uplashIO, i mozda si otisho, da nije Ultra Boban sluchajno naisho.
Jeste da je farmerke u blato sve ****ja, al je zato barem kola izguraja.
Iz blato...
(opet onaj tihi glas.. i ISKRSHI OD TEPANJE!)
Godzila u Batulovo naisho drugog dana, i pochea da pljuje neke vatre i da pravi neka *****a.
Ultra Boban odma mu je prisho, da mu lupi dva shamara, da bi si otisho.
Da ga Boban nebi napravio lom, godzila je podvukja rep, i pobegja dom.
Jer on kad zamane, on napravi krater, tako na godzilu on ****ja bi mu mater.
I sestru u pichk...

 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=8h-uCRt5xvs

Edited by kičerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

:laughing: xaxaxa napraviste mi a i ja sa vama  od teme of temu  :laughing: moramo da skratimo  slucaj  mislim da ozbiljimo temu.  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sad malo ozbiljnosti da iznesem moj slucaj  pre 4 meseca i  7000km predjenih zamenim u servisu  remenicu radilice  mogao sam i sam ali gubio bih garanciju pa tako da kada su skuplji delovi u pitanju a ima i garancija onda i ja teram auto u servis a delove bez garancije sam ugradjujem jer zasto da placam ruke  da neduzim  pre neki dan  mi pocne zvecka neki plek na leru pod haubu sa desne strane ja pomislih  sigurno je remenica alternatora jer  ovo resto sve novo spaneri  roleri i remenica radilice  klime  i tako redom jedino nisam zamenio remenicu alternatora jer je  bila dobra  u trenutku zamene ostalih delova  i nista odem u servis  ljudi podignu auto kad eto cuda remenica alternatora ko nova   sve ekstra  rasklocala se remenica radilice  guma izmedju se pokidla i klopa  sta cemo kako cemo oni ljudi  meni stave neku spansku  boje mesinga remenicu radilice ali sam video da se razlikuje od ove akronove sto prolupala   ova spanska je sa obe strane popunjena skroz gumom  i masivnija   a na nju imam garanciju ili 2 god ili 60 000km tako je i na akronovu ova sto mi prolupala bilo ista garancja  i hocu da kazem da skupje delove  na koje se daje garancija ipak je bolje zameniti u servisu  jer eto da sam  sam zamenio sad bi izbrojao 6000din  ovako proslo regularno  za dz  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, super!

 

Sutra cu lepo da sednem i polako da procitam celu temu, da lepo upoznam tog stila sad mi se bas spava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam skoro menjao remenicu radilice, upravo tu spansku, u AP sportu sam je kupio, kazu dosad se niko nije zalio na tu spansku remenicu, videcemo koliko ce izdrzati, mada na forumu nisam video da je neko imao iskustva sa tom spanskom remenicom , ili nisam nasao. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam kako ce se pokazati  videcemo mada deluje mnogo masivnije za razliku od akronove  i ima sa obe strane popunjen prostor gumom  video sam da nije ko fabricka ima razlike izgleda su je malo modifikovali  rekose mi ovamo u  servisu da od te navodno spanske za sad nema bolja na nasem trzisu  sad cu videti koliko ce isterati nadam se samo da nece ko ova prosla da strada bas ovako u rekordno vreme .

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, jeste,  masivna je, meni se prethodna bukvalno raspala, i to u toku voznje, kaze majstor los kvalitet dela, zbog toga se raspala,  a ne znam koja je marka bila u pitanju, 

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja se nije raspala  ali se cula sa vremena na vreme  pa pocne  jedno vreme da cangrja  pod haubu ali cuje se u kolima a ne spolja  to mi bilo cudno pa posle pocela da se cuje i spolja kao plekce neko da zakacinje negde  i na kraju je pocela da klokota  na leru i kada se dodaje gas i oduzima  zvekece .

Share this post


Link to post
Share on other sites

isti simptomi i kod mene, nego dok sam dosao do majstora raspala se pred vratima servisa, i otkazao mi servo, sva sreca pa nije na nekoj prometnoj raskrsnici 

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas srecu  sto se nije sibnula pa da ti zezne zastitnu plastiku zpcastog kajsa  i isti osteti  inace mozes da vozis tako  bez pk kajsa do servisa  dok u akumulatoru ima struje i naravno tad neradi servo tesko je ali ide i ja sam  imao tu muku ali davno kada mi se pokidao pk kajs prilikom pustanja klime u rad . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma imao sam srecu jer nisam bio u nekoj velikoj brzini, i u krivini :D, nije srecom nista drugo osteceno, tj majstor mi nista nije rekao, valjda nije, greska je bila sto nisam sve to zamenio na velikom servisu, majstor mi je tada rekao da je pk kais ko nov i remenica, ali eto los kvalitet cini svoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sta da kazem ja kad sve novo sam stavio a posle 4 meseca  raspalo se  mala privreda nego dobro sto bar daju garanciju  inace da nisam imao garanciju majkemi ja bi je fiksirao  zavario bih je u krug pa nek trese  dok trese jer sam poludeo kad sam video da je riknula tako brzo . :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema pravila, nadam se da bar set zupcastog prave malo kvalitetnije, stavio sam iz originala , a vodenu pumpu sam novu stavio Valeo, pre 3500 km na velikom servisu i evo curka mi , gubi tecnost, primetio sam tragove ispod auta, ne mogu da verujem da je tako brzo propisala

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to sto ti pomenu dejice za pucanje kajisa kad se pali klima se desilo mom burazeru na MB Sprinteru  u voznji. I kad su oterali kombi u ovlasceni servis jer je Sprinter bio u garanciji pitali su ga "Da li si upalio klimu dok je auto bio u brzini?" na sta je on odgovorio "Pa naravno, krenuo sam i posle 2 minuta voznje stisnuo dugme AC." Oni su mu objasnili da se cesto desava pucanje kajisa upravo iz tog razloga, pravilno paljenje i gasenje klime u  vozilu  je da se stisnes kvacilo, sacekas 2 sekunde, stisnes dugme AC, sacekas jos 2-3 sekunde polako pustis kvacilo i nastavis da vozis sa upaljenom klimom. Ako  prilikom voznje dok je auto u brzini stisnes AC tacno osetis kako se auto cimne i to je ono glavno zbog cega kajis puca, odjednom ga opteretis, tako da pamet u glavu i uvek kvacilo 5-6 sekundi stisnuto kad palis i gasis klimu. Ja se toga odavno pridrzavam i za sada nema nikakvih problema. ;)

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

moracu i ja tako samo jednom mi je pukao kajs ali je bio i dotrajao a to da cimne jeste oseti se nego kad si u guzvi leti vrucina nemas kad ni da razmisjas nego mahinalno na ac. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tacno ali za starija vozila. Sta mislite za sta sluze plivajuci zamajac, plivajuce remenice radilice i alternatora? Ja uvek tako palim klimu, ostala mi je navika jos od ranije ali kod ovih iole mladjih vozila ne mora tako..

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema pravila, nadam se da bar set zupcastog prave malo kvalitetnije, stavio sam iz originala , a vodenu pumpu sam novu stavio Valeo, pre 3500 km na velikom servisu i evo curka mi , gubi tecnost, primetio sam tragove ispod auta, ne mogu da verujem da je tako brzo propisala

au to nije dobro gledaj da sto pre zamenis  vodenu pumpu jer ako ti natapa zupcasti kajs moze doci do prezupcenja  citao sam negde da je wv napravio kajs zupcasti  koji ce se menjati na svakih 2oo oookm dok kod fiata na 100 000 km ako se menja u ovlascenom servisu po duploj ceni  a mi cemo ove jevtinije replike menjati na 60 000km a vodene pumpe i spanere remenice i tako redom stavno jer mala privreda nekad kupis skup deo a netraje duze od jevtinijeg ja sam takvo iskustvo imao sa stabilizatorima prednjim prve sam placao komad 2000din i trajali su 10 000km posle toa kupim neke jevtine za 1600din oba 800din komad  i teraju vec 30 000km i jos su dobri nema pravila . :)

Edited by dejica

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

HAHAHAHAH :thumbsup:

Evo konacno da se slozimo negde,a i malo spustimo loptu jer ode sve u... :clap:

Ovo je ko ne zna izuzetna lokacija.

Selo Lesje na putu Paracin - Zajecar,nekih 7-8 km od autoputa pa desno u brdo i nailazite na oazu mira i tisine.

Manastir je inace na izvoru jedne od 5 najcistijih i najlepsih voda na svetu.Na izvoru stoje case i slobodno se moze piti voda direktno sa izvorista.

CUDO!!!

Na samom izvoru ima bazen sa pastrmkom koju uzgajaju i jedu svestenici manastira,koji inace POSTE 365 dana ili ti celu godinu.

I jos jedna stvar ima jako bitna.

Manastir posecuju nerotkinje,jer u krugu postoji vrba koja je prepukla na pola i iz koje je izrastao dud ako se ne varam.

Ko nije bio,neka svrati da oseti duhovni mir.

Ja sam bio nekoliko puta sa kolegama bajkerima i svaki put je nezaboravno.

E da,to je inace i omiljeno mesto Velje Ilica.

Slucajno smo bili jednom sa njim tamo.

Da ti IDEJICE nisi odande? :D

Edited by asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što ima "follow this topic", šteta je što nema opcija "follow dejica"

Čitam tvoje postove ceo dan. Ti si teški car čoveče!

Sve što si napisao do sada je vrh, a posebno mi se sviđa tema "Dejicin misteriozni deo".

Edited by lalic1709

Share this post


Link to post
Share on other sites

pročitao sam celu temu i stvarno se možeš nasmejati !!!!

 

što se tiče ovg jtd-a, po meni je taj auto ispod prosjeka, po mom mišljenju  - activ oprema.  ne znam odakle mu to da svi gledaju njegov auto gde god dođe, ne znam  čime bi taj auto privukao pažnju. mislim da neću preterati ako kažem da na ovom forumu ima bar 20-tak stila koji bolje izgledaju. priče o tim nekim dodacima npr. vibratoru je smešna. sjedala su po meni  obične presvlake ( i to bi rekao da je skaj a ne koža). na BiH fiat forumu sam vidio i bolje presvlake (sivo sa svetlo plavim) mislim da je tip rekao da ih je platio oko 250 KM. na slikama su stakla obična , ja nevidim da su tamnija od običnih ( očito mu neko prodao priču a ovaj se primio). 

koliko je taj auto  dobar govori i cena od 700 evra !!!! 

to da je auto rađen po narudžbi mu verujem , samo što je narudžba bila da ima što manje opreme ( počevši od naslona za ruku , lajsne i kvake u boji auta, komande na volanu , kožni volan i mjenjač, automatska klima itd, itd). 

 

da nema takvih šaljivdžija bilo bi malo i dosadno na forumu. imamo sreće pa se svako malo javi neki biserko.

 

P.S. ako on bude dolazio na neki skup , obećavam da dolazim i ja da vidim to čudo od stila !!!!

Edited by denaboy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...