Jump to content
FAS Goran
neshaoct

10 najgorih navika u vožnji

Recommended Posts

On 4/25/2018 at 12:18 AM, danijel55 said:
...Cinjenica gde se slazemo,da je pogresno,rizično i ni malo pametno voziti tim brzinama magistralom,bez obzira kojim vozilom vozili....


Mislim da sad preteruješ čim misliš da se neko odavde sa tobom slaže u nečemu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/25/2018 at 7:16 PM, danijel55 said:
Mislim da ne mozes da govoris u tudje ime.Da li se neko slaže ili ne ,apsolutno me i to ne zanima.


To je najteži put kroz život kad misliš da sve znaš a nemaš pojma. Prođu godine, posle shvatiš, ako shvatiš pa ti onda bude krivo. Putovanje unazad kroz vreme ne postoji ali zato i ti i svi mi ostali idemo samo unapred.
Srpski narod ima izreku “posle .... nema kajanja” a ustvari je to jako daleko od istine..

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/25/2018 at 7:20 PM, marko.jovanovic said:

Ajmo sad večernju dozu 

 

metadona-oral-241x311.jpg

gde mu dade metadon, od ovoga moze da dobije samo krila hahahahahhahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

@voodoons Ne mislim da sve znam,jednostavno oko nekih stvari me apsolutno ne zanima ko,sta i zasto misli drugacije.Ovde sam da bi diskutovao o kolima.Tacnije procitao neko iskustvo,podelio ili pitao nekoga nesto oko nekog dela ili bilo cega drugog u vezi automobila.E sad dal ce meni neko pomoci i podeliti svoje iskustvo sa mnom,to je dobra volja te osobe.Nije duzan naravno.Iskreno me briga da li ce neko voziti 300,200 ili 80 apsolutno me ne zanima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/25/2018 at 7:22 PM, voodoons said:

Srpski narod ima izreku “posle .... nema kajanja” a ustvari je to jako daleko od istine..

Posle J nema K, osim u azbuci.
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pišete poruke u vožnji? Volkswagen ima zaštitnu masku za vaš mobilni

 

vw mobilni.jpg

 

U februaru ove godine Švedska vlada je izglasala zakon koji strogo zabranjuje upotrebu mobilnog u vožnji. Statistika o saobraćajnim nesrećama se otada nije značajno promenila, pa je Volkswagen pokrenuo inicijativu sa kompanijom ''NordDDB'' kako bi se od vozila stradalih u saobraćajnim nesrećama izazvanih nemarnom vožnjom napravile zaštitne maske za iPhone 8. U Volkswagenu tvrde da su šanse da izazovete saobraćajnu nesreću 23 puta veće ako koristite mobilni, pa se nadaju da će njihove maskice poslužiti kao tihi podsetnik na ovaj tragični podatak. Svaka maska je unikatna, a Volkswagen će ih napraviti 153 po ceni od 599 švedskih kruna. Sav novac ide švedskom fondu za stradale u saobraćajnim nesrećama ''Trafikskadefonden''.

 

preuzeto sa - Auto Blog

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Markobgd said:

Nije meni što on ima zapisano nego da ne upiše još nekoga pored sebe...:unsure::angry:

U pravu si...il pred sobom...:( Kad vidis ko sve vozi,vise te ne brinu neispravna vozila...nego neispravni vozaci.:sofa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta bi ste da vam se ovo desilo?

https://autoblog.rs/blog/auto/zanimljivosti/2018/05/09/opel-astra-kao-munja-radar-snimio-brzinu-od-skoro-700-km-h-u-gradskoj-zoni

"Prema policiji, radar je snimio vozača Opel Astre pri brzini od skoro 700 km/h, preciznije 696 km/h...."

 

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...