Jump to content
FAS Goran
neshaoct

10 najgorih navika u vožnji

Recommended Posts

Izvini dečkić, pa zašto onda blicaš i nabijaš se u dupe onima koji voze ispod 100km/h Džiberskom magistralom? Da li si svestan šta radiš. Blago tebi, voziš, tj izigravaš baju 2 godine, a ima nas ovde koji voze 22, 32 i više, pa ne radimo to. Ja vozim 23 godine, i šta sada, jel treba da bijem sve redom ko mi se ne sviđa? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha,ne mozes blicati onima kao sto sam ja,jel ne moze da mi se priblizis braniku.Jedino kada stojim :D

Ne izigravam baju niti se mangupiram.Ni jednom potpisao nisam kolima ili nesto da se zalecem po gradu pa naglo kocim.Vozim brzo jel volim brzu voznju i uzivam u njoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki to ne rade zato što imaju kulturu za volanom, za razliku od nekih (čitaj, tebe) koji se time diče.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je rekao da se dicim?Znam da je brza voznja ne donosi nikome dobro,minimum sto moze biti proizvod nje je neka kazna o ostalom necemo da pricamo.

A za voznju mi ne treba savetnik.Time se bavim i za pola godine hvala Bogu prelazi se na slepera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opustenoo.Dosta stvari sam preziveo .Dva prevrtanja na krov.Drugar vozio u oba slucaja.Izbacio sam sliku u temi na forumu,mislim da je u temi o pneumaticima.Ima slika prevrnutog Golfa 5.Drugi put je bio jugo,tad sam bio jako mlad negde oko 7 razreda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakih par godina isto.

 

Dodje neki mladjani momak i okaci sliku kako pegla auto daleko preko ogranicenja, kako je prosao sito i reseto, kako je opasan, zna sve o zivotu, lepo je u Svici u MC Donaldsu (pogledati Bimaxa),... i onda se ubismo objasnjavajuci i ne ide.

 

Vise bih se iznenadio da dodje neko i isprica kako vozi normalno i nema potrebu da divlja niti da tuce druge ucesnike u saobracaju. To bi bilo nesto novo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto posto ne vredi pricati.Da stavimo tacku ovoj temi.Pricacemo dalje o autima i otalim stvarima sto je vazano za njih .Naravno u odgovarajucoj temi.

Hvala vecini na dobronamernim savetima i nek vas sreca prati na putu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, djomla said:

Da li je realno da neko javno kaže da svesno ugrožava druge učesnike u saobraćaju? Ne razmišljajući da li "vucibatina" ispred njega, koja vozi ispod 100km/h, možda vozi dete u kolima? Ne, ti, vi ste mangupi pa se nabijete na branik i duga svetla?! Čitam temu kako se razvija, sve je super kul, zanimljivo, ponegde i smešno (pozitivno sve mislim) malo troll-anja nije na odmet, ali brate slatki, da se neko diči takvom vožnjom, izvinjavam se, ali to ne shvatam, šta više, osuđujem. Pogotovo gde je otac te osobe vozač, mogao je barem da ga nauči nekoj kulturi u vožnji.
 

Zato što nema strah od zatvora. Nisi baja ako nisi makar malo odležao. Totalno smo nezdrava sredina za vaspitanje mladih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nista bitno.Pomagao mi je kolega Ivan.Gledam kako ,gde,sta naci pozdan barometar.Posto mi na pumpi nisu pouzdani,vulkanizer naduvao ali mi se cini da su preduvane.Stavio svoj barometar kaze 2.5bari.Izduvao na 2.2,al drugar malopre dodje kaze naduvao sam na molu gume,ja stavim moj barometar kad ono opet 2.5bari pokaze.Nov je ,ali verovatno laze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah.Ma tu sam ja.U principu su rekli svi sta su imali.Napisem po koju kada udjem ovde.Ma ne marim ja za tekve komentare :D Vise volim diskutovati o kolima

Share this post


Link to post
Share on other sites

To,to ne daj se :D . Ne podrzavam te u nasilniskoj voznji  ali si mlad deckic pa ce to sve doci na svoje ;)  Mislim  da ovde niko i nema nista protiv tebe i realno svi su hteli da ti ukazu da to nije lepo ponasanje u voznji ako se zaista tako ponasas,zbog tebe samog ne zbog njih. Tako reci hteli su da ti pomognu da budes savestan vozac  a ne neki bahati klinac koji ce izazvati neki udes i ugroziti zivot sebi a i drugima pa se posle kajati,a veruj mi malo-malo neka saobracajka sa tragicnim ishodom i to upravo mladih i ne dovoljno iskusnih. 

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma problem je najveci sto su ljudi pretrpani problemima,zamisljeni i nervozni.Zato i eto saobracajki.I sto zivimo u Srbiji.Ko ima novca moze sve.Evo recimo stanem sa kolima u centru grada,odma trci policajac pesak da kaze da pomeris sa puta vozilo,stanem sa kombijom policajac gleda i nista.Vozim i pricam na telefon i prolazim pored policajca sa kombijom nista.Ali to je Bex kompanija,njih policija ne sme zaustaviti.80% kockica nema zadnju signalizaciju samo top i migavce,svetla ma kakvi.Ne dicim se sto vozim i pricam na telefon,cak nerado to radim,ali posao mi je takav.Do duse nece biti jos dugo.

Al imam jedan zakljucak,niko nece u makazicu ili da izleti kada vidi,kombi ili kamion.Kada sam sa kolima izlecu ljudi,neki slucajno neki namerno.Obicno ovi sto slucajno izlete izvinu se,to je po meni ok i sasvim korektno.Svakome se moze desiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, danijel55 said:

Ma problem je najveci sto su ljudi pretrpani problemima,zamisljeni i nervozni.Zato i eto saobracajki.I sto zivimo u Srbiji.Ko ima novca moze sve.Evo recimo stanem sa kolima u centru grada,odma trci policajac pesak da kaze da pomeris sa puta vozilo,stanem sa kombijom policajac gleda i nista.Vozim i pricam na telefon i prolazim pored policajca sa kombijom nista.Ali to je Bex kompanija,njih policija ne sme zaustaviti.80% kockica nema zadnju signalizaciju samo top i migavce,svetla ma kakvi.Ne dicim se sto vozim i pricam na telefon,cak nerado to radim,ali posao mi je takav.Do duse nece biti jos dugo.

Nece posten policajac da te pomera jer zna kakav je to posao koji radis.Bio bex ili ne,dosta normalnih policajaca tolerise kombi vozila koje vrse transport robe itd,jer ljudi posteno rade za bedne plate a imas mesta gde moras istovariti robu a nemas gde parkirati. Kad si sa privatnim vozilom to je nesto drugo. I drugacije te gledaju kad pricas u kombiju nego u privatnom automobilu,opet oni to malo drugacije gledaju. Uvek postoji i blutut slusalica kao opcija ako se dosta koristi telefon pogotovo sluzbeni :D  Bar ja kao ucesnik u saobracaju ispostujem kombi vozila jer znam kakav je to posao i koja je to muka... 

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pravi mi problem pricanje.Automatik je u pitanju.Tako da imam uvek slobudnu ruku :D

Aj plata i nekako,nije nesto ali ne mogu reci ni da je losa.Najveci problem u ovom poslu je sto se radi sa ljudima.Gledaju samo sebe,samo kako njima odgovara.Zato prema njima bahato,nema popustanja.Sto si bolji ,oni gori i gaze te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...