Jump to content
FAS Goran
neshaoct

10 najgorih navika u vožnji

Recommended Posts

Prvi postom, ahahah, ok, znaš da brojiš, nema problema, idemo dalje.

Negde si ranije pominjao tvog ćala, kako pegla kamion, isto brzo i bezobrazno vozi kao i ti. Kratka ti je i pamet pored svega ostalog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek nije nigde zakacio nikoga u svojih 22godina rada.Vidi se da tebi nije kratka.

Ma sta diskutovati ovog Marka.Dosao ovde sa nekim problem,ako imas problem odes lecis se i cao.Ovde ces nekome da sudis kakav je obraz i cast?Sto ubio sam nekoga,razbio mu kola i pobegao?
Ovo je moj poslednji post u vezi Marka.Nemam nameru da se svadjam sa nekim,koga nisam video nikada u zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja imam nameru, dok mi ne kažeš da se zezaš za vožnju preko 100km/h i blicanje. Žena je sa klincem otišla u Valjevo, sutra se vraća, da li ćeš i njoj da blicaš???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes da imas nameru koju god hoces.Meni ne smeta.Ja sam ovde sa ljudima da podelim iskustva,pitam nesto oko automobila sta bih voleo da znam i naravno prozborimo po neku.Ili nekada ako je neko u prolazu,popijemo nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, danijel55 said:
Moje drustvo je tako,odrzavamo i volimo automobile,ali niko nije vucibatina da ide ibarskom ispod 100.Takvima se samo lepimo uz branik i duga svetla.


Da li si realan? Pokušavamo da te pitamo to rođak, ako ne kapiraš.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam dobro rekao,tj napisao.Priznajem gresku.Ovako sam hteo da napisem:Svi vozimo brze,ali samim tim volimo svoje auto pa sigurno nam nije cilj da ih slupamo.Obicno vozim na kracem rastojanju jer pretezno preticem,naravno ne preko pune.Ali kad neko stvarno se vuce i usporava mene i jos par auta pozadi ili napravi kolonu ,ja se prilepim i udarim mu duga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali off, vidim u dosta temi vezano za famoznog cileta se spoimnje cile vs matijevic ili tako nesto. Da li bi bio neko ljubazan da linkuje to, vec 20 minuta pretrazujem forum ne mogu da nadjem to, vec samo sprdnju vezano za to, a ne i kako je doslo do svega toga :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
haha,nisam za nasilje,ali se ne plasim nikoga.Cak ne marim ni za one sto voze x6,ml,q7 itd itd 
Nisi za nasilje!? Ta vožnja ibarskom, kakvom je ti opisuješ se vodi pod nasilnička vožnja I ugrožavanje saobraćaja!
Pošto sebi daješ za pravo da pišeš takve stvari, a nadam se da ih samo pišeš, napisaću ja sad nešto i tu se moja diskusija na ovu temu završava :
Ibarska magistrala, večernji časovi, prijatelj ide na put, I zbog "neprimerene I neadekvatne" vožnje dva pavijana u datim uslovima, koji mu ne dozvoljavajući da promeni traku na vreme, plus još neke okolnosti, sleće sa puta i gine!
Pavijani su nakon izvesnog vremena pronađeni i privedeni.
Ja I dalje viđam njegovu ženu i ćerkicu, ali njega ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snimke ili slike?Pikap ilj kombi?

Kada vidim da neko ne moze da postigne preticanje ili hoce da promeni traku,ili naletim na nekoga koji nikako da se ukljuci ja ga pustim i omogucim mu to.Ali kad se neko bahati,kao neki baja sa x6 svi cekamo kolonu radovi,on pretive i oce ispred mene,e pa neces ko god da si.Bezbroj situacija sam imao,a jedna me je iznervirala bas bas.Kruzni tok,ja se nalazim u njemu i devojka izlrce na 2m ispred mene,oznaka P i vozi dvoje dece pozadi.Gde god da je vozila i koliko god zurila,jel se isplati taj rizik?

A za Marka ti ocigledno imas neki problem,na snimku se vidi otvoren put bez saobracaja.Ako ti vozis polako i po ogranicenju,ne rade to svi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
46 minutes ago, beli_Punto said:

S' tvoju pamet, videces brzo :D

Verujem da pisanje po forumu nema veze sa realnoscu, bar taj deo oko mangupiranja. Takvi klinci ne vise po auto forumima, njih to ne zanima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček, sada sam zbunjen. Cile je bio dosledan, omlati dvojicu i odma na forum. Ćale ispadne baja, oma na forum... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček, sada sam zbunjen. Cile je bio dosledan, omlati dvojicu i odma na forum. Ćale ispadne baja, oma na forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek...citam i ne verujem. Tako se jedan bahatio sa X5 pa kad mu izlete drugar iz Sićenta.  O majko moja koje batine dobi baja iz Benkice. Svako kad tad naleti na jaceg..ne treba se mangupirati. Nisi jaci od pistolja ili noza ne daj Boze nikome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha,evo tako se ponasam preko 2godine niko nista.Ne na autu forumu sam da citam sta ovaj smarac Marko pita.Ja porodicu nikome ne diram ni ne psujem kao lik iz videa.Jedva cekam da neko izadje,izacicu i ja nikakv nije problem.Nikad nisam bio onaj sto je bezao i povlacio se .

Belli punto da necu mozda videti od tebe ili Marka mozda? :D:D hahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...