Jump to content
FAS Goran
djotaferre

Fiat Nuova Bravo / Grande Punto - multimedija / double din / aftermarket (neoriginal) navigacija

Recommended Posts

4 hours ago, Ivan said:

Ako si preskocio u ovom chatu :lol:, pogledaj moj post, 4 iznad.

Ti uredjaji su boza za povezivanje, pogledaj semu koju si dobio. Najverovatnije da ti samo fali linija napona sa kontakta.

Evo instalirana je multimedija kod majstora kojeg mi je preporucio Danilo.. Majstor se zove Milos iz Borce.... U pravu si da je boza....iz dzeka sa multimedije ide neka zuta zica sa malim dzekom, koja se spaja sa drugom zicom koja takodje izlazi iz tog dzeka.-idu dzek na dzek te dve zice i to je to.... Ostalo je bila montaza i provlacenje kablova za gps, usb i mikrofon.... I malo zezanja oko akumulatora posto ga je multimedija ispraznila dok smo je isprobavali na kontaktu, pa je bilo paljenja na kablove.... Hvala tebi i Danijelu na pomoci

Ako vam treba nesto iz oblasti prava, slobodno pitajte, jer za ovo majstorisanje ne mogu biti bas od neke pomoci... ;)

Edited by Jhony2503

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko li je sad taj Danijel? :lol:
Nemoj da te cuje Milos da si rekao da je iz Borce, bice smrtno uvredjen jer je on iz Koteza :lol:

Drago mi je da sam ti pomogao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Danilo1 biiip Izgleda! Samo mi se ne svidja sto je skolnio gornje tastere...
 

Gde ti je taj drugar? :D

 

OVU MULTIMEDIJU sam nasao u jednoj nasoj prodavnici po veoma povoljnim uslovima.... Nervira me samo sto bih morao da menjam izgled tog centralnog dela.

 

image5cdd6f1781dae.thumb.png.322d9d7e7c97ed6a1ada44171f66b76c.png

 

Edited by Ivan
Dodata fotografija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko ubacivao u Grande Punto 2006.godište univerzalnu multimediju? Kakva su iskustva?

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Marko.d

 

Pogledaj sada, nakon spajanja tema, sve ranije napisano u temi na kojoj smo.

Generalno, nema opšteg iskustva jer zavisi šta od aftermarket (univerzalne) multimedije kupiš. Ako kupiš neko đubre takvi će biti i utisci...i obrnuto. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...