Jump to content
FAS Goran
nsx

MicroLink CD Changer emulator

Recommended Posts

+1 Lybra   :smoke:

 

cek, cek...hoces da me obradujes i kazes da se pojavilo za lybru, m? :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadnji put kada sam pitao nsx-a receno mi je da ce biti za 20 dana...sto implicira da bi trebalo da se pojavi vec danas, sutra... :scooter: :scooter:

Edited by cika_kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam izvucen aux kablic ali non stop puni mp3 plejer, uboti tel kad mp3 nije u kolima... Muka mi je vise od toga. Nego ima li neki limit sto se tice kapaciteta fleske ili sd kartice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam izvucen aux kablic ali non stop puni mp3 plejer, uboti tel kad mp3 nije u kolima... Muka mi je vise od toga. Nego ima li neki limit sto se tice kapaciteta fleske ili sd kartice?

 

to i ja imam...a limit je mislim deset foldera po 99 pesama...bilo koja fleska...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadnji put kada sam pitao nsx-a receno mi je da ce biti za 20 dana...sto implicira da bi trebalo da se pojavi vec danas, sutra... :scooter: :scooter:

 

Cuo sam se ja danas sa njim. Nece biti skoro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas montirao na Cn (sto kaze kolega za 37 sekundi) i funkcionise savrseno,mnogo dobar i koristan uredjaj, Za svaku preporuku, zvuk neverovatan...

 

Jedino sto ne mogu da premotavam pesme ali videcu da nisam nesto cackao na samom uredjaju jer i i na cd-u to ne radi a ubedjen sam da je kada sam kupio kola radilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitah ja isto u maju za moju Xsaru II 2004. Rece mi Nesa da postoji verzija za Fiat i VW grupaciju, a da se razvija za BMW i Renault.

 

Tako da i mene zanima ako ima nekih novosti za Citroen.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas montirao na Cn (sto kaze kolega za 37 sekundi) i funkcionise savrseno,mnogo dobar i koristan uredjaj,Za svaku preporuku,zvuk neverovatan...

 

Jedino sto ne mogu da premotavam pesme  ali videcu da nisam nesto cackao na samom uredjaju jer i i na cd-u to ne radi a ubedjen sam da je kada sam kupio kola radilo.

 

Ne premotava ni meni, cak nekada previse treba da bi CN+ skontao uredjaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kada ste kupili emulator...ali postojala je verzija bez premotavanja,a sad ima verzija sa premotavanjem.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre 4 dana, i da ne pamti na kojoj je pesmi stao ne znam da li to kod ostalih pamti?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da,ja sam skoro moj zamenio,i kada upalim auto,iznova pocinje od pocetka,ne nastavlja kao npr,onaj od ranije.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj radi odlično, pupupu da ga ne ureknem.

Javite se Neši i rešiće te problem očas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa moracu da vidim sa njim da se to nekako resi, ali kad budem uhvatio malo vremena, ovako me mnogo nervira uredjaj kao da ga nemam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje meni ne pamti, i ponekad se zaglupljuje i dugo ne prepoznava uredjaj ili ga cak ne prepozna dok ne ugasim/upalim CN ili cak i auto. Zbuni ga kod verglanja kad se CN ugasi na kratko.

Zbuni ga i kad se koristi telefon, nakon zavrsetka razgovora se ne pokrene ponovo CDC Scan.

Ali i pored svega, koristan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj moj premotava, nastavlja u sekundi gde je stao i ne zeza ni malo. Štaviše jedini problem koji sam i imao je bio sa poludelim usb-om zbog koga sam na svakih par sekundi dobijao radio kada izgubi kontakt

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne premotava ni meni, cak nekada previse treba da bi CN+ skontao uredjaj.

 

 

Isti slucaj

Ne znam kada ste kupili emulator...ali postojala je verzija bez premotavanja,a sad ima verzija sa premotavanjem.

 

 

Juce

 

Takodje meni ne pamti, i ponekad se zaglupljuje i dugo ne prepoznava uredjaj ili ga cak ne prepozna dok ne ugasim/upalim CN ili cak i auto. Zbuni ga kod verglanja kad se CN ugasi na kratko.

Zbuni ga i kad se koristi telefon, nakon zavrsetka razgovora se ne pokrene ponovo CDC Scan.

Ali i pored svega, koristan.

 

DA jedino skidanjem kontakta i ponovnim davanjem nadje uredjaj,ja sam prvo mislio da je do usb-a,cak sam primetio da kada hocu da vratim pesmu na pocetak npr 7 po redu on vrati na prvu iz foldera pa onda vrtim unapred do 7-me..malo konfuzno ali kad radi radi i po meni je zvuk bolji nego sa CD-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekad ni posle ponovnog kontakta ne skonta odma nego tek posle nekog vremena, a danas mi naprimer zabadao tako sto ucita ali i kad stisnem pelj stoji vreme pesme ali ne ide i ne pusta muziku, posle par sati kada je proradio vidim da mi je izbrisao jedan od tri foldera, definitivno cu morati da reklamiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim kad bi tvoj microLink stavio kod nekog sa klasicnim radio/cd ili radio/kaseta uredjajem on bi radio bez greske.

Jednostavno, izgleda da covek nije dovoljno testirao sa CN ovima ili pretpostavio da je identican protokol komandi kao za klasican uredjaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja sam odma na to posumnjao, nadam se da ce ga malo usavrsiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,od juce je sam poceo da pamti gde je stao,svako naredno paljenje,samo nastavi sa muzikom. Nisam nista cackao,iznenadio me. Vec sam se bio pomirio sa tim. Sad sljaka kao lud. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...