Jump to content
FAS Goran
nsx

MicroLink CD Changer emulator

Recommended Posts

Ako bih ubacio Microlink umesto Blue&Me (koji je otkazao poslusnost - trebali su da ugrade ctrl+alt+del), da li bi mogao nekako da se osposobi bluetooth za handsfree funkciju?

 

Nisam siguran ali mislim da Blue&Me nema veze sa cd-changer portom. 

 

 

Jel ima ovoga na stanju da se dodje licno do vas ?

 

Fiat Stilo

 

pozdrav

Ima uvek na stanju, mozete doci licno radno vreme je od 9-17h. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je moguce svratiti do vas da se proba to cudo na mom beckeru? Kod onog odgovora za unilink protokol mi bas I nije jasno da li se odnosio na moj becker ili na kolegu sa lybrom, zato bih da to probamo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam odradio Update Microlik uređaja. Kako je i prvobitno dogovoreno, naravno pohvale Neši.

Ja sa mojim uređajem nisam imao nikad problema, bagova i sl. Svo vreme savršeno radio.  Jedino što ovaj moj nije imao funkciju premotavanja / iskreno ne znam da li sam ikada u kolima to i koristio.

Lybristi brzo i vi dolazite na red.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh i ja noviju verziju. NIsam ga još ni probao, ali nema ni potrebe jer sam siguran da sve radi :)
Za Nenada svaka preporuka. Maksimalno korektan i uvek rapsoložen za druženje. Zaista je uživanje poslovati sa takvim ljudima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se pridruzim klubu zadovoljnih korisnika,uzeh danas spravicu, montirao je za 37 sekundi na Connect Nav+ u Stilu i radi odlicno...:-D sve pohvale...:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gile, lepo ti rekosmo na onoj temi koju si otvorio za CN+ ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, hvala na pomoci, ih, tih 37 sekundi je nekom mnogo, za to vreme jedan malo iskusniji "video nadzor" (matorac ispred prodavnice), moze da stuce 2 'ladna "Jagodinca"...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li Microlink radi na vagenovom kasetasu, u pitanju je philips, i ima dugme CD i CC? imam i seriski broj ako treba?

U pitanju je golf IV 2001god.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas bese kod Nese,mislim da mi je rekao da ima i za Wagena...tako da bi trebalo da radi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da ima za vagena, ali ne znam da li radi bas na svakom modelu.

Toti je malo moderniji, burazer vozi cetvorku i vec dugo oce da uzme sanzer posto je obican kasetas, pa reko da ga iznenadim da mu uzmem ovo ako oce da sljaka kod njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da mi je rekao da to ima odavno vec...Sljaka na svima wagenovcima... Ali najbolje da kontaktiras njega na tel ili ce se vec on javiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se javi neka kaze moze li to na Ibizu 2001. god,imam CD changer,al cu da ga bacim u Moravu ako ovo bude moglo kod mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se javi neka kaze moze li to na Ibizu 2001. god,imam CD changer,al cu da ga bacim u Moravu ako ovo bude moglo kod mene :D

Znaš da je zabranjeno bacati elektronski otpad u reke. Šta ćeš ako propeva ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li Microlink radi na vagenovom kasetasu, u pitanju je philips, i ima dugme CD i CC? imam i seriski broj ako treba?

U pitanju je golf IV 2001god.

 

Pozdrav.

Pretpostavljam da je beta ili gama, radi i na jednoj i drugoj.

 

Javice se sigurno,ali mislim da moze i na Seata...

Da radi i na ostalima iz VW grupacije: Seat, Audi, Skoda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradih danas microLink. Iakoimam mp3 na CN-u, za 8 meseci sa ovim autom sam 2 puta narezao neki cd. Pred svaki duzi put se setim kasno, dok odem po prazan disk, dok se on sprzi...  ja vec na iglama jer treba da krenem (obicno i bude kasno posle radnog vremena). CD ni na racunarima ne koristim...

 

 

A ovo se zove udobnost!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...