Jump to content
FAS Goran
nsx

MicroLink CD Changer emulator

Recommended Posts

Ljudi...ajde jedno brzinsko pitanje i ako neko zna brzinski odgovor.

Usb treba da bude podesen na fat...fat 32 ili ntfs ili kako god ? Usb ide u ovaj microlink...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo me Ivane...pa ne znam ni ja. Nesto mi secka...zavija...oa nemam pojma...sad seo za komp pa da vidim sta cu... ili da kupujem novi usb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fat32 će 100 raditi mada ne bi trebalo da imaš problema ni sa ntfs.


E da, sada vidim da si dodao ovo za seckanje.

To, vrlo verovatno nema nikave veze sa particijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ima, ja imam vec dve godine ja mislim, od kako se pojavilo za Lybru. Nisam siguran da li je napravljen za ICS sa navigacijom.

Kad sam vec ovde da li se nekome desava da preskoci na rupi, bukvalno se ponasa kao CD bez anti skip mehanizma? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas kontakt NSX-ov na prvoj strani ove teme pa ga pozovi i pitaj da li je voljan da ti ugradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne pomisle ljudi da je stvarno 2 min posla.

Potreban je alat za vadjenje radia.

Potrebno je odabrati gde ce biti ulaz za usb, a obzirom da vecina stavlja u kasetu, potrebno je izvaditi unutrasnji deo kasete i ubusiti vecu rupu gde ce proci kabal. Dakle potrebna je i burgija..

Sve je to posao od 30-60 min za nekog ko prvi put ugradjuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi od auta. Na Stilu sam se malo zezao za Xcarlink, a na Alfi je Microlink izvučen u kasetu, ima gde da se provuče. 

 

Microlink je običan usb priključak koji visi u vaduhu, i moguće ga je uturiti bilo gde. U svakom slučaju ima više od  2 minuta posla, ali prosto je, samo se ubode. Posao je naći mu mesto i fiksirati ako postoji takva ideja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kod sebe ugradio za max 5 min,sa sve trazenjem alata za vadjenje :D

 

Provukao sam ga u kasetu/frizider kroz otvor gde klima treba da hladi(znaci postoji rupa,nisam nista busio) i tu ga ostavio.Nicim nisam pricvrscivao i sl...

 

Ko hoce da ga stavi na neko drugo mesto,da provlaci,busi,sece,ugradjuje...svakako mu treba vise vremena,Ali na Stilu je ovo tako prosto resenje da po meni sve drugo bi bilo preterano i bespotrebno cimanje.

 

Sava vozi Alfu gt,Nidza Alfu 159 pa je tamo malo drugacije i treba vise vremena(kao sto su naveli),ali na Stilu za ovu varijantu je zaista prosto i brzo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je tako, onda ok. Na 147 i GT mora da se vadi unutrasnji deo kasete koji je na 8 srafova da bi se izbusio i tek onda moze da se i dovede kabal od radia. Tu se gubi najvise vremena..

Edited by Sava92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradio sam sam za otprilike 20 minuta, provukao kabal kroz otvor u kaseti predvidjen za svetlo, posto kaseta nema svetlo, samo skinuo poklopac i provukao kabal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno je da uredjaj ima Mini ISO konektor, tj. podrsku za CD sarzer.

Posto je u principu to emulator sarzera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel moze neko da postavi sliku kako bi trebalo da izgledaju te zice za vadjenje radija,probao sam sa tankim dugackim srafcigerima,ali ne ide,jel treba neka kukica na kraju???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema nije vezana za to, za koji ti auto treba informacija (popuni polje Garage), pa cemo prebaciti u odgovarajucu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...