Jump to content
FAS Goran
nsx

MicroLink CD Changer emulator

Recommended Posts

TC Konjarnik. Kad stignes tamo (prrporuka sa gornje strane) pozovi na broj i covek ce te navesti gde da dodjes


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda jos bolje da se najavis da dolazis,moze se desiti da trenutno decko nije u radnji. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, ako devojka izadje ranije sa ppsla ona ce otici, ja sam u NSu a treba mi sutra rano za put. Sit sam radia i reklama malog marka i ostalih gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupljeno, 4.000,00 dve godine garancije.

Sutra cu probati pa vam javim utiske= kad se vrnem za koji dan.

Ako bude sviralo 300km bez greske, dobice visoku ocenu x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozzzz svima,danas sam kupio cd changer za lybru originalan njen grundig,spojio sam ga u gepek na onaj fabricki prikljucak koji naravno odgovara i nakon toga na displeju mi ocitava cd box i 6 cd/ova koji su cekirani,a i changer se cuje da radi medzutim zvuka nema samo se pojave nule za odbrojavanje sekunda pjesme i nce dalje,sta bi moglo biti u pitanju ako neko ima iskustva....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratis to i uzmes Microlink :)

Ne znam zasto si to radio pored ovog uredjaja a verovatno nisi nista jeftinije platio taj cd nego microlink.

Ocigledno je ili povezano kako ne treba (mada ne znam da li to uopste moze da se uradi) ili je changer neispravan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro je spojen,samo ne znam tacno koji je format cd bio u sanzeru jer mislim da ne moze citati mp3 a i mnoge neorginalne cd ne cita,pokusat cu sa orginalom i malo ocistit senzor pa cemo vidjeti uglavnom na displeju pise SURFACE

Share this post


Link to post
Share on other sites

mp3 sigurno ne cita, to i jeste mana CD sarzera, da cita niko ga ne bi menjao za Microlink. Ako ti pise surface onda probaj ocisti socivo i probaj neki drugi disk, original pa vidi onda. Ali u svakom slucaju previse zezanja za naprakticnu stvar, ogranicen si na mali broj pesama, nece da cita ovaj disk, nece onaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nisi naopako okrenuo disk? Banalna stvar, ali vrlo moguće. Kod nekih se šanžera se disk okreće naopako. Koji je šanžer u pitanju?

Inače, ja sam isto uzeo microlink pre nekih 15-ak dana. Samo ću reći da sam prvih nedelju dana jedva čekao da idem negde autom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavljen i za  sad nemam reci.

Dok ga nisam pustio u rad i cuo kvalitet zvuk mislio sam da menjam ozvucenje...radio i cd sarzer nemaju veze sa ovom spravom.

Sprava radi strava! Sutra testiranje rada na duze vreme ali po  svemu sudeci same pohvale za ovu stvarcicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

propjevao je danas,stavio sam orginalan cd i odmah je ocitao a kvalitet zvuka je fenomenalan,diskove koje nece da cita izbaci SURFACE,da liima neka caka ili format da se sprzi cd a da ga ocita...inace cd changer sam dobio besplatno a da sam kupovao sigurno bih odabrao microlink

Share this post


Link to post
Share on other sites

@amelonix

Tema je namenjena MicroLinku i njegovoj problematici, a ne resavanju nasih problema sa fabrickim uredjajima. Konkretno znam da se problem kao tvoj, uz jos neke, pominjao ovde: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/42635-lybra-cd-changer-pobuda-lasera/?p=850937.

Proveri i da li je povrsina diska ostecena, a za te nase starije citace pozeljno je i narezivanje sto manjom brzinom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj se spontano popravio. Problem da skroz zaglavi je bio do jedne pesme,od kad sam nju obrisao sve je ok. A vise ni ne prebacuje povremeno na radio.

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze li se spojiti na fabricki cd na fiat multipli stariji model.

 

Kompatibilno sa Fiat Multiplom ako je godina proizvodnje 2000+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li MicroLink za Ulysse, 2003-god.

Послато са GT-I9100

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam obišao Nenada pre neki dan i pazario Microlink.

 

Sve pohvale za trud i odličan proizvod. :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Moze li MicroLink za Ulysse, 2003-god.

 
Ne moze, to je peugeot.
 

Jel koristi neko Mikrolink u Fiat Bravu (starijem, 1999godiste)?

 

Fiat Bravo/Brava (stariji model), Marea, Lancia Lybra (bez navigacije), SMART koriste Grundig MBUS protokol koji je nije isti kao kod ostalih fiata (Blaupunkt DMS).

Postoji poseban model MicroLink-a za MBUS protokol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se pojavio za lybru sa navigacijom ? Izvinjavam se ako sam pitao nesto na sta vec postoji odgovor, ne stizem da pratim.

Edited by brdaus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...