Jump to content
FAS Goran
nsx

MicroLink CD Changer emulator

Recommended Posts

Ima li kakvog pomaka sto se tice Cn-a ili i dalje da se patimo?

Kao sto je Mel Problemi sa navigacijama CN, CN+ su reseni:

- nastavlja tamo gde je stao 

- prepoznavanje uredjaja prilikom startovanja 

Mozete besplatno zameniti uredjaj novom verzijom

 

 

Ma znam na kom principu radi, pitam da li neko zna bas za ovaj radio da li ima ulaz za sarzer, da ga ne skidam bezveze..

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Ako je fabricki onda pase

 

 

Obavestenje za vlasnike Lancia Lybra(bez navigacije), Fiat Marea,  Fiat Bravo/Brava, Smart:

uredjaj je u finalnoj fazi testiranja. Ako sve bude po planu bice u prodaji u ponedeljak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno! Svaka cast.

Eto novog troska sada :) Eto me sledece nedelje, jel moram sam da izvadim uredjaj ili moze na licu mesta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada ce biti dostupan uredjaj za Lybru sa navigacijom?

Hvala

Navigacija je Becker kao i kod AR166 koristi unilink protokol. To nece biti skoro.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ima li kakvog pomaka sto se tice Cn-a ili i dalje da se patimo?

Kao sto je Mel Problemi sa navigacijama CN, CN+ su reseni:

- nastavlja tamo gde je stao 

- prepoznavanje uredjaja prilikom startovanja 

Mozete besplatno zameniti uredjaj novom verzijom

 

 

I ja sam zamenio uredjaj, i prepoznaje ga odma , makar ovih par puta koliko sam probao, ali nece da nastavi gde je stao? e da i nece da premotava, ali to mi je vec i ne bitno, najbitnije mi je da ga ucitava ali bi voleo da moze i da zapamti gde stane, e da i kad stisnem pauzu pa opet play on krene iz pocetka sve?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao ta dva baga, za pauziranje i nastavljane, ali su nakon zamene nestala oba.

Edited by Mel

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad da sve ispadne kako treba...da i mi lybrasi od ponedeljka propevamo... :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

microlink ubacen, muzika tuce kao besna...uploadujem video pa cu okaciti ovde da cujete...kako zvuci, a po meni zvuci perfektno, nebo i zemlja sa onim sto sam ranije napravio AUX-om...

svaka preporuka za nsx-a  :guitar: :guitar: :guitar: :guitar:

 

EDIT: prva pesma je bio kraj, drugu sam prebacio, a od trece ide malo duze.

odlican je zvuk sto se mene tice, pamti gde je stao, radi premotavanje...itd...  :band:  :thumbsup:

http://www.youtube.com/watch?v=jvBUkUEO0AY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tolika najezda Lybrasa za Micto (k)link, a sad nema nigde nikoga. :-)  Ja cekam jos neke utiske i iskustva pa da se bacim u nabavku istog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^  nemas sta da cekas, uzimaj slobodno i uzivaj...zvuk je perfektan, cist, jasan i glasan...

deset minuta da se postavi, a onda citava vecnost uzivanja, nema bagova, pamti gde je stao cak i kada skines usb sa uredjaj i vratis, on nastavi tamo gde je stao.

multi volan ako imas, radi bez greske...tako da je to to... :fun::guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cika kole

 

nije isti sarzer sa i bez navigacije, protokol je drugaciji za sony nego za grundig,  tako da smo jos na cekanju

Nadamo se da ce biti i za nas

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam, znam, moj post se odnosio na miska - pionira, a i na sve ostale koji nemaju navigaciju, nema sta da cekaju, radi besprekorno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego, dobro je sto ima tih foldera, a nas je pet clanova porodice, tako da svako ima svoj folder...onda zavisi od situacije u kolima koja se muzika slusa...obicno cerka i najmladji sin su na mojoj strani, posto slusamo istu muziku, dok zena i stariji sin slusaju rock, metal...pa su u manjini... :harhar: :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubacen mikrolink, odlican zvuk, jos uvek ga testiram jer samo na kratko sednem u auto ali za sada deluje sve ok, radi premotavanje jedino me interesuje da li ipak treba 6 foldera napraviti jer kada sam procitao uputstvo pise za fiat grupu deset foldera a za VW grupu 6 foldera medjutim kod mene ocitava samo 6 foldera tako da pretpostavljam da je i za Lybru 6 foldera ogranicenje po 99 pesama sto mu dodje 594 pesme maksimalno? Vrlo lako sam demontirao i montirao sve, najvise vremena sam izgubio na smisljanje kuda provuci kabl i gde smestiti uredjaj i USB. Ne volim da mi bode oci negde ili da stoji odmah ispred menjaca u onom mestu za odlaganje stvarcica jer mi smeta tu za ostale stvari a retko ce se menjati USB a opet treba da bude dostupno da je moguce skinuti USB. Na kraju sam provukao iza plastike skroz prema papucici gasa i izlazi na sastavu gde pocinje tepih tako da se samo USB vidi kako stoji prilubljen uz tepih i to mi je idealno mesto da ne smeta i ne bode oci, uvek dostupno a nije bilo potrebe da se bilo sta busi, sece ili slicno.

Edited by mjevtic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj nije imao ni jedan, nije ni bio CD changer u gepeku :)

Pretpostavljao sam da je samo 6 foldera ali reko ajde da pitam opet ostale. Inace sve preporuke za nsx-a, maksimalno korektno  :unworthy:

Javljam jos utisaka posle malo duzeg koriscenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li postoji ovo za Fiat Ulysse. Ima Clarion-ov Audio CD


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze nego 6 foldera jer ti je cd changer imao 6 diskova.

A kako je kod Puntovog Blaupunkt šanžera koji ima 5 diskova? Najviše može 5 foldera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...