Jump to content
FAS Goran
nsx

MicroLink CD Changer emulator

Recommended Posts

Sve je moguce...Pa ne ozbiljno,nije hteo,pri svakom gasenju auta i ponovnom paljenju,muzika je pocinjala od prvog foldera i prve pesme,od juce je to drugacije,nastavlja gde je stao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda ima problem sa napajanjem, a sad kako je toplije vreme akumulator manje oslabi pa uređaj zapamti... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sto meni zapamti je folder, ali svakako krene od 1. numere.

I kod mene isto...Posle par dana koriscenja situacija je sledeca:

Uredjaj baguje kad on hoce ,od 10 paljenja auta 7 puta ocita uredjaj ova 3 puta ne...Ne pomaze ni izvlacenje usb-a niti skidanje uredjaja sa kabla vec pomaze samo skidanje kontakta i davanje ponovo pa kad ocita.

Razmisljao sam i o padu napona a iovako je na red dosao novi akumulator pred zimu  medjutim situacija ista...

 

Probano cak i samo davanjem kontakta bez paljenja i isto,kad ocita ocita kad nece nece i uvek vraca na prvu pesmu ,premotavanje neradi..

 

Cak i sa ovim manama meni je uredjaj odlican ,i ne bih se nikako vracao na CD :)) a verovatno ce se sve ovo ispeglati u sledecoj verziji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uzeo uredjam pre mozda 7 dana i za sad sve ok radi !

 

Jos mi decko koji radi tamo pomogao da skinem kass jer nisam uspevao sam !

 

Sve pohvale i za pomoc a i za izum ovog uredjaja koji zadovoljava moje chulo sluha :unworthy: :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno sve pohvale za Nesu...

Jedino kada bi napravio nesto vezano za blutut,da preko tog uredjaja moze da se telefonira,to bi bio pun pogodak. Nadam se da ce biti i toga. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas skidao accu i ovo čudo pamti gde je stalo.

Sve ostalo moram ponovo da podešavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za izum, prezadovoljan sam sve radi kako treba nema nikakvih bagova veoma brzo cita i pamti sve kako treba SVAKA CAST!!!! Preporucujem 101% :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj je poceo malo bolje da radi sam od sebe, tj cesce ga ucita nego do sada, ali opet nije to svaki put. :(

Izgleda da Nenad ne posecuje bas cesto forum, pa cu ga verovatno jedan dan okrenuti cisto da mu kazem sta se desava, pa da ako moze nekako malo da se poboljsa, mozda nije covek ni upucen da postoje bagovi na CN+.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ConnectNav+ iliti navigacija & telefon & CD/radio.

 

image.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

nsx mi je napisao da je dostupan update sa ociscenim bagovima oko pauziranja i startovanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon update na CN uredjaju radi kao sto bi trebalo, sem sto premotavanje ne moze da se implementira (po recima nsx-a) i sto je ogranicenje od 5 foldera (mozda je to samo na mom starijem CN, bez plusa).

 

Pauziranje i nastavljanje radi.

Startuje se za sad  brzo (nisam puno isprobavao, nesto kratko, par paljenja automobila)

 

I do sad sam bio zadovoljan, sad je jos udobnija upotreba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel pase to na puntov fabricki kasetas sa vuferom pozadi bez sarzera u opremi? Jel ima taj radio podrsku za sarzer, to jest ovaj emulator?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova emulator imitira sarzer,tj. Bode se u fabricki ulaz za cd sarzer,a ako ga fabricki nema onda ne odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam na kom principu radi, pitam da li neko zna bas za ovaj radio da li ima ulaz za sarzer, da ga ne skidam bezveze..


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...