Jump to content
FAS Goran
nsx

MicroLink CD Changer emulator

Recommended Posts

Pre par godina, imao sam prilike da svako jutro oko 6h gledam kao pekari dođu u jednu prodavnicu i sa vrata ubace gajbu hleba. U prodavnici se nalazi obično 15ak ljudi, a hleba u gajbi je uvek bilo tačno 9. Fora je u tome što je taj hleb bio duplo jeftiniji od redovne tržišne cene. Šta se dogodi nakon ubacivanja gajbe u prodavnicu, zamislite sami. 

 

Ja mogu da pomognem u zamišljanju... isto je kao ova tema :) Kao da sutra ne postoji i kao da je čovek okačio poslednji da proda. :) 

 

Evo čovek se javio danas, ponudio popust sve smo se lepo dogovorili i sad svi možete da odete opet da kupite sa popustom :lol: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema prebačena u odgovarajući deo foruma, tj. deo gde smo sada. :thumbup:


Editovan prvi post u pogledu cena za uređaj.


Dva su nivoa popusta, manji (za članove foruma) i veći (za ljude sa članskim karticama Kluba).


Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovakvu pometnju ne pamtim još od propasti Dafine i Jezde.  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Dečko je pametan, provalio i napravio pravu stvar. Još postoji i podrška. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze da li moze da se poveze na Blaupunkt TravelPilot RNS-3 Sportingova fabricka muizka..Posto ima CDC ulaz predpostavljam da bi moglo da se poveze??

Da li imas jos na prodaju ja sam zainteresovan za kupovinu!

 

Radi na svim blaupunk muzikama, cak i na aftermarket blaupunktu sa CDC portom

 

@nsx

Druze, ja sam u grupi koja te je licno vec kontaktirala za emulator za Stilo (Ivan.ik, Igor0511 i ja).

Posto je u pitanju Mini ISO konektor, moze li ovako nesto i za fabricki CD za Citroen Xsaru II ?

 

Trenutno postoje dve verzije microLink-a za FIAT-ALFA-LANCIA grupaciju i VW-AUDI-SEAT-SKODA, u planu je da se podrze i ostle marke. trenutno se radi na verzijama za RENAULT i BMW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš na prvoj strani, veličine USB fleša. Zvuk , teško da ćeš sa fabričkim zvučnicima primetiti razliku  u odnosu na CD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel radi na fabrickoj navigaciji za fiat stilo? Inace svaka cast konacno pravo resenje a da je povoljno

Nije testirano, ali bi trebalo da radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je pitao kako radi na Stilu pa evo jednog kratkog klipa

 

 

 

U pitanju je fabrički Viseton mp3 player

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapade mi prezime u oko. Još će ispasti da smo neki rod :lol:

Sent from my LT30p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad će ovi na zapadu da se pogube kad vide USB na Stilu.

Trebao si da staviš link na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja USB/SD na Stilu već 5-6g, ali je koštao 3x više. :-) I tada je vredeo svaku paru, ali za ovo čudo svaka čast. Nadam se da svira kako treba.

Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapade mi prezime u oko. Još će ispasti da smo neki rod :lol:

Sent from my LT30p

 

 

Ako jesmo pričamo drugačije o ceni parking senzora  :rofl:  :rofl:

 

 

@Ivan neka primete Amerikianci, samo se nadam da će se Nenad setiti ko ga je najviše izreklamirao kada postane microLink poznat :)

 

@Nidza nisam te danas zvao jer sam bio na predavanju do 6,a nisam hteo da te gnjavim posle radnog vremena, nadam se da se vidimo ovih dana pa ću ti pokazati uživo kako se čuje, po meni je zvuk jako dobar :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, najsličniji je lan kablu. Sa jedne strane ima iso konektor, a sa druge je lan završetak koji ide u uređaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blaupunkt i grundig fabricka muzika nemaju isti broj kontakta na tom dzeku tako da nam recite na kojoj radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emulira Blaupunkt-ov protocol, tako da, ako na muzici radi Blaupunkt IDC-A09 cd changer, onda radi i emulator.

Grundig/Fiat AD182H/AD185H nisu podrzani za sada jer koriste drugaciji protokol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nsx

meni se cini da mi je u lybri Becker a changer Grundig mcd 36.

 

Da li je kompatibilno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...