Jump to content
FAS Goran
nsx

MicroLink CD Changer emulator

Recommended Posts

Mislim da to nema veze,ali nisam siguran. Sam uredjaj(microlink)je pravljen sa 10 foldera po 99 pesama...bar je kod mene tako...ja npr,napravim 3 foldera sa ne znam koliko pesama,sledece ubacivanje fleske u komp,vidi se 10 foldera,naravno,onih 7 je prazno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja napravim jedan folder...ubacim u auto...posle u komp i vidi se po automatizmu napravljenih sest foldera...

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da je od auta do auta...od radia do radia...ti stila, ja lybru, neko punta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li postoji ovo za Fiat Ulysse. Ima Clarion-ov Audio CD

 

?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,aj jedno pitanje...Desava li vam se da ponekad uopste ne prepozna uredjaj,ispise no tape ili no cd? Meni se desi bogami cesto...mislio sam da je do usb ali nije,desava se isto i sa dva druga usb. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je to umelo da se dešava kada dam kontakt, on krene da učitava i onda upalim auto, padne mu napon, valjda prekine rad i onda zabode... Onda moram da izvadim USB, prebacim na radio pa vratim USB pa vratim na CD... Ili ugasim pa brzo upalim auto... :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E upravo tako,ja dam kontakt,cekam da ugasi grejace,on za to vreme krene da ucitava,palim auto,upalim on prebaci na radio. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljm da ovo ne bi trebalo da se dešava ako je je radio ugašen kod paljenja motora, ispravite me ako grešim jer i ja sačekam da se ugasi grejač kod paljenja, a nameravam da kupim microlink.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam problem sa microlinkom, kupio sam pre par meseci i do sad je super radio ali pre neko vece mi je odjednom prekinuo pesmu i nije hteo da nastavi. Sutradan kad sam upalio samo mi je pisalo reading disk sve vreme i nije htelo da pusti uopste,probao sam sa formatiranjem i nije pomoglo. Danas sam uzeo i drugi usb, kad ga stavim on napravi 10 foldera i opet nece da pusti. Izvadio sam i ubacio opet i sad ne pise ni reading disk vec samo no CD
Microlink sam uzeo u lipovici kod onog decka,jel postoji mogucnost za zamenu ? Pretpostavljam da je u uredjaju problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tad kad je prekinuo da mi radi sigurno nije,jer je pre toga radio sat vremena normalno. Nije se to desilo ujutru kad prvi put palim kola pa da mu se nesto preko noci desilo. A i danas je bilo 10 stepeni kad sam pokusavao to sa raznim usb-ovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za tog iz lipovice, ali od ovog decka Nese, sto ima radnju u Ustanickoj i sto je ovo njegova tema su uzimali svi sa foruma i imamo garanciju da li godinu ili cak dve, i lik je skroz korektan zameni bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesa je mene uputio da odem kod njega, Dragan se zove decko, da kupim,posto mi je to vise odgovaralo nego da mi salje postom. Pretpostavljam da rade zajedno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno sve pohvale za Nesu...

Jedino kada bi napravio nesto vezano za blutut,da preko tog uredjaja moze da se telefonira,to bi bio pun pogodak. Nadam se da ce biti i toga. ;)

Kucaj u Google "Blaupunkt Bluetooth USB Interface". :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm interesantna scena danas, uspeo je da ucita usb i radio je jedno vreme ali kad dodje do 43 pesme zablokira. Onda par puta izvadim i ubacim i on uspe da ucita,opet dodje do 43 i zablokira. Sad mi nesto prolazi kroz mozak da mi je i to vece mozda zablokirao na 43 pesmi. 
Dal moze da bude to toga ? Probacu sutra da podelim pesme u 2-3 foldera po 30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo posle duzeg testiranja I kod mene pokazuje razlicite bagove, prvo nekad nece da ga ucita kada ga ukljucim, nebitno da li pre ili posle paljenja automobila, znaci samo ispise "MAGAZINE" na display-u i to je to. Ugalvnom pomogne ponovno gasenje i paljenje. Nekad se desi da pocne da ide pesma i cuje se normalno zvuk ali onaj timer proteklog vremena pesme stoji na 00:00, tada mogu da pojacavam zvuk ali ne mogu da prebacim na prethodnu ili sledecu pesmu, jednostavno ostaje tu zaglavljen. Kada se zavrsi pesma pusta sledecu bez problema ali i dalje stoji 00:00 i dalje nemam kontrolu nad pesmom koju hocu. Tada samo gasenje i ponovno paljenje pomaze (mislim na radio uredjaj u autu). Sve ovo se desi nekad kada se odmah ukljuci a desi ponekad i kada menjam pesme, istina redje nego kada ga tek ukljucim.

I jos jedna stvar na jednom folderu znam da imam sigurno 60-70 pesama ali mi on iz nekog razloga dodje do recimo 35-te i posle prelazi na sledeci cd, ovo je pretpostavljam zbog formata neke pesme ali se nisam mnogo udubljivao da bih video koja je i eventualno nju obrisao, mozda bi posle toga isao na sve a problem mi je cini mi se slican kao stefanan-u samo sto kod mene ne zablokira nego nastavi dalje kao da nema vise pesama u tom folderu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam stigao danas da podelim pesme u vise foldera ali pojavio se novi problem
S' vremena na vreme prebaci na radio na delic sekunde i onda vrati na usb. Nema pravila na koliko se to desava,nekad 3-4 puta za 5 min,nekad 10 minuta radi ok. Problem da nece preko 43 pesme je i dalje tu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam,ne stizem po ceo dan sam na fakultetu. Otici cu sutra do njega,blizu mi je lipovica
Ocekivao sam da se nsx javi ali izgleda ne posecuje cesto forum


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo posle duzeg testiranja I kod mene pokazuje razlicite bagove, prvo nekad nece da ga ucita kada ga ukljucim, nebitno da li pre ili posle paljenja automobila, znaci samo ispise "MAGAZINE" na display-u i to je to. Ugalvnom pomogne ponovno gasenje i paljenje. Nekad se desi da pocne da ide pesma i cuje se normalno zvuk ali onaj timer proteklog vremena pesme stoji na 00:00, tada mogu da pojacavam zvuk ali ne mogu da prebacim na prethodnu ili sledecu pesmu, jednostavno ostaje tu zaglavljen. Kada se zavrsi pesma pusta sledecu bez problema ali i dalje stoji 00:00 i dalje nemam kontrolu nad pesmom koju hocu. Tada samo gasenje i ponovno paljenje pomaze (mislim na radio uredjaj u autu). Sve ovo se desi nekad kada se odmah ukljuci a desi ponekad i kada menjam pesme, istina redje nego kada ga tek ukljucim.

I jos jedna stvar na jednom folderu znam da imam sigurno 60-70 pesama ali mi on iz nekog razloga dodje do recimo 35-te i posle prelazi na sledeci cd, ovo je pretpostavljam zbog formata neke pesme ali se nisam mnogo udubljivao da bih video koja je i eventualno nju obrisao, mozda bi posle toga isao na sve a problem mi je cini mi se slican kao stefanan-u samo sto kod mene ne zablokira nego nastavi dalje kao da nema vise pesama u tom folderu.

 

 

Hmm interesantna scena danas, uspeo je da ucita usb i radio je jedno vreme ali kad dodje do 43 pesme zablokira. Onda par puta izvadim i ubacim i on uspe da ucita,opet dodje do 43 i zablokira. Sad mi nesto prolazi kroz mozak da mi je i to vece mozda zablokirao na 43 pesmi. 

Dal moze da bude to toga ? Probacu sutra da podelim pesme u 2-3 foldera po 30

 

Imate garanciju na uredjaje bez obzira od koga ste kupili. Javite se da snimimo problem i izvrsimo zamenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...