Jump to content
FAS Goran
nsx

MicroLink CD Changer emulator

Recommended Posts

Pozdrav društvo,

 

Interesuje me jeli neko spojio ovu kul spravicu na ovaj radio,

 

 h1.jpg

 

i koliko je provereno da može pesama u tih 10 foldera..

Ovo je izgleda stari bravo(brava), na njemu ne radi microLink. Trenutno se radi na verziji za sledece modele: stari Bravo/Brava, Marea, Lancia Lybra, Alfa 166...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i ja da se pohvlaim malo...danas mi je stigao MicroLink...sutra cu ga staviti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ugradio ovu skroz super stvarcicu :) radi super,sad me vise ne nervira tuner na radiju :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze li neko ko je koristio xcarlink pre ovog microlinka, da ih uporedi? imam xcarlink vec 3-4 godine, i vecito me nervira jer je pipav... ne sme brzo da se prebacuje s pesme na pesmu, ni da se premotava, jer odmah izbaci CD ERROR, pa moram da gasim/palim radio...

 

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam koristio xcarlink...imam ga i dalje u kaseti,jos ga nisam bacio. Jeste pipav,cas ga ne prepoznaje,cas prepoznaje,baguje,ma haos...ali dok je radio,radio je. U zadnie vreme je poceo vise da ne radi nego da radi,i zamenio sam ga microlinlom i prezadovoljan sam. Moja topla preporuka ko nije uzeo,slobbodno neka uzme,nece se pokajati. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam koristio xcar, koristim m.link i nema nikakvih bagova, moze brzo da se salta, menja....

Jedino sto jos uvek ne moze da se mota...

 

Reče mi Nenad (nsx) kada sam ga zvao da bih uzeo za teču microLink da je i premotavanje sada moguće, mada sam ja toliko i sada zadovoljan microLinkom da mi se ni ne žuri da ga zamenim za bolju verziju  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni reče da se samo nađeš sa njim i zameniš za noviju verziju :) To spada u onih 2god garancije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam poluproblem sa mojim microlinkom. Za CD06 i CD10 foldere napiše NODISCS ali pušta pesme iz tih foldera. Nije da je nešto bitno, ali ima li neko sličan problem?

A ovo sa premotavanjem nisam ni probao. Moram to uraditi 'čim prije'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamena uredjaja novom verzijom je besplatna samo treba da dodjete do nas (TC Konjarnik, Ustanicka 189a)
Sve probleme u radu uredjaja mozete prijaviti na support@microlink.rs
Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premotavanje unutar pesme ili prebacivanje pesama?

Prve verzije nisu imale premotavanje unutar pesme i odnosi se na Visteon uredjaje (Stilo, novi Bravo). Funkcija premotavanja je dodata krajem maja meseca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze neko da uporedi da li je ista jacina zvuka sa cd i mc linka. Neko ko ima cd da uporedi pustanjem muzike na jacini od 20. Da je isti kvalitet zvuka?


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premotavanje unutar pesme ili prebacivanje pesama?

Prve verzije nisu imale premotavanje unutar pesme i odnosi se na Visteon uredjaje (Stilo, novi Bravo). Funkcija premotavanja je dodata krajem maja meseca

Znači, ja sam miran, kada se konačno smislim da ga uštekam? :-D

Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta će nam ambalaža kada i bez nje radi odlično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se ne razmisljate da li moze, moze.

Ona mala kasetica ispod instrument table, koja inace nicemu ne sluzi, sada je dobila funkciju.

Lako se izvlaci, samo je povucite ka sebi uz blago pomeranje gore dole.

 

 

Fotografija0339.jpg

 

 

Fotografija0340.jpg

 

obelezite

 

Fotografija0341.jpg

 

i isecite rupu za emulator

 

Fotografija0342.jpg

 

napravio sam drzac od aluminijuma i prisrafio za kuciste

 

Fotografija0355.jpg

 

Fotografija0356.jpg

 

zalio plastikom i fiksirao vezicom

 

Fotografija0360.jpg

 

Provukao kabal, povezao emulator sa fabrickim uredjajem i sve vratio na mesto.

To sada ovako izgleda.

 

Fotografija0361.jpg

 

Fotografija0362.jpg

 

mangupacija

 

Fotografija0365.jpg

 

 

Slikano je telefonom, izvinjavam se za kvalitet slika.

Edited by kičerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, tu sam ja bućn'o xcarlink svojevremeno. Potpuno neupotrebljiv deo na autu, tačno je čekao priliku da postane koristan za bilo šta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko trazi da na MicroLink nakaci fizicki sto manji USB, lepa solucija je SanDisk-ov Cruzer Fit.

4GB je 799 kinti u Tehnomaniji, Tempu... :

sandisc_cruzer_fit_poznan.jpg San_Disk_Cruzer_Fit_1.jpg 269902_sandisk_cruzer_fit.jpg SDCZ33_004_G_B35_1.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...