Jump to content
FAS Goran
nsx

MicroLink CD Changer emulator

Recommended Posts

Pa u tom slucaju kad ti je vec sve razvuceno nemas sta da razmisljas, nego sam ja kontao ako ga uzmem da ne busim taj frizider nego ubacim tu i ovako mi nizasta ne sluzi, a to sam predlozio i Igoru ali on je vec tada ugradio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam hteo u otvor za kasetu jer imam kasetofon samo sto sam mislio da ostavim konektor sakriven iza vratanca. Onda sam danas usao u auto, povezao, izvukao u hladnjak i skapirao da mu je ipak tu najbolje mesto jer se ne vidi i ne smeta...

I to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam hteo prvo u tu malu supljinu kod kljuca,posle sam hteo da ga ubudzim u kasetofon,a na kraju ce ostati tamo gde je i sad - u frizideru. Ne smeta,ne strci..a za provlacenje kabla ne treba busiti nista,prolazi pored sarke poklopca :)

Inace,stvarcica je odlicna,ja sam zadovoljan :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupljen  i montiran microlink pre par dana, sve funkcioniše savršeno. Sve pohvale i preporuke za Nenada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz montirah danas ovu spravicu :thumbsup: pa  me interesuje da li je bezbedno provuci kabl kroz otvor iznad kasete za ostavu eve slika

 

IMG_0246.jpg  IMG_0248.jpg

 
IMG_0249.jpg  IMG_0250.jpg  IMG_0251.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko montirao na Lybri, kako radi?

Moja Lybra ima komande na volanu, nema CD sarzer, ima radio i kasetu, jel moze kod mene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Da li mi neko moze reci koliko foldera (CD-ova) moze da emulira ovaj uredjaj u Stilu  i koliko pesama po folderu (CD-u)?

Video sam da zavisi od playera ali nigde nisam nasao za Stila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja danas porucio pa ako sacekas da mi stigne saznaces.

Vazi kolega, samo javi posle sta bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za vas, ali ja sam stavio 3 foldera sa po 50 pesama kada sam uzeo emulator i još me nisu smorile :) Ovih dana ću dodati još jedan folder i to je to. 
Što se uređaja tiče mogu da kažem da svako ko ga uzme nema šanse da se pokaje. Moj perfektno radi i prezadovoljan sam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za vlasnike Lybre, informacija da ovaj uredjaj ne radi (jos uvek) ne fabrickom uredjaju. Danas sam dobio i probao. Dobio sam obecanje od Nenada da ce 

se u skorije vreme pozabaviti i resenjem za Lybru. Moj uredjaj ipak nije ostao neiskoriscen. U Doblu na fabrickom uredjaju ekstra radi. Pohvale za Nenada za poslovnost i saradnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva je situacija za novu cromu, na fabričkom cd blaupunkt, jel može??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja prikljucim klubu zadovoljni kupaca ove izuzetno korisne stvarcice, uredjaj koristim vec nedelju dana i za sad radi super, jedino sto nisam provalio da li je moguce pustati muziku sa recimo cd6,cd7,cd8,cd9 i cd10 na stilu sa fabrickom navigacijom, jer on vidi samo 5 diska? kako ukljuciti ove ostale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fabrička muzika vidi 9 foldera i 99 pesama kada je na nju nakačen xcarlink. Verovatno je potpuno isto i kod microlinka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

meni se veoma svidja ova spravica,ali sta da radim sa onim fabrickim sarzerom,ajd'  sto cu ga iskljuciti nego sto mi zauzima skoro ceo frizider pa nema mesta za konzervu  :cheers:  Je li tesko zameniti onu unutrasnjost kasetice?

 

Svezi stilista (vozim ga tek 7 meseci tj nekih 30000 km) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tesko,cak je vrlo jednostavno,na srafove je..kupis na otpadu bez sarzera i ubacis :-) a mikrolink je zakon, radi i sa komandama na volanu :-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da sarzer moze da se izvadi...pa probaj. Ali javice se vec neko ko ti moze to sa sigurnoscu reci.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dva šrafa kaseta, ostalo pajserče. Sve se vadi. 

Samo kupi kasetu bez rupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav društvo,

 

Interesuje me jeli neko spojio ovu kul spravicu na ovaj radio,

 

 h1.jpg

 

i koliko je provereno da može pesama u tih 10 foldera..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...