Jump to content
FAS Goran
nsx

MicroLink CD Changer emulator

Recommended Posts

Do j... feeling. Ubaciš USB fleš, napuniš pesmama i cepaj. Nema rezanja CD-a i samo CDA itd, ovo samo copy / paste ako ti ne odgovara delete. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nsx

meni se cini da mi je u lybri Becker a changer Grundig mcd 36.

 

Da li je kompatibilno?

Nazalost, mislim da nije, ali je u planu da se radi i emulacija unilink protokola  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz prethodnih postova zaključujem da nije podržan fabrički Fiat/Grunding AD182H, a da li se planira? Za kada?

Da li da krenem da brišem prašinu sa starog dobrog Grundinga koji "čuči" na tavanu samo zato što nema USB port?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kako zvuci naravno :D

Danas sam slušao u kolima ambijentalnu muziku, Eagles , Eddie Brickell itd i mogu slobodno da kažem da odlično reprodukuje MP3. Stilo je zvučao kao koncertna dvorana  :band:  :guitar:  :animier: . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da pohvalim naseg druga NSX uzeh Microlink radi odlicno...Povezah na fabricku navigaciju za punto sportinga Blaupunkt TravelPilot RNS3...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da ćekaš da crkne . I ovako je spas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jankovicu, ovo je emulator sarzera, nema nikakve veze sa tunerom. Samo ukacis Mini ISO konektor MicroLinka pozadi u odgovarajuci konektor na Visteonu i to ti je sva mudrost.

Na Source dugme biras Tuner/CD/sarzer(tj. emulator).

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga Microlink u akciji, novi Bravo. :)

http://www.youtube.com/watch?v=FvrMBUkqPvo

 

Sve pohvale za Nenada, MultiLink odlično funkcioniše, a i eventualne probleme i prilagođavanja rešava vrlo brzo.

 

Sam uređaj brzo radi, podržava sve komande sa CD-a, zvuk je odličan(ovo što sam ja puštao nasnimljeno je na brzinu sa Youtuba, pa možda zvuk nije najbolji).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel taj micro link ima neke bagove, tipa da nece da pusti muziku, da ga kasetofon ne prepoznaje i ostalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga kratko testiram i nisam primetio neke bagove, eventualno kada izvadim USB u sred pesme i zatim vratim treba mu 20-ak sekundi da iščita. Nema zaglupljivanja, brzo prebacuje, rade komande na volanu, radi normalno repeat cd-a i pesme kao i random CD-a ili celog USB-a, prikazuje broj foldera i pesme na bordu, nakon davanja kontakta nastavlja brzo da svita sa mesta na kom je stao, mali je i može da se stavi gde hoćeš, instalacija smešno jednostavna, jeftiniji od konkurencije mnooogo (32 evra) i podrška je u slučaju eventualnih bagova tu i dostupna.

 

Recimo ja uzeo uređaj u petak uveče, žurio i nismo ga probali na Bravu (inače je varijanta koja lepo radi na Stilu), probao sutra i ne radi(radi ali ne kako bi trebalo), javio Nenadu, on me zvao da odmah dođem i vidimo šta je problem. Ja došao tek u ponedeljak, on je do tada već našao Bravo na kome će da radi i napravio novu verziju koja radi bez greške. Ja zadovoljan.   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to me zanima...jer bi ga mozda uzeo i ja. Odlicna je stvar za onog kome je bas bitna muzika u kolima, a meni jeste, bez muzike nigde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nsx

Postoji li mogućnost i plan za dodavanje i 3.5mm ulaza za povezivanje sa telefonom ili tabletom? Nije da je neophodan, ali ne bi bio ni višak. :-)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji mogucnost da se i to implementira, ali onda se gubi sama sustina emulatora da se navigacija vrsi kroz komande sa muzike ili volana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nsx pozdrav druze, jesi resio mozda problem toga vezano za lanciu lybru i grunding?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se prijavim...Uzeh danas od Nese ovaj microlink...Decko jako ljubazan i skroz ok lik, a microlink odlicno radi, ja prezadovoljan, i svako ko zeli da slusa muziku kao sa diska neka kupi ovo cudo...Svaka preporuka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da se i ja oglasim :D Danas probah ovu stvarcicu i radi ok sve pohvale za @nsx ok lik spreman na saradnju 

Share this post


Link to post
Share on other sites

+33 , +333

svaki put kada upalim kola ukapiram koliko mi ovo čudo pojednostavilo i ubrzalo život. Nemam više kolekciju 40 diskova u kaseti, više mi se smučilo da ubacujem i izbacujem . A o rezanju neću tastaturu da trošim.

Radio nikad ne slušam ,  jer me nerviraju sa njihovim izborom muzike, glupim reklamama koje nekad traju i traju.

Jebo Fiat i Visteon kada nisu znali da predvide trendove i da nakače USB + podršku za MP3, WMA, FLAC itd. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedne ideje, ako neko hoće da ugrađuje MicroLink, a da izgleda skoro kao fabrički!  :thumbsup:

 

cxca16201.jpg

 

Imam još par sličica kako sam ja radio, pa ako nekog interesuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skroz dobra fora...a ja sam razmisljao da uradim tako nesto, samo nisam znao gde bih stavio to cudo... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIje lose ni u onu pregradu ispred kljuca i ovako je mala ne moze nizasta da se koristi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da...samo, kako provuci do tamo...verovatno da treba da se busi...Meni za sada stoji u hladnjaku, u polici onoj, jer mi je tu stajao xcarlink.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuvalja, drpi mi ideju ;) . Tuda sam provlacio CAN magistrale i napon za MF volan, koliko se secam ima mesta. Mada cu ga verovatno ipak u kasetu, tu mi je vec izvucen konektor za +12V za punjac za navigaciju i telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...