Jump to content
FAS Goran
nsx

MicroLink CD Changer emulator

Recommended Posts

Iscitah sve stranice.

Zainteresovan sam za kupovinu uredjaja. Koliko sam razumeo,moze da de montira na Grande Punto. Ali sam slabo nesto naleteo na iskustva vlasnika bas ovog auta sa microlinkom..voleo bih kad bi neko napisao par redova i posebno ako bi neko mogao da postavi neke fotke da vidim gde ste ga smestili..

Ako sam dobro shvatio - potrebno je da se otvori originalni radio/cd sarzer pa se onda tu nesto radi,pa se ta originalna fabricka konzola vrati na svoje mesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvuces radio, otpozadi ukopcas Microlink na plavi Mini ISO konektor i to je sva mudrost oko povezivanja. Ne treba ti nista vise (uredjaj je emulator CD sarzera i povezuje se na njegov port). A najcesce se pozicionira u kasetu ispred suvozaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari,u autu imam u fioci izvucen kabl za Usb. Kontam da je onaj usb emulator. Imam i aux kabl izvucen. Medjutim, ubacio pesme na usb, prebacim ma cd i nema nista. Ponovo prebacim usb na komp, imenujem foldere CDC1 jer tako pise na radiju, Skoda Octavia a5 u pitanju. Posle sam dodao svih 6 foldera tako imenovanih redom ali ista prica.

Na flesu je bilo jos nekih stvari, ne znam da li to moze da utice? Aux kad povezem, pusta muziku sa telefona normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda moje iskustvo sa microlinkom bude od koristi i drugima. Kupio sam ga bas ove nedelje za 159. Izvadim radio, spojim konektor, stisnem cd - kad ono nece. Ispise mi aux ali nece cd changer. Ugasim radio, upalim opet, nece. Odem u podesavanja i resetujem sve na fabricka podesavanja, opet nece. Nazovem prodavca da vidimo za vracanje para i on mi kaze da probam da iskljucim napajanje sa radia. Uradio sam to i proradio mi je. Naravno posle toga sam mogao slobodno da ga vadim i vracam, nije trebalo gasiti napajanje, samo taj prvi put. A na Giulietti sam imao slican uredjaj, ali neki iz Fiatovog kataloga, i tamo je radilo odma pri prikljucivanju…

Inace da napisem malo kako to radi. Kao sto su vec napisale kolege, to je emulator cd changera. I kada je spojen, na njega se prebacuje stiskanjem dugmeta “cd”. Kada imate ubacen i (pravi) cd, onda treba dva puta stisnuti (prvi put ode na cd a drugi put na cd changer). Aux nisam nikad probao, iako ima i njega…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Drugari,u autu imam u fioci izvucen kabl za Usb. Kontam da je onaj usb emulator. Imam i aux kabl izvucen. Medjutim, ubacio pesme na usb, prebacim ma cd i nema nista. Ponovo prebacim usb na komp, imenujem foldere CDC1 jer tako pise na radiju, Skoda Octavia a5 u pitanju. Posle sam dodao svih 6 foldera tako imenovanih redom ali ista prica.
Na flesu je bilo jos nekih stvari, ne znam da li to moze da utice? Aux kad povezem, pusta muziku sa telefona normalno.
Imenuj kao CD01 pa probaj, bar je meni tako pisalo u uputstvu za Stila...

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav narode, ima li neko na prodaju navedeni uredjaj za Fiat Ideu 2004? Kontaktirao sam NTT Team, ali nema ih na stanju. Baš kad sam rešio da ga kupim, nestade

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поздрав свима, 

 

Овај уређај сам пазарио пре неких 8-9 година. Радио је без грешке до пре неки месец или два, тада је почео да "заборавља", тј. не држи меморисано докле је стигао са музиком када угасим ауто и поново упалим он стално враћа на први ЦД и на прву песму из тог фолдера. И све је радило до јуче, јуче ми је само избацио AUX неће да пребаци на CD Changer. Чупао сам напоље цео радио, чупао конектор од уређаја и напајање од радија. Када сам све то поново повезао, он и даље не ради, тј. не пребацује са AUX на CD Changer. Има ли помоћи за овај случај или је решење канта?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle 9god bih ja bez razmisljanja uzeo novi uredjaj :)

 

Ah lepa vremena kada smo kacili Mikrolink na Stila i busili kasete. Pa jos kad je izasao 2.0 sa sd karticom koja je to dodatna oprema bila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Давно беше , а узимати нов који кошта 60 еура, поред андроид мултимедија које сад могу да се нађу за 120-150 еура за 7 инча, мислим да је блесаво. Ништа онда му следи канта, или ако неко хоће да се игра са овим ако успе да га опорави. Овај модел има усб, сд каерицу и аукс.

Poslato sa MAR-LX1B pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoces da se oslobodis balasta i platis slanje - mozda @MS PK bude zainteresovan :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда и неки флеш са музиком да спакујем, чисто да се нађе. Кад већ плаћам слање.

Poslato sa MAR-LX1B pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...