Jump to content
FAS Goran
nsx

MicroLink CD Changer emulator

Recommended Posts

1 hour ago, neshaoct said:

@uros86

 

Pošalji mi privatnom porukom (ili napiši ovde) koji uređaj te zanima, pa ću okrenuti u ponedeljak i napisati šta mi je rečeno. :thumbup: 

Alfa 147 blaupunkt mp3 je plejer 

hvala puno 

 

IMG-3ff73e137a403ab2c395276a27fef2e3-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zalutao @uros86

 

Samo taj Nenadov broj imam. Dešavalo se i ranije da mu fon nije dostupan, ali kada vidi da ima propušten poziv - čujemo se.

Ako ovoga puta to već traje neko vreme, ondaaaa...videćemo svakako. Ako se javi, napisaću. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na čemu. Tema nek ostane, nek znaju ljudi da ima valjana stvar da radi, samo skinite reklamu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih kontaktirao i preko njihovog mail-a i putem poruke na njihovom sajtu. Posle nekoliko dana su odgovorili i odmah juce poslali. Ko ce sad da ceka mesec dana dok se vratim kuci da montiram uredjaj

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li inputi mogu da se menjaju putem komande odabira diska? Ili je uvek odabran samo CD5 ?

Recimo hocu AUX, selektujem CD1, hocu bluetooth selektujem CD2, hocu USB selektujem CD3.. itd?

 

Ako se ne menjaju tako, kako onda funkcionise, sta je primarno sta sekundarno, da li prikljucivanje na AUX ponistava trajno ostale izvore?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel stavljao neko microlink na fabricku navigaciju?
Pošto ne vidim gde da povežem pozadi.
Evo kakav je priključak na kablu, a kako izgleda pozadina navigacije c22fb090c1db80dee0c0507f948d9e9f.jpg077c6ba3eb2ba7aca07f228e62831d10.jpg94430277af78754e31f647e745b6a3c2.jpg838fc6e9c5cc1ff6c1fe9d322bc79dbf.jpg928e220d6c509ebc765a6e8babbc115e.jpg

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam ja :) .

Iskaci Mini ISO blok, i umesto postojeceg plavog konektora za CD Changer (koji je naravno trenutno prazan) udzekaj konektor MicroLink-a.

MicroLink je u sustini digitalni emulator CD sarzera, tj dolazi na njegov konektor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, taj plavi, trenutno nepopunjeni dzek treba da zamenis sa plavim dzekom MicroLink-a.

Mozes da izvadis ceo Mini ISO (plavi+zeleni+zuti konektor) i samo zabodes plavi dzek MicroLink-a, da testiras da li ti uredjaj korektno radi.

Ako je sve OK, mozes sa grupe konektora da skines stari, prazan plavi konektor i navuces novi od MicroLink-a. Zabodes sva 3 nazad kao fabricki i to je to, nadam se da nisam bio konfuzan :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram, mada ne znam dal da se zezam sa tim ili da odem do ovog dečka u lipovici što I prodaje. Hteo bi da probam Al plašim se da ne sjebem nešto, još su slepci bas knap napravili uopšte ne može da se izvuče cela navigacija napolje da mogu lepi da pridjem zadnjem delu

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pootkacinji konektore koji ti smetaju i imaces dovoljno mesta da opusteno zamenis. Ne znam zasto toliko zentas, sve je vrlo jednostavno i na klik, 90% posla si zavrsio kad nadjes mesto za MicroLink i provuces kabl do zadnje strane navigacije :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uspeo sam da povežem, dobro si mi rekao da mora sva 3 ova priključka prvo da se izvade. Čak sam i provukao lako u kasetu. Ali ne radi :D

Kad upalim, registruje da je priključeno, imam opciju CDC čini mi se. Međutim kad ubacim usb ne vidi ga uopšte, piše no CD. Znam da je bila neka fora da on prvi put kad se ubaci usb napravi na njemu 10 foldera ali moj ostane prazan. Probao sam i da stavim stari usb, koja sam koristio na prethodnom microlinku i koji već ima formirane foldere sa muzikom ali ni njega ne vidi.

Dal je problem u kablu ili tako nesto,pa uopšte ne registruje?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas obrnuto u mom slučaju,moracu novi da jurim

U microlinku je problem, tj nije problem on radi ali nije kompatabilan sa multimedijom :(



Sent from my MI 5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva verzija od starta nije lepo s navigacijom radila, istina. Ali, usledio je update softwarea za tu verziju mikrolinka, pa sam ja slao proizvođaću na update i od tada je funkcionisala perfektno, uređaj je svaki put bio prepoznat, radio bez problema.

Onda kad je izašla verzija 2, nemam pojma zašto sam eksperimentisao s tim i doplatio za nju. Radila je užasno, nije bila prepoznavana na radio uređaju. Prodavac je prestao da odgovara na poruke, mejlove... tražio sam mu da mi vrati prvu verziju ili da popravi drugu ako je moguće. Na kraju sam izvadio i navigaciju i mikrolink i kupio bluetooth pioneer i od tad uživam.

Edited by Mel

Share this post


Link to post
Share on other sites

biiip li ga. Jel si dečku u lipovici slao? Ja sam kod njega svracao

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na njegovoj ste temi :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko kako se ponasa uredjaj sa bluetoothom kada su pozivi u pitanju? Da li je upotrebljiv za to? Znam da nema poseban mikrofon, ali ako je telefon na stalku recimo da li je to upotrebljivo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...