Jump to content
FAS Goran
nsx

MicroLink CD Changer emulator

Recommended Posts

Za dugme o.k, ali mikrofon je ipak neophodan da bi se moglo razgovarati. Kako ste zamislili da to funkcioniše bez njega?

:) Nije ni zamisljeno da radi bez mikrofona. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mogu naci sve komande za mikrolink za Fiat Stilo?

Imas ovde detaljnu specifikaciju svih komandi (Stilo Sound System): http://www.fiat-lancia.org.rs/Manuals/other/Stilo/100009217.pdf

U tabeli trazi "CD Changer Mode".

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponovo pitanje za Nešu nsx-a pošto nismo dobili odgovor na prethodno,

 

da li je moguće i na prethodim modelima Microlinka povećati izlazni nivo (što kažeš da je urađeno na novom) jer je kod mene niži u odnosu na tuner za 20-30%

i onda je malo nezgodno jer kad uključujem muziku obično se pali na tuner modu i ako sam prethodno slušao sa Microlinka bude preglasno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam primetio da moj isti takav urejdaj kao sto ti imas zvuci slabije u ondosu na tjuner, tu nesto nije u redu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponovo pitanje za Nešu nsx-a pošto nismo dobili odgovor na prethodno,

 

da li je moguće i na prethodim modelima Microlinka povećati izlazni nivo (što kažeš da je urađeno na novom) jer je kod mene niži u odnosu na tuner za 20-30%

i onda je malo nezgodno jer kad uključujem muziku obično se pali na tuner modu i ako sam prethodno slušao sa Microlinka bude preglasno?

Prošli put mi promaklo pitanje, izvinjavam se.

Što se nivoa signala tiče, na novom modelu signal je dodatno pojačan dodavanjem pretpojačala, to je jedan od razloga zašto je Microlink2 veći po dimenzijama.

Na prvom modelu je nemoguće pojačati signal, to je maksimum koji DAC čip daje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima ovo čudo za Lanciu Lybru, ICS bez navigacije i koliko košta ako ima?

Nema trenutno, bice za otprilike mesec dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre par dana kada sam postavio navigaciju shvatio sam da moj stari microlink neće da radi sa navi pošto je onaj pravljen za Visteon uređaje a Magnetti Marelli ne podržava. Ni moj ručno pravljen ulaz za aux sa prekidačem nije hteo da funkcioniše. Preko našeg prijatelja Neše nabavih novi Microlink....ljudi ova nova naprava ujeda, zvuk je još čistiji i jači, ima ugrađen aux, koji će mi itekako biti potreban ako uspem da napravim video-in a i ovako ima svoju funkciju prilikom puštanja muzike sa fona.
 
Kolegu Nenada i njegov uređaj hvalim gde god stignem jer je uređaj stvarno perfektan i funkcionalan, a ujedno i pristupačan. Novi Microlink je još i mnogo lepšeg izgleda tako da se uklapa u izgled svakog automobila. Mislim da sam na nekoj drugoj temi pokazao gde sam smestio stari, a okačiću i ovde da nekom dam ideju. Novi ne može tu da stoji a ovaj i nema potrebe da se krije, možda ga samo vezicom prikačim za ona vratanca gore u kaseti kako bih tamo imao mesta a uređaju i dalje imao pristup...i da novi ima i neku crvenu lampicu pa ako nemate svetlo u kaseti, u mraku možete lako pronaći svoj usb...moj uređaj nema podršku za bluetooth ali u planu mi je da i to dodam prvom prilikom...
 
drago mi je da postoje ovakve spravice koje još više unapređuju naše automobile i podržavam Nešu, naročito jer se trudi da ga još više unapredi i učini funkcionalnijim...
 
Ovde je bio stari...
 
IMG_3778.jpg
 
A, ovde je trenutno novi...

IMG_0185.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja uzeh i novi Microlink pošto je stari radio na Visteonu, a sada u kolima imam Marelli uređaj. 

Kao i prethodni radi savrešno, prihvata usb, micro sd kartice i aux. Rekao bih i  da radi za nijansu brže od prethodne verzije.

 

Neša je, kao i svaki put, bio maksimalno fin i korektan. Od mene ima svaku preporuku.

 

Evo i uređaja

 

IMG_20141101_161139.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno, predstavljamo

Microlink2! Poseduje USB, microSD i AUX prikljucke, nivo signala pojacan na 1.2Vrms, interni "equalizer" sa predefinisanim vrednostima (pop, rock...) kao i mugucnost "custom" podesavanja.

Verzija sa bluetooth modulom poseduje i ulaz za mikrofon. Moze da se korsti za slusanje muzike, a moze i da radi kao "hands free". Kontrole su preko fabrickog radia ili komandi sa volana.

cxcb84002.jpg cxcb84003.jpg

Ima li za Ulysse-a 2003. god?
? :D Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nije kulturno da zovem coveka u 00:00 u koliko sam i postavio...pouzvacu ga sutra. Mislio sam neki odgovor na brzinu. Poziv je najmanji problem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav za Nesu. Alal vera majstore! Pristupacna cena za dobar uredjaj

Danas sam montirao uredjaj. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...