Jump to content
FAS Goran
nsx

MicroLink CD Changer emulator

Recommended Posts

ja imam nekakvo pijacarsko ozvucenje i pojacalo pozadi,i sve zavisi kako koja pesma ali pojacavam do 17 da bi pocelo da masira 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očigledno mnogo glasnije slušaš muziku od mene :) Kod mene sve fabrika i sasvim sam zadovoljan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nsx @

 

Jedno pitanje, kada vozim malo duze, oko sat vremena, imam fiat stilo, emulator se naravno zagreje i pocnu pesme da mi seckaju tj. gubi kontakt i prebacuje cas na radio cas na emulator.

Inace stoji mi na dobro "provetrenom" mestu u kolima tj. nisam ga stavio u neki cosak.

Jel ovo do emulatora ili jednostavno hoce da prekida kad se malo zagreje, mada mi je to onda bezveze kad idem na duzi put?


Ps. inace po Bg-u i na kracim relacijama sve radi ok :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene stoji u središnjem tunelu, pored kanala za ventilaciju. Celu zimu je tako stajao, i radi mi sasvim normalno. Da ti nije problem do radija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene stoji u hladnjaku ili kako ga vec zovu. Nije mi se desavalo to da kad se ugreje da baguje. Probaj da zamenis fles...samo proba,cisto da vidis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma menjao sam 4 flesa, na svakom isto. Mozda je do uredjaja... Otici cu do radnje jedan dan, u garanciji je pa ako je do njega zamenicu, mislim da jeste previse se ugreje bukvalno ne mogu da drzim uredjaj u ruci koliko bude vreo posle 50 min rada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kod mene kad se vozam po gradu krace relacije radi ok, juce sam isao za Osijek da gledam trke na 400m i posle nekih sat vremena voznje od BG poceo da baguje. Ide pesma i odjednom stane tako stoji 5 s pa krene pa ispisuje reading disk pa krene pa stane . I stvarno se ugreje uredjaj postane vruc. Mogao bi i ja da ga zovnem pa da probam drugi uredjaj. Inace na novijim radio uredjajima kao moj 2006 godiste , kad se na prebaci na CDC i slusa muzika ne moze da se ugasi radio na centralno dugme. Jedino na kljuc kad se gasi auto onda se gasi radio. Inace ako se slusa radio i ne prebacuje na CDC onda radio jedinica normalno radi pali se i gasi na dugme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce da je do samog microlinka,tako da nije na odmet da odete i probate drugi uredjaj. Zasto da ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece covek od ponedeljka ce biti model sa micro SD karticom, BT i aux in-om. receno mi je da mnogo brze cita SD karticu od USB flesha. Prenosim ono stomi je receno. Probacu taj novi model, valjda nece biti mnogo skuplji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad... koliko je extra pitanje je. Ne sumnjam da će kvalitet izrade biti odličan, ali bluetooth veza jednostavno nije isto što i "žica na žicu". ;) Naravno, mnogi neće ni primetiti razliku pa je onda svejedno ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece covek od ponedeljka ce biti model sa micro SD karticom, BT i aux in-om. receno mi je da mnogo brze cita SD karticu od USB flesha. Prenosim ono stomi je receno. Probacu taj novi model, valjda nece biti mnogo skuplji.

Ima li novosti? Prođe ponedeljak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno, predstavljamo
Microlink2! Poseduje USB, microSD i AUX prikljucke, nivo signala pojacan na 1.2Vrms, interni "equalizer" sa predefinisanim vrednostima (pop, rock...)  kao i mugucnost "custom" podesavanja. 
Verzija sa bluetooth modulom poseduje i ulaz za mikrofon. Moze da se korsti za slusanje muzike, a moze i da radi kao "hands free". Kontrole su preko fabrickog radia ili komandi sa volana.

 

cxcb84002.jpg  cxcb84003.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cene: 
FIAT-ALFA ROMEO-LANCIA - 40€ 
VW-SEAT-AUDI-SKODA - 40€
RENAULT - 45€

Doplata za BLUETOOTH modul - 30€

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje,ja vec imam microlink,da li je potrebno da kupujem nov uredjaj ili moze samo blutut da se doda na postojeci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ El moguce da si pitao tako nesto ?

 

Naravno da ne moze, onaj prvi uredjaj je druga prica u odnosu na ovaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam sta da pitam, imam doticni uredjaj (mikrolink prvi) i znam da ne poseduje blutut na sebi tako da ne vidim ikakve sanse da to radi :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ni ovaj novi uredjaj ne poseduje blutut bez modula za njega,koji se zasebno kupuje. I kosta 30 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...