Jump to content
FAS Goran
nsx

MicroLink CD Changer emulator

Recommended Posts

Seat Ibiza 2001god,narucio bih ako moze. Saljes brzom postom i koja je cena? Pozdrav :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se pojavio za lybru sa navigacijom ? Izvinjavam se ako sam pitao nesto na sta vec postoji odgovor, ne stizem da pratim.

Nije jos stiglo na red, u sledecih mesec-dva izlazi Renault i jos neke novotarije

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupih i ja microlink ,ali problem sledeci kad pritisnem dugme cdc izbacuje samo no cd, na fles sam ubacio samo nekoliko pesama probe radi ali nece samo izbaci no cd,e sad da li neko zna sta to moze biti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba valjda da se naprave folderi CD01 CD02 itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

radi sad problem je bio sledeci,pre ubacivanja flesa u microlink ja sam narezao jedan folder sa pesmama i kad sam ubacio fles u microlink on je napravio svojih 5 foldera a posto ne cita vise od 5 sa mojim je imao 6 i nije hteo da iscita izbacivao no cd.

 

stvarcica radi lepo ali pesma sa cd je dosta bolja nego preko njega,pustao sam naizmenicno istu pesmu sa cd i preko microlinka dosta jaci zvuk sa cd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kod mene 5 foldera, ali mu ne smeta ako postoji vise... nisam znao za ogranicenje od 5 pa sam napravio do CD10, i jednostavno ih cn samo nije video. A i ne znam ni kako 5 da iskoristim :) Zvuk je odlican, nema razlike u odnosu na mp3 disk, stavise bolje radi jer se ne buni ni za jedan format/kompresiju.

Prednost mp3 uredjaa je sto cita tag, to mi nedostaje, ali organizacija rezanja cd-ova je za mene nemoguca misija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa eto kod mene ima razlike bolje se cuje ista pesma sa cd nego sa microlink,prednost je sto microlink pamti gde je stao sa pesmom i u tome sto mozes da menjas pesme na flesu a da ne rezes drugi cd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Više možeš da pojačaš sa microlinkom, slobodno to uradi...to je ono što kažeš da se npr. kada pojačaš na 15 na CD-u jače čuje nego na istih 15 sa microlinka.

Ali, zato kada nastaviš da pojačavaš dođe do degradacije, distorzije zvuka sa CD-a, dok kod microlinka možeš da teraš dalje i da imaš kvalitetan zvuk. Isprobaj. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko god se dvoumi za microlink, nema potrebe za tim zato sto je to strava spravica. Desi se da nekada nece da ocita pesme ali off pa on i radi kao zmaj. Distorzija se javlja tek pri 30volume i obratite paznju na kvalitet i format pesme koju ste snimili na fles. Ima velike razlike, predlog je samo audio format i sto bolja ferceracija :)

Sent from my Stilo Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda sam i ja navikao na zvuk sa cd,al primetio sam da moram dosta vise da pojacam kad slusam preko microlink mada mi opet nekako jace gruva bas sa cd posto slusam preko pojacala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao i meni,prvo sam se iznenadio otkud jedna cena kad smo se drugacije dogovorili,kad ono kusur unutra :D
Za vikend ce biti povezan pa javljam rezultate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povezano,radi,zvuk je odlican,ALI....nece da promeni na sledecu pesmu,mozes samo da zadrzi dugme da premotas pesmu,ali da prebaci na sledecu nema sanse. Na prethodnu hoce,folderi su ispravni,prebacuje sve normalno,ali samo sledeca pesma nece. Ima li nekog resenja tu ili...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebitno je,za svaku je isto,on sam menja na sledecu,ali ja ne mogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uređaj kupljen i uspešno instaliran.

Jako sam zadovoljan reprodukcijom i navigacijom kroz foldere i listu pesama.

 

Primetih samo da se ne očitava naziv pesme. Ne znam da li sam ja pogrešno razumeo da treba da ispisuje, ali svakako mi ne smeta ništa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nista druze nazovi tog decka sto si kupio pa mu reci koji je problem trebalo bi sasvim normalno da radi,zamenice ti za drugi ako se ispostavi da taj ne valja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam pazario pomenuti uredjaj i mogu reci da sam odusevljen..stvarno je vrhunska stvar... Samo me zanima da li neko zna kako da ga sprovedem na slobodno dugmence kod ASR moda...?? Mislim da bi se tu uklopilo odlicno, skoro pa bi izgledalo kao fabricki.. ;)

Fiat Stilo 1.9 JTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje dal moze da stane ispod tog dugmeta jer ta sprava je nekih 5-6 cm dugacka, ja sam ugradio u fiokicu pored kljuca al sam kupio mali usb tako da ne smeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam pazario pomenuti uredjaj i mogu reci da sam odusevljen..stvarno je vrhunska stvar... Samo me zanima da li neko zna kako da ga sprovedem na slobodno dugmence kod ASR moda...?? Mislim da bi se tu uklopilo odlicno, skoro pa bi izgledalo kao fabricki.. ;)

 

Glupo je da stavljas tu jer ima da ti smeta flesh koji strci !

 

pitanje dal moze da stane ispod tog dugmeta jer ta sprava je nekih 5-6 cm dugacka, ja sam ugradio u fiokicu pored kljuca al sam kupio mali usb tako da ne smeta

 

I ja sam i mislim da je to naj mestio !  Verovao ili ne jam sam neki fles koji je bio minijatura, odmah sam ga rasklopio i spakovao u neki praistoriski od 120 mb jer ima dosta vece kuciste, da bim mogao sto lakse da ga stavljam i vadim :laughing:

 

Meni je ulaz na samom kraju te kutice, zalio sve lepo silikonom ma sve u fullu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...