Jump to content
FAS Goran
Nikolatj

Stilo - automatsko zatvaranje prozora nakon zaključavanja

Recommended Posts

nemam pojma kejd suvozaceva brava mi ne radi ne moze se otkljucati, mozda zato jer je rezervan kljuc. Malo pazljivije odkljucavam pa otvara prozore jednom od tri otkljucavanja he he samo dok  ide nekako , sitnice i razne lampice me neinteresuju vise :unworthy:

mOGUĆE JE DA TE BAŠ ONA I ZEZA (brava desnih vrata), pošto sam te razumeo da iz nekog razloga ne radi. dEFINITIVNO, ako je zaglavljena u nekom položaju, "zbunjuje" centralu od zaklj. /otklj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2013-5-3 at 11:51 PM, Nikolatj said:

Pozdrav! 

Imam stila 3v, u pocetku je uvek zatvorio prozore par sekundi nakon sto zakljucam, vise to ne radi. Da li postoji neko podesavanje za to (mozda sam slucajno iskljucio pa da vratim)?

Drug to se i meni desilo ali posle dve godine nece vise sam da podigne prozore i nije nikakva budzevina fabricki sam dize,sad moram da zadrzim kljuc da zatvori sve prozore treba posetiti elektricara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fabricki i zatvara kad drzis zakljucavanje i spusta kad drzis otkljucavanje, sve ostalo je neki problem....

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da podelim jedno zapazanje.Nisam znao na koju temu da napisem ovo pa se unapred izvinjavam adminima ako sam pogresio.Mogao bih da se kladim da je bila tema Stilo i njegove cake, ali je ne nadjoh.Elem, posle godina istrazivanja dosao sam do saznanja da se kod stila prozori sami podizu posle normalnog zakljicavanja (bez zadrzavanja kljuca).I mislim da to ima veze sa spoljnom temperaturom, t.j. kada temperatura padne ispod negog stepena ECU sam podize prozore.Molim Vas probajte, bas me zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je meni letos tako radio kad namerno ostavim prozore

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

A tema je mozda Tpis & tricks :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ogradim da je licno zapazanje, imam Stila dosta dugo i mislim da zatvaranje prozora nema nikakve veze sa spoljnom temperaturom, uvek isto radi.

1 hour ago, Milos Pozarevac said:

Meni celo leto nije hteo da radi a sad radi

Znam da me prvog leta smaralo sto na zakljucavanje dize prozore, pa moras ponovo da ih otvaras na kljuc. Recimo negde gde je parkiran sigurno, a hocu da ostavim da se luftira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene zatvara samo kad drzis zakljicavanje, isto tako i otvara samo kad drzis otkljucavanje, onog trenutka kad pustis dugme prozori stanu....
Nikada se nije drugacije ponasao, leto, zima....

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sam hteo da pokazem kolegi kako se sami zatvaraju, kad ono-prc, a on bio u fazonu da ga lazem.Tad je bilo toplo vreme i sigurno nije radio a evo sad vec nekoliko dana funkcionise :huh:!? Tako me jednom zaje*o kad sam hteo da pokazem kako pisti kad ne vezes pojas, a ono nista a mogao sam da se zakunem da se nekad cuo zvuk kao da je na rezervi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...