Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Nemam pojma nekako mi felna izgleda nedorečeno bez poklopaca. A i šrafovi korodirali pa baš izgleda bljak.
 
cxcv5748.jpg
 
cxcv5749.jpg
 
Evo kako izgleda poklopac. Sva sreca pa imam makar jedan primerak koji je dosao uz felne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros neprijatno iznenađenje. Sva sreća pa sam uzeo da dospem tecnost za stakla pre nego što sam krenuo na posao. Kad imao sam šta i da vidim.
Izgleda da je neki glodar ili mačka izjela kablove ka ventilatoru, i ko zna čemu još. Onda primetim da fali antrifiza, spustio se nivo ispod minimuma, kad ono i bušno crevo na odvodu.

Zanimljivo da ne prijavljuje nikakvu grešku na instrument tabli.

U ponedeljak idem u servis da to sredim. Nadam se da neće puno koštati.
 
cxcv5750.jpg
 
cxcv5751.jpg  cxcv5752.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa razmišljao sam o tome, ali pitanje da li bi on totalno zaštitio od ulaska neželjenih gostiju. Tj. da li skroz pokriva donju povrsinu ili opet ima rupa u kroz koju mogu da se provuku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima rupa ali mala :)
Ovako je na izvol'te nezeljenim gostima.Macke,pacovi...Na tu malu bi mozda usao neki mis koji nije opasan.

Tebi je ovo pacov pregrizao,a desavalo se da se macka uvuce zimi da prespava,pa kad se startuje motor strada i ona i motor prezubci :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mi drugar rekao da je njegovom kumu na hjundajiu isto pacov pregrizo kablove, valjda zbog materijala od kojih su pravljena creva kroz koje se provlače kablovi. Inače su u slovačkoj i mađarskoj imali dosta sličnih problema pa su naknadno ugrađivali neke uređaje koji odbijaju glodare.

Šta znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li poprskati sve kablove nekim sprejem...pada mi wd40 napamet ali ne znam sta bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros ostavio auto u servis. Kao i uvek vrlo ljubazno osoblje na prijemu AK Kole. Posle defektaže usledio je poziv servisera sa objašnjenjem šta je sve oštećeno i sa predlogom da se ugradi šus pleh. Tražio sam ponudu na mejl sa sve uračunatim popustom za članove FLCS.

a9b19ef425aed34dda1bcba5e22dd490.jpg

Šus plek i nije tako skup kako je ranije bilo, pa sam ipak odlučio da ga ugradim, kolko tolko će zaštititi.

Rok isporuke za delove 10 dana, pa je crvendać morao ostati kod njih.

Sad će službena fabija da se kotrlja u međuvremenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej dobro je... Samo da nema nekih čukanja, pu, pu, pu... ovo ostalo je sve u rok službe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da nizu neki zamenski koji su krti kao... Proveri obavezno. To zimi puca samo tako, cim se malo nasankas na sneg.

Ista prica je bila svojevremeno i za Stilo, cim su se pojavili ti novi fus zamenski na trzistu, znacajno su oborili cene i polovnih originalnih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari, samo da javim da sam ziv i zdrav i da se fićko kotrlja bez problema. 63000 km trenutno. Uglavnom ga zena vozi s obzirom da ja trošim službeni prethodnih par godina. 

Juče crko fabricki akomulator. Uzeo sam Polar plus Baren akomulator.  Kakva je situacija kod vas kolega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...