Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Moramo menjati navike ne vredi, i ja kad treba da vezem pojas kao da idem na vesala ali mora tako. Put prema Loznici je haos sto se tice pandura i njihovih kontrola. Cam imaju i presretaca tj. civilno neobelezeno auto. Dosad je bio neki zeleni punto mk2 sa civilnim tablama a sad cujem da su dobili nesto drugo. Oni prave cudo, samo se pojave iza tebe i eto problema.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, jbg... Ja sam prilicno prilagodio voznju od kako su uveli bodove, jednostavno se ne isplati rizikovati... Gde znam da ih sigurno nema volim da raspalim, u suprotnom sto je moj matori iz zezanja znao da kaze - "u brazdu" :) i polako. Pogotovo puna linija, semafor, alkohol - strogo postujem jer nemaju milosti i kazne su rigirozne a i slazem se sa tim.

A bas taj put od Sapca ka Loznici mi je zesci smor kada idem na tu stranu. Put dobar, sirok, a najvecim delom ogranicenje od 50 km/h, prolazi kroz sela i bas zna da bude radara. Cesta mi je alternativa AP do Kuzmina, pa preko Bijeljine i Janje do Zvornika i dalje. Mnogo zanimljiviji put, gde ih ima ogranicenja su 60 km/h.

Mozes i preko Bogatica do Loznice, jeste malo duzi put kada ides iz Beograda, ali nema toliko policije. Ako ih ima, onda su u Bogaticu i Badovincima uglavnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thanks, mozda probam. Kvalitet puta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi "taze vozaci" imamo tu naviku da pojas vezemo odmah po startovanju motora :)

Mene jedino ke*aju ogranicenja u naseljenim mestima. Nemam naviku da gledam na brzinomer vec vozim po osecaju, u odnosu na onog ispred sebe. Problem nastaje kada nema nikog ispred mene, a mrzim kada mi se neko lepi iza, pogotovo nocu.

Ne divljam, ne vozim brzo, ali ako je recimo ogranicenje 50 desi se da idem 60... Nije strasno, ali je dovoljno.

I tamo gde znam da obicno stoje panduri i da moram da vozim 40-50 zesce se smorim, jer malo malo pa gledam na sat, a to me zivcira :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vozis JTD :p , sto ja kazem ne mozes da se nakasljes ili namestis u sedistu - vec polece :) .

Da se javno zahvalim kolegi Macvaninu za detaljan opis puta preko Bogatica kao i zaseda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da predjemo malo na vedrije teme. :) Danas su ugradjeni xenoni uz pomoc NemanjaS.

 

12575935_10208654985030956_1916375459_n.

12583774_10208654984630946_206169059_n.j

12583967_10208654983910928_2051759030_n.

12607304_10208654985230961_1724973389_n.

 

Sad me nerviraju zute pozicije u faru ali porucio sam led treba da stignu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet novina, Alpina prodata, stize DVD sutra. Slike kacim kad stigne. U planu je da se ubaci i rikverc kamera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to nikako. :D

 

Tacno sam razmisljao cak i kad bih imao para da kupim neki drugi auto bilo bi mi zao da prodam Stila s obzirom koliko sam stvari uradio na njemu sto mehanicki sto ovako za svoju dusu. I ima jos planova, za vikend bi trebalo da pravimo masku bez znaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravljena maska bez znaka. Hvala drugu i kolegi sa foruma Nemanjas sto je napravio.

 

maska.jpg

 

Treba da uzmem parking kameru uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel to nemanja pokrece svoj biznis ili (uh sto mi nije blize - da ga malo i ja terorisem) ............  :hrhr:  :hrhr: , salu na stranu - svaka vam cast na zezanju ........  :thumbsup: .

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemanja zna dosta stvari da radi i voli da radi oko auta tako da smo se zgotivili za bas kratko vreme, s tim sto njemu idu od ruke i fini radovi kao sto su pravljenje ove maske itd a ja sam za to antitalenat pa moram da maltretiram njega. Dosta nekih stvari smo radili zajedno covek uvek hoce da pomogne. :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porucena i parking kamera. Sutra stize, ugradnja ovih dana cim stane kisa.

12746038_10208857563535292_16551059_n.jp

12746415_10208857563655295_2033613626_n.

 

U planu je ovih dana da se poskidaju oznake sa gepeka. Ali mi rece neko da na Multijetu ima rupa ispod znaka. I sto se tice izgleda necu nista vise raditi sem modifikacije farova kad se skupi malo para za sociva i razmislicu da li cu stavljati prsten oko sociva ili cu stavljati traku za daylight i zmigavac. Razmisljao sam o spustanju auta ali sam definitivno odustao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve te dileme oko svetala do nedavno sam imao i ja. Napravio sam kompromis kojim se ogradjujem od upadljivosti, funkcionalan je a ne odskace van nekih mojih ukusa.

Cak sam te trake i prsten gledao, na kraju sa odustao totalno od toga. Ali dnevno svetlo ce da postoji sa sve projektorima. Da ti ne spamujem temu, ako ti treba ideja nesto poput ovoga pusti mi pm.

 

A sto se tice kamere za parkiranje - vrh! :clap:

Mnogo me interesuje kako ce da ispadne i kako ces sve da sprovedes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, na restyle su pozadi 2 rupe ispod centralnog znaka. Tako da nije bas laganica za debadge kao na pre restyle gde su sve oznake na lepljenje.

Povedite racuna kada kupujete projektore, posto se pojavilo raznorazno djubre kod nas.

Nije mi jasno, sem modiranja, sta ce vam kamera na hatch vozilima C segmenta i manjim? Za duza i veca vozila OK, ali sa Stilom stvarno nigde nemam problema cak ni po ovom BG krkljancu. Iako ima vece C stubove, solidno je pregledan.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni to vise zabavan zahvat u mom napacenom umu koji voli nesto stalno da prcka cacka i kvari elektroniku :smoke:  A i ako ikada pozelim lepsoj polovni da ustupim auto, voleo bih da ima sto vise pistalica i kamerica oko sebe. Idealna bi bila ona varijanta kada se vidi auto iz pticije perspektive kao sto je kaskai to resio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice, vise 'cvikam' od ostalih po ovom krkljancu po parkinzima. Pogotovo od onih sa krsevima i onih koji su 'posteno' zaradili svoj auto.

Ono, od viska glava ne boli, ali parkirati hatch nase generacije... Probajte recimo sa novim Meganom, to je vec druga prica. Za vece automobile mi je OK.

Ovako sacnes mesto, vidis ima li sta i moze/ne moze. Mada nekima ni to ne pomaze, kolega ima Zafiru, upakovao nesto u gepek, krenuo unazad i za par desetina cm raspali u hidrant koji nije video, a stajao pored njega pri utovaru. Steta prilicna za takvu glupost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...