Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
maky985

Moj Stilo :)

Recommended Posts

ili je kopija BBS posto vidim na ovoj slici ima gravirano BBS a kod mene nema :( ali nije ni bitno :) Ivchy hvala ti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, kad malo bolje pogledas ima razlika (u delovima oko srafova, falc...).

U trenutku me je asociralo na BBS fazon, maltene identicno izgledaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima razlike...ali nisu ih lose iskopirali...meni samo pise made in germany i oznake velicine i jota :) ali mogu ja da stavim cepove od BBS i i kontam da niko ne bi primetio razliku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, sad i tebe iz zezanja da propitam ;) ? Za sta ti je ta oznaka (velicina) "jot", posto vidim da se masovno koristi :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaa ovaj pa kako da ti objasnim :) kad sam spomenio velicinu mislio sam na to da je felna 15-ica...a ima 7j a to je valjda sirina felne :)

Edited by Djomla85

Share this post


Link to post
Share on other sites

7J- sirina je 7 inca a J oblik falca, ali se kod nas bas odomacilo da se kaze sirina 7J.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zezam se ja malo kad ljudi kazu da je felna sirine 7 jota... Pa kad ih pitam koliko je to, ostanem bez odgovora ;) .

Evo ovde imas jedno lepo objasnjenje svih dimenzija "po naski", ako ti nekad zatreba:

 

image.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam zato i rekao "valjda"...hvala na informaciji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvih ljudi ima,pa to je strasno...neko mi pokusao otkinuti retrovizor...ali jedino sto je uspeo da polomi plastiku,cak mi je i vrata zaderao sa necim ostrim...ovakvima treba ruke polomiti.moze li se kupiti samo ta

plastika?

 

IMG_20130522_144205.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas toga po otpadima. Ne znam da li postoji neka zamenska varijanta poklopca, posto verujem da je original skup.

Da se nisi negde lose parkirao ili zamerio nekome?

Ili placas danak tome sto se Stilo toliko namnozio (prilicno raskupusanih leseva) pa zafalilo nekome... To mi strasno ide na zivce.

Btw, kada se parkiram, cesto preklopim retrovizore, 'leba ne jede...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadam se da ima neka zamenska varijanta...ispred kuce druze stajao auto,na cupriji...bice pre da je nekome trebala ta plastika.moracu da potrazim po otpadima...preklapam ih ja u gradu kad se parkiram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

molio bih za pomoc...rekao mi majstor da mi je na dijagnostici prijavilo gresku egr ventila...primetio sam da mi je auto lenj,slabije povuce iz nizis obrtaja a kad predje 2500 obrtaja povuce ko lud ali izbaci dosta dima...da li da ga cistim ili zatvorim?citam sve i svasta i u dilemi sam.i da kad ga vozim u trecoj brzini 55km/h onda trza i cupka...

Edited by Djomla85

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zatvaraj to bez razmisljanja, detaljno sam proucio jos pre 6 godina kada sam uzeo JTD, zatvoren je jos od tada.

Imas temu o tome, sve detaljno i lepo pise, da ne pametujemo ovde. Na JTD je dovoljno samo ga fizicki zatvoriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mali update...deo oko maske i deo iznad tablice zadnje uradjen u karbon...sto se tice prednje maske omasena je boja i bice ponovo farbana,samo ne znam da li u belu ili u crnu kakva je i bila.slike su lose i auto je prljav kao po obicaju :) presao sa kolima 5000km i za sada zadovoljan :)

 

IMG_20130613_174531.jpg  IMG_20130613_174621.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha Djomla tebi stalno auto prljav :). I moj je :). Iskreno mi se ne svidja bela maska sa ovim karbonom. Bolje da ide u crno. Takodje karbon na lajsni iznad zadnje tablice cini mi se malo proruznio stila. Sad mi je pravi kandidat za novog lika filma cars 3 ali da ga snimaju od pozadi jer sad ima brkove. Ne verujem d bih tu lepio bilo koju foliju osim mozda carbon bele cisto radi ubijanja monotonije. Ali ako se tebi svidja samo napred. Bitno je da tebi ok :)

Sent from my Grand X In using Tapatalk 4 Beta

Edited by Fikret Pašović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantan ovaj detalj oko maske i sama maska mada bi stvarno nijansa mogla ... Ineresantno ! :)

Onaj karbon , hm , skini brate. Nije to-to ! :D

Zao mi BRE zbog retrovizora ! Ih ... mamu ... :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bih umesto crnog karbona na gepeku presvukao u beli, a maska napred ovo što je belo nisi morao da diraš kada si već okolo ovo odradio u crno, zanimljivije bi bilo, i da recimo ove proreze dole odradiš isto u crno, ovako nekako

 

IMG_20130613_174531.jpg

 

 

brzinski sam radio, pa nisam mnogo gađao nijansu i linije, ali čisto da dočaram na šta mislim

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da stalno prljav jer je kisa neumorno padala svaki dan pa cak i danas   :)  ovo je cisto probe radi...maska je ofarbana jer je bila uzas izuljana,izbledela i lik mi kaze ajd da ofarbamo u belo i na kraju omasi nijansu,tako da ce se verovatno farbati u crno i uraditi ovo kao sto je sikter predlozio(hvala sikter na slici)...za gepek sam i hteo beli ali lik koji mi radio kaze da je loseg kvaliteta i da nece lepo izgledati beli karbon na beloj boji...nije bas da mi se svidja ali sta ja znam nije bas toliko ni lose uzivo i na suncu...a sto se tice retrovizora i ja im mamu spominjem svaki put kad pogledam kola  :angry: mene brzo prodju ovakve stvari tako da je moguce da sve poskidam cim mi dosadi :) a cak postoji sansa da ga zamenim za punta 1.4 sportinga 2004 godiste...

Edited by Djomla85

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gde, meni je ovaj karbon u boji u poslednje vreme toliko zanimljiv, samo treba lepo da se pogodi nijansa, beli karbon na belom autu mi vrhunski stoji, dok se ne približiš ne izvaljuje se, a kad se približiš onda  :w00t:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pametno zboris :) mada je beli karbon ista nijansa kao boja moje ofarbane maske...upravo sam skinuo foliju sa gepeka :)

Edited by Djomla85

Share this post


Link to post
Share on other sites

mali update.ali los :( pre 2 dana sam imao bliski susret sa jazavcem pri brzini od 120km/h...pukao branik,suspleh,kuciste filtera se totalno raspalo,crevo interkulera se otkinulo,oplata blatobrana,cak mi se iskrivio zadnji lonac kako je tumbao celom duzinom auta...da ne nabrajam dalje...uzas  :wallbash: nisam mogao da verujem da je kuciste filtera vazduha polovno od 100-130evra  :2guns:

Edited by Djomla85

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...