Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Vidi lepotice,pa jos i miraz ergela od 150 konja,Ajte momci, ko pre devojci njegov stilo. :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t:

:respect:

Auto je Babaroga a i lepo ti stoji,samo neke felnice da nabacis i uzivaj... :thumbup:

 

jedno pitanje ,sta to nosis na desnoj ruci,Jel sam nesto pogresno reko :wallbash: to su dva pitanja :thumbup:

Edited by Gorancce

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, kupljen je u Klenku :))

heheh Gorancce.... hvala. eeeee jos kad bi neko krenio...:p
ah...ti mislis na taj verenicki prsten od mog izmisljenog decka (sala) ..,to na desnoj ruci je tamo jer mi na drugi prst ne odgovara :D  moracu skinuti jer cesto pogresno pomisle ljudi  :fish:   :lol:



bas si zverka 

koo? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva zbrka, udaja, naziv teme, o autu. Znam da je auto extra + mjet 150HP, a vjerujem da će biti jos bolje u narednom periodu   :rambo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam zbunjen ko je odje ljepotica a ko zvijer  :question:  ali kako god okrenes na isto dodje  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooo da, zbrka  :laughing: 
hvala Gagy.GM
~eon~,mislim da nisi jedini ko je ovde zbunjen...    cak sam  i ja                :ball:  ma da, dodje to na isto  :D

 

cxca22001.jpg

 

felnice  :turned:   a gume takodje promenila jer ove koje su na slici imale 1mm sare..., ako i toliko hehe  :police:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tek sad provaljujem temu, bravo za ergelu, bas lepo izgleda (ne znam da li da hvalim dalje, sta smo rekli jel i on ide u miraz?)

:cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super...

I sto je jos bolje, koliko vidim, nisu standardne Blade 17'' koje svi zivi voze (Speedline).

Ovo su isto Stilo OEM felne - ali Toora, koliko se secam oznaka im je T875. Bas su retke, svaka cast na izboru.

E, a sad se vratite na sliku i pogledajte zadnje krilo. Ono sto uvek pricam - na Stilu sta god da stavis, uvek moze veca felna. Vozio sam 17'', pa se vratio na 16'' i cesto mi deluje kao da imam tockice na kolima, pisao sam vec :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ivan

 

koliko vidim kao da je ovdje tek spusten sa dizalice pa nije legao na svoju regularnu visinu nema sanse da je ovoliko podignut, a  i gume su pogresne dimenzije bile tada za broj manje. 

Edited by edinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar, jedino da sacekamo vlasnicu da odgovori, ja ne nadjoh nikakav podatak o gumama i ostalom. Mada slazem se sa tobom, a gume sigurno nisu preko 45 profila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala svima. drago mi je da vam se dopada. :turned:​  (da da, ide u miraz   :secret:). gume na slici su bile preuske 205/45 + istrosene. zato izgledaju tako ruzno. :sick:  kupila sam gume 215/45 koje su propisane za stila. :animier:  p.s. i dalje mi deluje kao da imam tockice....

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast na temi,sve pohvale,razbijena monotonija na forumu  i lepotica i zver su strast bozja

sa srecom da ga vozis i da uzivas :guitar:  :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gume na slici su bile preuske 205/45

Pa ne toliko uske (posto je ta felna siroka 7'', kao npr. i njegova 16'' na koju takodje ide 205), koliko su bile niske (0,45x205).

215/45/17 je njegova fabricka dimenzija, mada im je danas "jeftina" alternativa 225/45/17 ili redja i skuplja 205/50/17.

Gde iskopa one Toora felne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...